Lietuvos Studento Pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-19 20:08:59 | Nuoroda

 parasiau laiska lsp ir gavau atsakyma sake nera idiegta dar apmokejimo budas o kvita eis atsispauzdinti kai bus pagaminta pazymejikmas :)

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2010-08-19 20:10:02 | Nuoroda
Spurgele rašė:

kai važiavau pasirašyti sutartį sakė, jog nuotrauka turi būti pasinė, na pasinės dydžio kiek supratau. Fotostudijoj paklausiau, sako, kad pasinės foto būna labai didelis veidas ir nieko daugiau nesimato, o tos paprastos veidas mažesnis ir matosi šiek tik žemiau pečių..bet jeigu tavo netiko iš fotostudijos tada aš nebežinau visai ką daryti..

 nueik ir sakyk pazymejimui nuotrauka ir paprasyk kad i diska ikeltu viskas bus gerai ten man tiko :) iskirpau picasa nuotrauka viena biski  sonus apkirpau ir tiko 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2010-08-20 09:19:56 | Nuoroda

Tai klausykit kada reikia sumoket uz pazymejima ir atsispaudint sutarti isdavimo su mokejimo kvitu?pries pazymejimo gaminima ar po?

Žinutė parašyta: 2010-08-20 10:07:46 | Nuoroda
tristesse rašė:
Spurgele rašė:

kai važiavau pasirašyti sutartį sakė, jog nuotrauka turi būti pasinė, na pasinės dydžio kiek supratau. Fotostudijoj paklausiau, sako, kad pasinės foto būna labai didelis veidas ir nieko daugiau nesimato, o tos paprastos veidas mažesnis ir matosi šiek tik žemiau pečių..bet jeigu tavo netiko iš fotostudijos tada aš nebežinau visai ką daryti..

 nueik ir sakyk pazymejimui nuotrauka ir paprasyk kad i diska ikeltu viskas bus gerai ten man tiko :) iskirpau picasa nuotrauka viena biski  sonus apkirpau ir tiko 

 Aš taip ir sakiau, kad pažymėjimui, bet dsarbuotoja nežinojo kokio formato reikia, todėl ir sakė susižinoti ir tada padarys, todėl jūsų ir klausiu. Dėkui, jau į klausimą atsakei, padarysiu tą patį ir aš su Picasa

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą