Noriu informacijos iš Jūsų
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:16:47 | Nuoroda

Sveiki.

Ką žinote apie perėjimą iš kolegijos į universitetą? Kuriame kurse tai galima padaryti ir į kurį pereiti? Ar tai yra sudėtinga?

Na ir esu jau klausęs, bet nesulaukiau atsakymo. Jei dabar norėčiau nutraukti nemokamas studijas būtinai turėčiau sumokėti baudą valstybei už du metus?

ačiū.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 20:07:22 | Nuoroda

Labas ;)

 Apie perėjimą iš kolegijos į universitetą teko girdėti tik tada, kai baigi studijas kolegijoje, tada eini į išlyginamąsias ir tada jau stoji į aukštesnę pakopą univere. Bet daugiau info negaliu suteikt, nelabai domėjaus. Mano asmenine nuomone, perėjimas vidury mokslų (nebaigus studijų kolegijoje) skaitytųsi kaip studijų metimas kolegijoje ir stojimas iš naujo į universitetą. Bet nesu tuo įsitikinus.

Užtat į antrą klausimą galiu atsakyti konkrečiau. Jeigu nori nutraukti nemokamas studijas ir nemokėti baudos, tai turi padaryti tada, kai pabaigi semestrą be skolų išsilaikęs visus egzaminus ir kai dar neprasidėjo kitas semestras.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą