Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-23 22:19:45 | Nuoroda

siais metais ju BELEKIEK...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-09-24 13:33:23 | Nuoroda

pas mus kazkaip sumazejo :) praieis metais tai apie 17 buvo,o siais tai ~9,na bet tikiuosi bent i mokama papult :) 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-24 13:59:06 | Nuoroda

 kažkaip kiekvienais metais jų netrūksta. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-09-24 15:09:01 | Nuoroda

O anglų egza laikysit? Šiaip ką rinksites, matkę, chemiją ar abu egzus? :)

Žinutė parašyta: 2010-09-24 15:25:47 | Nuoroda

anglu ir rusu laikysiu :) matke B lygis,tikrai nezadu ;D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-24 15:51:35 | Nuoroda

Aš tai turiu A ir chemiją ir matkę ;]

Žinutė parašyta: 2010-09-25 13:42:46 | Nuoroda

 aš taip pat chemiją ko gero laikysiu. Iš kokių knygų mokinatės? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-09-25 14:53:55 | Nuoroda

biologiją tai manau visi tradičiškai iš Mader knygų? :) 

Žinutė parašyta: 2010-09-25 17:57:18 | Nuoroda

Is Mader abieju daliu :) BET mes dar ir is Biologija Tau, tai isviso is  4 knygu :)

Žinutė parašyta: 2010-09-25 20:52:21 | Nuoroda

mes biologijos knygu neturim :) bent kolkas,o chemija tai Raudonio :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-09-25 22:10:48 | Nuoroda
Light Arus rašė:

As noreciau i medicina. Mokintis pradejau ir anksciau , manau nepakenks. Siaip jei galesiu rinktis kur stoti , stociau i KMU , nors mano daktare varo ant KMU ir sake varyk tik i VU :D gal zinot kodel? 

 Manau žinau. Esu beveik įsitikinęs, kad tavo daktarė baigė VU medicinos fakultetą. Paklausk ko nors iš Kaune baigusių, sakys "stok tik į Kauną". Amžina "kova" tarp jų. Čia tas pats kaip Kauno "Žalgiris" su Vilniaus "Lietuvos Rytu". :) Vilniečiai už Rytą, Kauniečiai už Žalgirį. Tas pats su medikais... Tai mažiau klausyk tokių kalbų. Mažai yra tokių medikų, kurie studijavę abejuose universitetuose, todėl jie negali vertint kaip yra ten kur patys nėra patyrę kaip yra.

Žinutė parašyta: 2010-09-25 22:13:54 | Nuoroda
Queen rašė:

As tai dar neapsisprendziu tarp medicinos ar odontologijos, ir seip manau dar anksti kazka prognozuoti juk svarbiausi bus egzaminu rezultatai, tai dabar tik mokytis bereikia :)

 Egzaminų rezultatai nėra svarbiausia. Pirma nuspręsk ką nori veikt gyvenime, o jau tada žiūrėk kokių rezultatų reikia. Svarbiausia siekt savo tikslo.

Žinutė parašyta: 2010-09-25 23:04:05 | Nuoroda

Tas VU ir KMU supriešinimas tikrai yra kvailas, kaip sakė R.V.U, dauguma stokoja žinių apie mokymosi sąlygas viename ar kitame universitete, remiasi gandais, ar pačių miestų "reputacija". Tačiau kiek man yra žinoma, tiek Vu tiek KMU baigę žmonės būna puikiais gydytojais ir apie savo universitetą būna pačios geriausios nuomonės. Tad siūlyčiau rinktis tą universitetą, kuris jums ekonomiškai labiau apsimoketų, arba tiesiog dalyvaukite stojamąjame konkurse į abu universitetus. Aš pats esu Vilnietis, tad pirmenybę teiksiu VU, tačiau neįstojus į valstybės finansuojamą vietą, tikiuosi nemokamai studijuot KMU - bet kuriuo atveju būsiu labai patenkintas :)

Žinutė parašyta: 2010-09-27 18:48:58 | Nuoroda

aš pati dabar esu KMU medicinos pirmakursė ir galiu pasakyti, kad čia mokytis yra visos sąlygos, tereikia netingėti, nes mokytis teks daaaaug :) pati buvau prisiklausiusi daug gandų, kad čia bjaurūs dėstytojai - nė velnio, kol kas nė vieno tokio nesutikau, visi jie savotiški, bet geranoriški ir svarbiausia savo srities profesionalai:) jei kas, klauskit ko norėsit sužinoti:)

Žinutė parašyta: 2010-09-27 22:18:16 | Nuoroda
Neoschwarzer rašė:

Tas VU ir KMU supriešinimas tikrai yra kvailas, kaip sakė R.V.U, dauguma stokoja žinių apie mokymosi sąlygas viename ar kitame universitete, remiasi gandais, ar pačių miestų "reputacija". Tačiau kiek man yra žinoma, tiek Vu tiek KMU baigę žmonės būna puikiais gydytojais ir apie savo universitetą būna pačios geriausios nuomonės. Tad siūlyčiau rinktis tą universitetą, kuris jums ekonomiškai labiau apsimoketų, arba tiesiog dalyvaukite stojamąjame konkurse į abu universitetus. Aš pats esu Vilnietis, tad pirmenybę teiksiu VU, tačiau neįstojus į valstybės finansuojamą vietą, tikiuosi nemokamai studijuot KMU - bet kuriuo atveju būsiu labai patenkintas :)

 Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-09-29 17:51:01 | Nuoroda
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

Žinutė parašyta: 2010-09-29 18:55:03 | Nuoroda
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-09-29 19:34:35 | Nuoroda

Konkurencija labai natūralus dalykas. Jei nebūtų konkurencijos, nebūtų vystymosi. Konkurencija - evoliucijos varikliukas.

Žinutė parašyta: 2010-09-29 22:45:13 | Nuoroda
sanemis rašė:
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

 norėčiau paklausti ar tu čia remiesi tuo, ką pats patyrei ar tik gandais, nuogirdomis ir t.t? klausiu, nes aš pati esu iš pirmo srauto: taip man rugsėjo 2 prasidėjo anatomija, bet niekas ant manęs nerėkė, kaip tik moterys dirbančios bibliotekoje patarė visiems ir padėjo išsirinkti knygas, prie prozektoriumo irgi niekas nešaukė, viską maloniai paaiškino, kad reiks baltų chalatų, kortelių su vardais ir t.t, per paskaitas tuo labiau dėstytoja nerėkė, o kaip tik maloniai viską dėstė, pasakė, kur ją galima rasti jei reiks pagalbos mokinantis...taip, kad man keista girdėti apie kažkokius rėkavimus, šaltą aplinką...

Žinutė parašyta: 2010-09-30 17:00:54 | Nuoroda
seho_erotefthi rašė:
sanemis rašė:
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

 norėčiau paklausti ar tu čia remiesi tuo, ką pats patyrei ar tik gandais, nuogirdomis ir t.t? klausiu, nes aš pati esu iš pirmo srauto: taip man rugsėjo 2 prasidėjo anatomija, bet niekas ant manęs nerėkė, kaip tik moterys dirbančios bibliotekoje patarė visiems ir padėjo išsirinkti knygas, prie prozektoriumo irgi niekas nešaukė, viską maloniai paaiškino, kad reiks baltų chalatų, kortelių su vardais ir t.t, per paskaitas tuo labiau dėstytoja nerėkė, o kaip tik maloniai viską dėstė, pasakė, kur ją galima rasti jei reiks pagalbos mokinantis...taip, kad man keista girdėti apie kažkokius rėkavimus, šaltą aplinką...

  Dėstė Saburkina, kuri tikrai nemaloniai sutiko, ne tai, kad balsu rėkė, bet toks pasakymas - Ko jūs čia stovit? ko knygų nepasiėmėt? Dar patylėsiu apie Ratkevičių, geriau jo nesutikti, jis tikrai yra psichiškai neveikas žmogus. 

Aš sakau savo subjektyvią nuomonę, šaltumas toks dalykas, kad vieni tai pajaučia, kiti ne, kiti nekreipia dėmesio, kiti įpranta, aš kalbu apie tai, ką patyriau pats. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą