Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-02 23:47:14 | Nuoroda
Laurajzkt rašė:

Sveiki. Per antrą turą įstojau į LSMU vnf  medicina. Gal kas nors iš jūsų žino iki kada reikia sumokėti pinigus už pirmą pusmetį?

 su kokiu balu istojai?

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:17:59 | Nuoroda
studijos lt rašė:
Laurajzkt rašė:

Sveiki. Per antrą turą įstojau į LSMU vnf  medicina. Gal kas nors iš jūsų žino iki kada reikia sumokėti pinigus už pirmą pusmetį?

 su kokiu balu istojai?

 18.48

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:26:09 | Nuoroda

LSMU mediciną besiruošiantys studijuoti, priimkit mane į savo konferencijas ir visur kitur ;) skype: lauramintis 

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:36:03 | Nuoroda

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:39:56 | Nuoroda
studijos lt rašė:

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

 iš viso per pirmą į vnf vietas pakvietė 169, 72 pasirašė sutartis, per antrą turą pakvietė 45, kol kas neaišku kiek pasirašė sutartis, tačiau galiu garantuoti, kad visi tikrai nepasirašys. Beje koks tavo kb? tavo vietoj apsidraudimui pasirašyciau su genetika sutartį ir tada jei pakvies į vnf pasirašyčiau taip pat tik genetiką atšaukčiau. aš panašiai dariau.

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:41:32 | Nuoroda
Laurajzkt rašė:
studijos lt rašė:

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

 iš viso per pirmą į vnf vietas pakvietė 169, 72 pasirašė sutartis, per antrą turą pakvietė 45, kol kas neaišku kiek pasirašė sutartis, tačiau galiu garantuoti, kad visi tikrai nepasirašys. Beje koks tavo kb? tavo vietoj apsidraudimui pasirašyciau su genetika sutartį ir tada jei pakvies į vnf pasirašyčiau taip pat tik genetiką atšaukčiau. aš panašiai dariau.

 as sutarti su genetika jau pasirasiau, tai galiu bandyti dar III ture? kb 18,36

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:49:03 | Nuoroda
studijos lt rašė:
Laurajzkt rašė:
studijos lt rašė:

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

 iš viso per pirmą į vnf vietas pakvietė 169, 72 pasirašė sutartis, per antrą turą pakvietė 45, kol kas neaišku kiek pasirašė sutartis, tačiau galiu garantuoti, kad visi tikrai nepasirašys. Beje koks tavo kb? tavo vietoj apsidraudimui pasirašyciau su genetika sutartį ir tada jei pakvies į vnf pasirašyčiau taip pat tik genetiką atšaukčiau. aš panašiai dariau.

 as sutarti su genetika jau pasirasiau, tai galiu bandyti dar III ture? kb 18,36

 Taip gali, tik į vnf.

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:49:33 | Nuoroda
Laurajzkt rašė:
studijos lt rašė:
Laurajzkt rašė:
studijos lt rašė:

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

 iš viso per pirmą į vnf vietas pakvietė 169, 72 pasirašė sutartis, per antrą turą pakvietė 45, kol kas neaišku kiek pasirašė sutartis, tačiau galiu garantuoti, kad visi tikrai nepasirašys. Beje koks tavo kb? tavo vietoj apsidraudimui pasirašyciau su genetika sutartį ir tada jei pakvies į vnf pasirašyčiau taip pat tik genetiką atšaukčiau. aš panašiai dariau.

 as sutarti su genetika jau pasirasiau, tai galiu bandyti dar III ture? kb 18,36

 Taip gali, tik į vnf.

 gerai, aciu:)

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:51:48 | Nuoroda

Sėkmės, manau pakvies ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-03 11:53:11 | Nuoroda
Laurajzkt rašė:

Sėkmės, manau pakvies ;)

 aciu, prireiks;D tikiuosi kad istosiu..:)

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:50:14 | Nuoroda
Laurajzkt rašė:

LSMU mediciną besiruošiantys studijuoti, priimkit mane į savo konferencijas ir visur kitur ;) skype: lauramintis 

 mane irgi :D skype: eglea999

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:53:17 | Nuoroda

Norėjau paklausti studijuojančių. Kiek girdėjau rugsėjo 1d. dar nereikia mokytis, o rugsėjo 2d. viskas prasideda :D tai , tarkim, pirma mokomės anatomiją. Tai jau kitai dienai viską reikia mokėt?:D maždaug koks krūvis konkrečiais pavyzdžiais galit apsakyt?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-08-03 15:50:18 | Nuoroda

sveiki, gal kas zinot, kiek is 6 pakviestu i medicina vf antra etapa zmoniu pasirase sutartis? ar dar galima tiketis papulti per papildoma etapa?

Žinutė parašyta: 2011-08-03 16:37:34 | Nuoroda

logiškai mąstai jie tam ir dalyvavo, kad gautų vf vietą. Taigi, manau, kad visos vietos užimtos...

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-08-03 17:03:26 | Nuoroda
Light Arus rašė:

logiškai mąstai jie tam ir dalyvavo, kad gautų vf vietą. Taigi, manau, kad visos vietos užimtos...

 Logiskai mastant ir pirmam etape visi dalyvavo kad gaut vf vieta, bet pasitaike tokiu kurie atsisake. Tik aisku tikimybe, kad atsisakys kazkas is tu sesiu labai maza :)

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-08-03 17:15:57 | Nuoroda

 Sveiki, ir aš čia įstojau., Mano skype - everestaz2006

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-08-03 18:05:02 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Light Arus rašė:

logiškai mąstai jie tam ir dalyvavo, kad gautų vf vietą. Taigi, manau, kad visos vietos užimtos...

 Logiskai mastant ir pirmam etape visi dalyvavo kad gaut vf vieta, bet pasitaike tokiu kurie atsisake. Tik aisku tikimybe, kad atsisakys kazkas is tu sesiu labai maza :)

 paaiskejo, kad visi tie sesi ir pasirase sutartis... aisku, jau nebebus taip kad atsirastu keletas papildomu krepseliu per papildoma priemima? nes per antra etapa atsirado 5

Žinutė parašyta: 2011-08-03 18:16:31 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Light Arus rašė:

logiškai mąstai jie tam ir dalyvavo, kad gautų vf vietą. Taigi, manau, kad visos vietos užimtos...

 Logiskai mastant ir pirmam etape visi dalyvavo kad gaut vf vieta, bet pasitaike tokiu kurie atsisake. Tik aisku tikimybe, kad atsisakys kazkas is tu sesiu labai maza :)

 Nebūtina kartot . Pirmam etape dalyvauja daugiau žmonių ir pasirinktų prioritetų žymiai daugiau , nei antrame. Buvo atveju kai žmogus norėjo tarkim į odontologiją , bet gavo pakvietimą į mediciną , ir kažkas pan. Antras etapas visai kitoks. Jame dalyvauja tie, kurie neįstojo arba gavo vnf vietą, ir nori įstoti būtent kur nori. Todėl savaime aišku, kad visi kas gavo vf vietą pasirašys(-ė).

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-08-03 18:16:54 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Sveiki, ir aš čia įstojau., Mano skype - everestaz2006

 Nuoširdžiai sveikinu, nes kiek skaičiau forumą, tai kažkaip į akis krito tas tavo užsispyrimas patekti i mediciną. Linkiu, kad studijos pateisintų lūkesčius. :) P.s. nezinia gal kada prasilenksim, kokiam koridoriuje ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-03 18:25:07 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Sveiki, ir aš čia įstojau., Mano skype - everestaz2006

 O tu nerasei kazkada, kad jau studijavai medicina bet supratai, kad tai visgi ne tau?

 

@light arus , todel ir parasiau, kad tikimybe labai maza, nes pirmam etape pakvietimus gauna kokie 200 potencialiu atsisakytoju, o antram tik 6.  Savaime aisku, kad visi pasirasys nera, nes gali irgi pavyzdziui gauti tiek vf vieta kazkur, tiek vnf vieta issvajotoj specialybej ir tos vf nebeimti :)

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą