lsp !
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-30 16:33:07 | Nuoroda

sveiki :) ar kas jau uzsisakete lsp ? gal galite pasakyti kaip ikelti ta foto , na man jos niekaip nepriima, nors visokiu prifotkinau , virs foto raso , kad ji per didele ir reikia ja apkarpyti :) buciau labai dekinga uz pagalba :)

Žinutė parašyta: 2010-08-31 15:32:23 | Nuoroda

labas. aš jau užsisakiau lsp ir tikrai nekėliau savo jokiu nuotraukų :) tiesiog susimoki už lsp per swedbank...na o uzsiregistravus lsp.lt turėjai gaut, bent jau as gavau, i savo el.pasta nuoroda lsp.lsas.lt  ir taip pat dar vartotojo nr ir slaptazodi. iejus su kodais tvarkai viska ko ten taves praso, atsispausdini anketa, iklijuoji nuotrauka, ir nunesi i pasirinkta swedbank pasirinktu laiku ir viskas :) na bent jau as taip dariau, nes man taip pat nesigavo su ikeliama nuotrauka :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-31 16:14:34 | Nuoroda

as sito negavau

Žinutė parašyta: 2010-08-31 16:58:00 | Nuoroda

 na gan idomiai tada, nes as tai gavau :)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-31 17:15:07 | Nuoroda

o tau neprieme nuotraukos, kai tu pati dejai ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-31 18:47:15 | Nuoroda

as ja zadejau det, bet tinkamos neturejau :) gali tiesiog nueit i fototelje ir jei turi pasine nuotrauka, arba jei neturi jos pasidaryk, ir paprasyt, kad tau ikeltu i diskeli ar kur ir tiesiog bedos jauciu bus issprestos, tada viskas turetu atitikti. mano drauge taip dare, tik dar teko primoketi kazkiek litu uz ikelima, bet neperdaugiausia :)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-31 20:01:13 | Nuoroda

na labai tau aciu :) :) ir dar turiu klausimeli, gal zinai ar labai svarbu kuo gereiciau pasidaryti sita lsp , nes siuo metu nelabai turiu laiko , girdejau universitete i biblioteka neileidzia be jo :)

Žinutė parašyta: 2010-08-31 23:07:36 | Nuoroda
Inede rašė:

na labai tau aciu :) :) ir dar turiu klausimeli, gal zinai ar labai svarbu kuo gereiciau pasidaryti sita lsp , nes siuo metu nelabai turiu laiko , girdejau universitete i biblioteka neileidzia be jo :)

 Rugsejo menesi visur ileis ir su pasu.

Žinutė parašyta: 2010-09-01 16:51:39 | Nuoroda

tai kam ilgai laukt, kuo greiciau turesi tuo geriau, beto jo gamyba uztrunka apie 2 savaites ar kazkiek maziau :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą