Architektūra 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-05 15:09:29 | Nuoroda

Na, kas į šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2010-09-14 22:22:12 | Nuoroda

AŠ!

Žinutė parašyta: 2010-09-21 17:10:33 | Nuoroda

Padre - kaip ruosiesi tam? :)

Žinutė parašyta: 2010-09-22 22:05:28 | Nuoroda

mokaus lietuvių ir matieka.. :D bei paišau po biški.. :))))) reikės dar istorja pažiūrėt.. :] O kaip pati? :))))))

Žinutė parašyta: 2010-09-23 15:41:18 | Nuoroda

Na as irgy matematika mokausi, lietuviu, dar galvoju ir anglu laikyt, beto ir daile(nors ji ne prie ko...). Dar tariuosi su tokia destytoja del piesimo, nes ziniu ir patirties dar truksta man tame..

Žinutė parašyta: 2010-09-23 22:21:39 | Nuoroda

Man įdomiausia tema - architektūrinė kompozicija, nes nežinau kas nuo ko ir kur prasideda.. : o kaip ten su tom projekcijom, kaip įgyvendinti nupiešti.. :))) O viskas kitkas savo jėgom.. :)))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-15 14:45:57 | Nuoroda

sveiki:) kas iš jūsų žada lankyti jaunųjų architektų mokykla arba lanko?:)

Žinutė parašyta: 2010-11-01 14:09:19 | Nuoroda

Taip pat didžiausi norai ir viltys į architektūrą, tik tiek, kad gąsdina kompozicijos užduotis, nes iki galo jos nesprantu... Kaip viskas turėtų atrodyti lape?

Piešimo užduoy kiek žinau reikia tiek loginio, matematinio mąstymo, nes reikia sugebėti sudėti matmenis proporcingai, parodyti medžiagiškumą ir panašiai...

 

Be to, VGTU, VDA ar KTU?;D

Žinutė parašyta: 2010-11-09 16:24:43 | Nuoroda

Gal kas turi parduoti knygute Pridotkienė Lina "Piešimo ir kompozicijos pagrindai"? ar kažką panašaus?

Žinutė parašyta: 2010-11-24 17:11:58 | Nuoroda

Sveiki būsimi architektai ir architektės :) Ruošiuosi ir aš stoti į architektūrą šiemet. Pernai lankiau kauno kolegijoje užsiemimus piešimo. Žinoma kompozicija ten  - kiek kitokia. Tačiau labai gerai išmokė piešimo bei tapybos. Galvoju kur šiemet pasipraktikuoti. Iki šiol piešiau namuose. Reikėtų gauti žinių apie architektūrinę kompoziciją. Gal žinote kas mokytų privačiai? Beja aš iš Kauno:)

Žinutė parašyta: 2010-11-28 11:18:22 | Nuoroda

raseinietis.lt/bravo-mokiniai-balsuok/ Pabalsuokit už Rūta Vaznyte (meniškiausia) Būsiu labai dėkinga :)

Žinutė parašyta: 2010-12-26 11:03:08 | Nuoroda

Gal kas patartų kaip kompozicijos užduočiai pasiruošti?

Žinutė parašyta: 2010-12-27 16:36:49 | Nuoroda

Sveiki, ir aš čia bandysiu..:) gąsdina tas stojamasis, nes nesu baigęs dailės mokyklos. Kaip manot, ar daug šansų, jeigu turiu braižybos pamokas, mokausi piešti, bet nesu susidūręs su kompozicijos užduotimis. Galimybės i Vilnių važinėti neturiu ;) 

Žinutė parašyta: 2010-12-29 13:40:51 | Nuoroda

Visus gazdina ta kompozicija... As jos taip pat nelabai suprantu, gal kas kokios medziagos turi placiau ?

Žinutė parašyta: 2011-01-01 18:15:46 | Nuoroda

Sveiki...

Šiemet aš 10, tad kaip žinot, reikės rinktis dalykus...

Ko būtent reikia (ir kokiu lygiu), jei žadu stot į architektūrą? 

Dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 20:07:04 | Nuoroda
Aukštyn Kojom rašė:

Sveiki...

Šiemet aš 10, tad kaip žinot, reikės rinktis dalykus...

Ko būtent reikia (ir kokiu lygiu), jei žadu stot į architektūrą? 

Dėkui.

 Na, 10-okė jau turėtų būti pakankamai didelė ir pati susirasti tokią informaciją... Bet čia tik šiaip pastebėjimas, neįsižeisk ;)

Norint įstoti į architektūra reikės laikyti lietuvių ir matematikos valstybinius egzaminus, todėl savaime suprantama, kad juos turėtum pasirinkti A lygių; taip pat reikalingas užsienio kalbos metinis pažymys, lygio pasirinkimas priklauso tik nuo tavęs, bet už A lygį konkursinio balo formulėje pridedamas vienas balas (tačiau nepamirškime to, kad geriau turėti 10 B lygiu, negu 8 (+1) A lygiu); ir pats svarbiausias dalykas yra stojamasis dailės egzaminas laikomas universitete (piešimas, kompozicija, dailės ir architektūros istorija), dėl to patarčiau mokykloje dailę taip pat imti A lygiu jeigu tik yra tokia galimybė (pas mus mokykloje grupė nesusidarė, todėl tenka tenkintis B lygiu), taip pat intensyviai piešti, nepakenktų ir VGTU JAM ar KTU Trijų laiptelių mokyklėlės ;) Ai, dar prisiminau, kad architektūros studentai pataria pasiimti fiziką bent jau B lygiu, nes studijose gana dažnai su ja susiduriama.

Atrodo tiek, sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2011-02-27 19:45:26 | Nuoroda

GAIVINAM TEMĄ :D

Žadu stoti į VGTU architektūrą. Bandysiu ir į VDA, bet ten nelabai noriu dėl profesionalumo. O KTU nenoriu.

VIenas klausimas...Reikalingas 3 egzaminas?

Vienaip ar kitaip laikysiu anglų VBE, bet truputį baisu susimauti, jo pažymys bus rašomas kur nors..?

Tiesa, kaip manot kompozicijai vėl paprikolins su paprasta tema kaip praeitų metų ar bandys sumaut su kažkuo panašiu kaip kadais TILTAS?;D

Žinutė parašyta: 2011-02-28 14:59:48 | Nuoroda

Ką pateiks, tą ir piešim. Net nežinau, ko reiktų tikėtis stuojamuosiose, tai reikia viską piešti, ką gali sugalvoti, mano manymu, tai paprastus, nesudėtingus pastatus.

Man kyla klausimas, ar išlaikius stojamąjį galima patekti į šiuos univerus: VGTU,  VDA ir KTU, ar reikia laikyti tame universitete, kur nori studijuoti? :)

 

P.S. Gal kas žinot dar dar daugiau informacijos apie kompozicijos egzaminą. :>

Žinutė parašyta: 2011-03-02 17:37:25 | Nuoroda

O kokia tema buvo praeitais metais?

Žinutė parašyta: 2011-03-03 21:20:42 | Nuoroda

Kiek žinau egzaminus laikai kur tau yra patogiau ir kur užsiregistruoji.

Tarkim aš esu iš Kauno ir laikysiu KTU pastate, nors į patį KTU net nestosiu.

 

Kiek žinau kompozicijai priskiriama idėjos originalumas ir sugebėjimas pateikti, kuris mokomas  BRAIŽYBOS pamokose. Taip kad gali bet ką liepti iš to poros metų kurso (tarkim pjūvį, kurią nors iš perspektyvų ir pnš) kita vertus manau čia daugiau bus pačio sprendimas kiek ko rodyti.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą