Studijuoti Danijoje arba Norvegijoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-07 18:25:14 | Nuoroda

Sveiki visi studentai, būsimi studentai,

Aš norėčiau paklausti dėl stojimo ir mokymosi Danijos ir Norvegijos unervisetetuose.

Aš ilgai ieškojau ir niekaip negalėjau (dabar irgi niekaip nerandu) išsamios informacijos apie stojimą šiose šalyse.

Aš pasirinkęs šias šalis kadangi girdėjau, kad ten mokslas nemokamas ES gyventojams.

Ar tai tiesa?

Bei mane domintu:

1. Kokie stojimo reikalavimai.

2. Kokias kalbas reikia mokėti.

3. Noriu studijuoti mediciną, kur geriau patarsite.

4. Pragyvenimas.

P.S. Labai ačiū už atsakymus.

Žinutė parašyta: 2010-12-07 17:04:46 | Nuoroda

Labas ;) Na aš taip pat labai domėjausi studijomis užsienyje, t.y. Danijoje. Na ir taip, studijos ten tikrai nemokamos, tiek bakalauro tiek magistro ;) Dėl medicinos nelabai ir turiu ką patarti, nes pati domėjausi studijomis su skaičiais ;) O kalba tai ten žinoma danų, bet labai daug studijų programų yra anglų kalba. ;) tai gi turėtum mokėti anglų ;) Na ir šiaip kaikuriuose universitetuose gali nemokamai lankyti danų kalbos kursus ;) Dėl stojimų tai.. tikriausiai kiekviename universitete yra skirtingai. ;) Turi pasidomėt pvz kastu.lt ;) ar universitetu psl ;)

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2011-01-11 01:25:40 | Nuoroda

Mokslas nemokamas, bet pragyvenimas tikrai ne ir tikrai ne toks pigus kaip Lietuvoje :) Skandinavijos salys siuo atveju yra vienos brangiausiu - i menesi turetum isleisti maziausiai 1500 Lt, kad isgyventum, o jei noresi ir papramogauti (tikrai noresi :D), tai prireiks virs 2000 Lt 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-01-28 15:34:22 | Nuoroda

aš pati dabar studijuoju Danijoje ir bent jau kur studijuoju aš jos tikrai nėra nemokamos dėl to aš ir dirbu dabar kad surinkti pinigų iki to laiko kol pradėsiu studijuot , šiaip esmė pagrindė anglų kalba , but aišku jai moki danu kalba dar geriau , bet žinok duosiu draugiška patarima , jai tikrai norėsi pradėt mokytis danu turėsi pašvesti tam daug laiko , tikrai nera lengva ja ismokti ir nuolat praktikuotis kalbant , žmonės kurie čia jau yra 3 metus mano programoje , (apie ją tai pat  sukūriau čia temą , jai įdomu) sake dar kaip tik vakar man kad pirmais metais bus kazkiek danu kalbos bet tik pradzia pati o po dvieju metu tu mazdaug tik pradesi suprasti ka zmones kalba parduotuvese ar pan , ir tai isvis butine kalba , paprasciausius klausimus ,nes net ir toki isgirdus dar reik gerai paklausyti kas tau sakoma , nes jie ziauriai greit kalba ir tie zodeliai atrodo trumpuciai , tai negasdinu tik pasakau , kad tai taip lengva kaip anglu kalba mokytis ;D o siaip del pinigu tai mane paprase ir tai cia tik pirmam menesiui atsivezti 200 - 330 euru , kronom tai butu jai 200 euru = 1500 kronu zinau skamba ir atrodo daug , bet cia netgi ledai kainuoja 27 kronos todel reikia tieasiog priprasti kad viskas cia tokiom kainom , o siaip del visa kitka tai manau jai darba susirasi neprazusi , nes yra ir netokiu brangu budu kaip keliauti , ar valgyti ir pan :)

Žinutė parašyta: 2011-03-05 12:49:10 | Nuoroda

 
DNS - International Teacher Training College

In 1972, a group of teachers saw a need for a different style of teaching. They wanted to create a new way of thinking about education, where the students would be actively involved in their own development. And so, DNS was born.

Highlights of DNS during 4 years:

Study travel around Northern Africa
Design and prepare bus for travel
Travel through the Sahara desert
Experience the diverse realities of African communities
Investigate local and global issues
Live and learn with the local people

9 months investigation in a European city
Studying society
Cultural exchange
Interact with the community
Working and living in groups
“Do what you find most appropriate to do”.
This is a 3 month period where you individually analyze your situation and decide what is the most beneficial for you and your further studies and development.

Teaching practice
6 months teaching practice in a European city
6 months teaching practice and study in Denmark

Global teaching practice
8 months working as a teacher in local, national, regional or global school settings

The DNS idea of a teacher is an interactive person who besides his job of teaching lessons – not only the subjects but also about life and learning as such – should be integrated in the society and the local community, using his knowledge and formation for the benefit of broadening and deepening life and progress in the society and for the people.

Interested? Contact us:Educational Information Centre
DNS Tvind Information Centre

Skorkærvej 8
Ulfborg
Denmark
6990

[email protected]
+45 97 49 18 49
+45 21 12 43 60

www.dns-tvind.dk

Žinutė parašyta: 2011-07-21 10:22:06 | Nuoroda

O darbą Skandinavijoj galima susirasti dar būnant Lietuvoj - va darbas norvegijoje fabrikose

Žinutė parašyta: 2011-09-01 15:48:46 | Nuoroda

 Cia geras pasiulymas, jeigu kam reikia: darbas norvegijoje 2011

Žinutė parašyta: 2011-10-04 23:54:29 | Nuoroda

 Dar vienas variantas: darbas norvegijoje moterims

Žinutė parašyta: 2011-10-05 01:23:51 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą