Kas į veterinariją?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-30 16:56:34 | Nuoroda

Stokit į Veterinarkę, nepasigailėsit :))

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-04-30 21:05:09 | Nuoroda

Kudėėė?

Žinutė parašyta: 2012-05-11 20:07:23 | Nuoroda
miausakosuo rašė:

Kudėėė?

 Todėl, kad aš taip sakau :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-05-20 11:20:28 | Nuoroda

Simonaiti,jei pats studijuoji veterinariją,tai gal galėtum papasakoti apie jas ką plačiau?;p

Žinutė parašyta: 2012-05-22 18:05:06 | Nuoroda
Santtute rašė:

Simonaiti,jei pats studijuoji veterinariją,tai gal galėtum papasakoti apie jas ką plačiau?;p

Klausk kas įdomu, nors baigiu pirmą kursą, bet kažką vistiek sugebėsiu papasakoti :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-05-23 16:42:42 | Nuoroda

 Simonaiti, kaip ten bendrabučiai? Rajonas..? :D Nesigaili įstojęs? Lieka kiek nors laisvo laiko? :)

Žinutė parašyta: 2012-05-23 17:11:36 | Nuoroda

 http://www.l2blaze.net/invite/index.php?pakviete=BlindUp

Žinutė parašyta: 2012-05-27 15:12:06 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Simonaiti, kaip ten bendrabučiai? Rajonas..? :D Nesigaili įstojęs? Lieka kiek nors laisvo laiko? :)

Na aš pats iš Kauno :) Bet galiu pasakyt, kad rajonas ne iš gerųjų, publika daro savo, bet jei neplanuojat naktim bludinti, tai nieko nebus :D Bendrabučiai pakankamai geri, nėra kaip viešbutis, tačiau gyventi galima, blogiausiu atveju galima nuomotis butą kuriam nors kitame Kauno rajone :) Nesigailiu, ganėtinai sunku, bet įdomu :P Na man asmeniškai tai to laiko lieka normaliai, kursiokai irgi nesiskundžia, kad daug reik naktim mokintis :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-05-28 18:25:03 | Nuoroda

Veterinarijos bendrabučiai  tikrai gerame stovyje. Net nėra ko lyginti su medicinos , ypač 3 baraku ;D

Tačiau tie bendrabučiai stovi Vilijampolėje, o tai viską pasako :)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-05-29 12:45:44 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Veterinarijos bendrabučiai  tikrai gerame stovyje. Net nėra ko lyginti su medicinos , ypač 3 baraku ;D

Tačiau tie bendrabučiai stovi Vilijampolėje, o tai viską pasako :)

 Čia tas trečias barakas tai kur žaliakalnyje, netoli šilo? Nes netoli ten gyvenu ir dažnai praeinu pro jį, tai stovis jo tragiškas :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-06-02 16:14:27 | Nuoroda

Tas pats :) 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-06-06 13:50:33 | Nuoroda

Gal studijuojantys galėtų papasakot kaip LSMU bent pirmam kurse su krūviu? Kiek laiko duota ir kokia apimtis (lapais ar dar kuo) informacijos? Be to, kaip tvarkaraštis? Įmanoma be mokymosi dar kažką nuveikt ar nuo kokių 8h iki 18h po vieną paskaitą pavieniui kaip nors išmėtyta?

Žinutė parašyta: 2012-06-06 23:11:20 | Nuoroda
Pilkuma rašė:

Gal studijuojantys galėtų papasakot kaip LSMU bent pirmam kurse su krūviu? Kiek laiko duota ir kokia apimtis (lapais ar dar kuo) informacijos? Be to, kaip tvarkaraštis? Įmanoma be mokymosi dar kažką nuveikt ar nuo kokių 8h iki 18h po vieną paskaitą pavieniui kaip nors išmėtyta?

 

Aš jau baiginėju pirmą kursą. Papasakosiu kokį vaizdą susidariau . Krūvis - labai individualus. Vieniems - labai sunku, , kiti - dešimtukais mokosi . Aš asmeniškai dešimtukais nesimokau, tik patariu kas įstosit pradėkit mokintis kasdien . Taip nepavargsit  ir pasieksit gerų rezultatų. Laiko duoda apie mėnesį, išskyrus anatomiją ( žinoma kalbu apie svarbiausius dalykus). Anatomija tikrai smagumėlis. Atrodė, kad kaulai sunku, tačiau antram semestre per nepilną mėnesį išmokti NS, kraujotaką , tikrai didelis iššūkis. Kiti ciklai lengvesnis, tačiau nereiškia, kad galima bus atostogaut. Kalbant apie medžiagą, tai aš turiu konspektus, pats daraus arba gaunu, tai nėra labai daug palyginus su 3 pilnais anatomijos vokais :D Kitur po vieną voką :) Tvarkaraštis įvairus. Priklauso nuo ciklo.Kartais būna nuo 8 iki 10 , kitomis dienomis ir iki 12. Toliau dar kokia lotynų k. ir laisvas. Nors pasitaiko , kad nuo 13h prasidėdavo ar net vėliau. Keičiasi ciklas, todėl keičiasi ir laikas. O , apie pramogas, tai tikrai mes čia nekalam visa parą. Na, trečiakursiai gal ir kala... Bet kol kas mes laisvesni. Lieko laiko daug kam, išskyrus , kai buvo anatomija... Na, tada valgai , miegi ir mokais :D

 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2012-06-07 00:05:11 | Nuoroda

O kaip liaudis veterinarijoj?Nėra taip, kad vien vaikinai ar vien merginos stoja?

Žinutė parašyta: 2012-06-09 15:59:03 | Nuoroda
Pilkuma rašė:

O kaip liaudis veterinarijoj?Nėra taip, kad vien vaikinai ar vien merginos stoja?

 Tai čia jau reik žiurėt kas stoja tais metais. Mano kursas visai neblogas, nėra taip, kad ten gailėtų konspektų ar dar ko :) Šiaip pagrinde stoja panos :)

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-06-10 01:40:13 | Nuoroda

 http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/40538/3/lsmu-veterinarine-medicina-2012
Žiūrėkite čia  :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą