Kas į veterinariją?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:37:54 | Nuoroda

As tai kaip tik paranojiskai myliu gyvunus :D ir siaip tai mano vaikystes svajone,tevai noredami atbaidyt nuo sios idejos buvo surenge savaite veterinarijos klinikoj... Visa savaite pas pazystama vet.gydytoja praleidau klinikoj stebedama operacijas ir siaip ivairias proceduras. Kraujo upes ir kartais is tiesu ziauri smarve neatbaide, taigi beliko tik istot, o jau dvoka ir krauja iveiksiu, manau tikrus gyvunu myletojus tai taip pat neatbaidys :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:47:01 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Mane paskatino meile gyvunams ir manymas, kad kazka galiu pakeisti :) Dar baltas chalatas traukia :) Tik dabar baisu, kad nesugebesiu preparuot, bus baisu, slykstu ir t.t....

 O paprastos medicinos nesvarstei? Laisvai istotum su savo balais, chalata ten irgi gautum, o pakeisti taip pat daugiau kazka galetum :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:11:01 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Tik dabar baisu, kad nesugebesiu preparuot, bus baisu, slykstu ir t.t....

  Man tai isvis neslyskstu.. zmoniu gydytoja nesugebeciau tikrai buti, nes man zmones kaip pacientai slysktus yra, o i nelaime patekusius gyvunus nuo vaikystes gelbedavau :D
Tik bijau, kad rankos drebes, nesugebesiu operuoti ) kai nerimauju,  jos pradeda laaaaaabai stipriai drebeti.. kaip girtuokle kokia pradedu jaustis ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:43:34 | Nuoroda

 as ir noriu i veterinarija vet kazin ar imanoma istoti su tokiais rezultatais i vf biologija 55 lietuviu kalba 49 matematika 31 ,o be chemijos egzamino istociau nes tik metini turiu :)sitam forume net geda man reikstis ziuriu kaip visi cia gerai islaike :DD

  • Biologija / VBE 55
  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 31
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:07:57 | Nuoroda
linuteeeee rašė:

 as ir noriu i veterinarija vet kazin ar imanoma istoti su tokiais rezultatais i vf biologija 55 lietuviu kalba 49 matematika 31 ,o be chemijos egzamino istociau nes tik metini turiu :)sitam forume net geda man reikstis ziuriu kaip visi cia gerai islaike :DD

 Man irgi geda :DD bet namie nesimokant ir tiek gerai :D 

Tu bandyk... siaip tai pagal praeitu metu bala nepraeitum.. Tavo KB apie 15? I mokama tai tikrai istosi, bet i finansuojama tikriausiai ne.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:13:00 | Nuoroda

  P.S. matematika net neskaiciuojama, butina chemija.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:42:57 | Nuoroda

bet jei nėra reikalingo egzo , skaičiuoja to dalyko pažymį, tačiau nežinau kaip tą pažymį konvertuoja į balą.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:54:28 | Nuoroda

 nu aciu uz informacija :) nu kazkur girdejus buvau kad ir matieka tinka vietoj chemijos bet matyt tas kas man sake pats gerai nezinojo :D 

  • Biologija / VBE 55
  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 31
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:56:41 | Nuoroda

biomediciniuose moksluose tinka, o vet. med. , kiek žinau, nėra biomedicininis, tai žemės ūkio profesija.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:57:25 | Nuoroda

 nu mano kb kai ziurejau jei matieka tinka vietoj chemijos tada apie 16 gaunas :)

  • Biologija / VBE 55
  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 31
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:58:14 | Nuoroda

 nu tada tiks man ir zemes ukis nebuvau as tokia mokslinki didele :DDDD

  • Biologija / VBE 55
  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 31
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:59:49 | Nuoroda

na,paieškok info. :)  bet žinok abejoju ar tinka.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:35:21 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
zMoGaS rašė:

 Mane paskatino meile gyvunams ir manymas, kad kazka galiu pakeisti :) Dar baltas chalatas traukia :) Tik dabar baisu, kad nesugebesiu preparuot, bus baisu, slykstu ir t.t....

 O paprastos medicinos nesvarstei? Laisvai istotum su savo balais, chalata ten irgi gautum, o pakeisti taip pat daugiau kazka galetum :D

 Kai suzinojau balus, tai tada pradejau svarstyt :) Taciau nors ir zmones myliu, bet gyvunams jauciuose reikalingesne :)  Sirdis suvirpa vien pamacius pilnas pakambes beglobiu gyvunu ar tas faktas, kad daznai nesuteikiama veterinaro pagalba, nes seimininkai mano, kad "ai, praeis" Gal ir naivoka, bet tiesiog jauciu, kad ten mano vieta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:36:56 | Nuoroda
erika_amerika rašė:

As tai kaip tik paranojiskai myliu gyvunus :D ir siaip tai mano vaikystes svajone,tevai noredami atbaidyt nuo sios idejos buvo surenge savaite veterinarijos klinikoj... Visa savaite pas pazystama vet.gydytoja praleidau klinikoj stebedama operacijas ir siaip ivairias proceduras. Kraujo upes ir kartais is tiesu ziauri smarve neatbaide, taigi beliko tik istot, o jau dvoka ir krauja iveiksiu, manau tikrus gyvunu myletojus tai taip pat neatbaidys :)

 Va cia tai pasaukimas :) Na, man irgi nei puliai, nei kraujas neslykstu :)  BET...niekad negali zinot kaip i tai sureaguos tavo skrandis :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:50:53 | Nuoroda
  Sirdis suvirpa vien pamacius pilnas pakambes beglobiu gyvunu ar tas faktas, kad daznai nesuteikiama veterinaro pagalba, nes seimininkai mano, kad "ai, praeis" Gal ir naivoka, bet tiesiog jauciu, kad ten mano vieta :)

 Tas pats ir man, vien del to ir einu :) bet siaip gyvunus tikrai labiau nei zmones myliu )))

Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:40:30 | Nuoroda

 Kur visi dingot ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:38:51 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:41:31 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:48:27 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:50:41 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

 As irgi joikinau :D tik gal zvenga ten det reikejo :)  Vakar kol manes pacios nebuvo tai visi kazkokie itartinai aktyvus buvo, o dabar - ramu :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą