Psichologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-11 18:00:06 | Nuoroda

Sveikučiai, kadangi pati bandysiu stoti į šią specialybę tad įdomu  išgirsti kitų būsimų studentų nuomonę.

Žinutė parašyta: 2010-10-16 18:05:07 | Nuoroda

aš bandysiu. mokaisi labai?:D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-10-18 21:31:49 | Nuoroda

Kol kas dar nelabai, pritingiu:D Šiaip matematiką manau reiktų dar pagilinti. O tu labai mokaisi? Beje kokį univerą rinksiesi?

Žinutė parašyta: 2010-10-19 01:17:10 | Nuoroda

matematikos sprendžiu daug, pagrindas mąstau, kaip reikėtų lietuvių kalbai ruoštis, nes mokykloj išsidirbinėjam mes, nesimokom, plius vyrauja požiūris, kad ai, šitą išlaikys visi.. o man norisi kaip įmanoma geresnių rezultatų..

jei lietuvoj, tai VUnežinau, kiti netraukia..neįstojus turiu variantų b, kurie su lietuva jau nesusiję.. o pati?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-10-19 15:42:53 | Nuoroda

Pati irgi mąstau apie VU,planas b būtų VDU, nors man pats Kaunas  ne prie širdies. Negi taip per lietuvių pamokas nieko nemoko?  Man pakliuvo ganėtinai prasta matematikos mokytoja, tik trečius metus gimnazijoj dirbanti, tad sunku egzui su ja ruoštis.

Žinutė parašyta: 2010-10-20 19:03:21 | Nuoroda

lietuvių moko ne tiek kiek norėčiau

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-10-22 19:32:01 | Nuoroda

Taigi turiu daug klausimų dėl stojimo į šia profesiją.  Visur internete ieškau ir nieko konkretraus nerandu.  Kiek žinau norint įstoti į nemokamą mokslą, reikia egzaminus labai aukštais balais išlaikyt, man tai yra neįmanoma, nes tinginiavau žemesnėse klasėse, turiu daug matematikos spragų. Todėl įdomu su kokiais minimaliais balais priima į mokamą mokslą. Ar yra kolegijų kuriose būtų psichologijos studijų programos. būtų gerai jai keltumėt čia visą informaciją apie psichologijų studijas, stojamuosius ir tt. iš anksto dėkui.

Žinutė parašyta: 2010-10-24 14:23:28 | Nuoroda

nejaugi nebus pasireiškiančių ?

Žinutė parašyta: 2010-10-25 22:02:22 | Nuoroda

Hey :) Na aš jau ne vienus metus svarstau apie šią specialybę. Informacijos tikrai daug, tik reikia pasirausti internete. Tik vat neapsisprendžiu, kurį universitetą rašyti 1 numeriu. Trumpa info apie normaliausius  (mano manymu) iš studijuojančių pasakojimų:

VU- klasikinis universitetas, gilios tradicijos, psichologiją studijuojantys yra profesionaliai paruošiami, bet krūviai neaprėpiami. Mokosi per dienas ir naktis. Apie darbo derinimą su studijomis nėra net kalbos (bent 3 metus).

VDU- labai giriamas. Sako, jog protingai parenkama informacija + galimos gretutinės studijos, kas šiais laikais tikrai didžiulis privalumas.

MRU - gan jaunatviškas su ne itin patyrusiais dėstytojais, bet nauji vėjai gal ir ne pro šalį.

Žinutė parašyta: 2010-10-26 14:32:28 | Nuoroda

Meitai, pirmiausia nusipirk žurnalą "kur stoti?",ten turėtum rasti praeitų metų minimalius balus į psichologiją. Į VU balas visada būna žiauriai aukštas, į MRU ir VDU mažesnis. Pastaruoju metu apie VDU teko girdėti daug gerų dalykų, apie jį,bent jau iš mano pažįstamų, niekas neatsiliepia bloguoju. Deja iš MRU psichologų nieko nepažįstu, bet teko girdėti, kad yra nemažai studentų nepatenkintų per jaunu dėstytojų amžiumi. Na VU laikomas geriausiu Lietuvoje psichologijos srityje, aišku galima ginčytis dėl to. Kodėl taip nuvertini savo matematikos žinias, žinok iš patirties žinau, nėra tokių spragų, kurių negalėtum užpildyti.
Beje psichologų kolegijose neruošia. Dar yra pedagoginis universitetas, ten irgi psichologus ruošia bei Klaipėdos univeras. Klaipėdoj balai panašūs į VDU, gal truputį mažesni.

 

Žinutė parašyta: 2010-11-01 23:22:55 | Nuoroda

Labai mažai laiko užpildyti visas spragas. ir per mažai pinigų norint samdytis matematikos korepetitorių.

Žinutė parašyta: 2010-11-02 16:42:15 | Nuoroda

Taip, uždavinių sprendimui reikia laiko, bet jei tu tikrai svajoji apie psichologiją pasistengti verta, tačiau ir samdytis korepetitorių ne visada teisinga.

Žinutė parašyta: 2010-11-02 19:12:35 | Nuoroda

jei visu spragu neuzpildysi,bent ismok, tai kas nera labai sunku ir visad buna egzaminuose..

ismokt sprest rodiklines,logoritmines, pasistengus ir trigonometrines lygtis tikrai dar daug laiko. taip po truputi mokydamasis tai, ko reiks egzamine, ismoksi ir galiausiai sukaupsi ir ta bala. gal ne maksimalu, bet del geresnio nei vidutinis pasistengt tikrai gali.

as tuo tarpu stengiuosi del maksimalaus:D simusia, o tu matematikos papildomai ka nors sprendi?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-11-03 19:05:55 | Nuoroda

Aišku, kad sprendžiu, net sąžinė graužia jei nepasprendžiu matematikos, ir šiaip kuo daugiau sprendžiu tuo labiau ji man patikt pradeda, nors  pati  esu labiau humanitarė. Neblogą knygelę Mockaus nusipirkau, naujo leidimo, sistemingai temom viskas sudėta, dar mokytoja visokių lapų spręst duoda.

Žinutė parašyta: 2010-11-04 13:02:14 | Nuoroda

 NUSITEIKITE BRANGIEJI SAUSAM MOKSLUI :) aš tai dingsu iš psichologijos.. tikriausiai :D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-11-04 15:36:59 | Nuoroda

Būtų įdomu kokiame univere pati studijuoji? Ir koks buvo tavo konkursinis balas stojant?

Žinutė parašyta: 2010-11-05 13:35:36 | Nuoroda

man tai įdomiau, kodėl būtent sausas? kas kitaip nei tikėjaisi?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-11-05 21:13:45 | Nuoroda

 MRU. 

Sausas, nes reikia be galoo daaaug skaityt skaityt. Kaip sakant teorijos daug, o kažka raštu padaryt, tai faktiškai nieko nereikia, nebent užsienio kalbos, ir dar specialybes kalbos.

pirmam kurse žmogaus anatomija, vos ne kaip daktarui per pusmeti išmokt.(kas man baisiausia, ns nemėgstu tu medicinų) Mano balas buvo virš 18, gal  18,56 kažkur.. 

šiaip pati nežinau ko tikėjausi, nes įstojau tolimu numeriu, tai tokio didelio susidomėjimo ir nebuvo, gal todėl man ir neįdomu. Kas domisi psichologija, tai turbūt įdomu turėtu būti. Bet pakeikia ir tie, kam ši profesija buvo svajonių. 

 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-11-05 21:27:37 | Nuoroda

man medicins patinka,kazkada net buvo svajone

daug skaityt irgi

wuhu,neatbaidei

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-11-05 21:38:03 | Nuoroda

 Atbaidyt nesiruošiau :)

Tiesiog pasirinkdami bent kokia specialybe, gerai apie ją susižinokit iš pirmų lūpų - studijouoančių :)

kad nebūtų staigmenų nemalonių ir nesinorėtų bėgt, kaip dabar man :D 

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą