Mokslo metimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-01 10:51:27 | Nuoroda

sveiki,esu labai pasimetusi ir man taip jau bloga nuo tu visu dvejojimu.. istojau i mokama moksla,bet jauciu kad esu ne ten kur tureciau buti.. nepatinka ka mokaus,kaip mokaus,jei tik buciau nemokamame ,tikrai mesciau,bet dabar.. tevai sumokejo,o pinigu daug tikrai neturim.. bet as taip negerai jauciuosi.. ar daug  kas meta moksla,gal kas pats esat metenors uz ji mokat?

Žinutė parašyta: 2010-11-01 16:42:55 | Nuoroda
tralain rašė:

sveiki,esu labai pasimetusi ir man taip jau bloga nuo tu visu dvejojimu.. istojau i mokama moksla,bet jauciu kad esu ne ten kur tureciau buti.. nepatinka ka mokaus,kaip mokaus,jei tik buciau nemokamame ,tikrai mesciau,bet dabar.. tevai sumokejo,o pinigu daug tikrai neturim.. bet as taip negerai jauciuosi.. ar daug  kas meta moksla,gal kas pats esat metenors uz ji mokat?

 Aš buvau pernai išėjęs iš mokamos kineziterapijos, mes ir pinigų daug neturėjom, bet perlaikiau į egzaminus ir įstojau į vf kitą specialybę (ne ten, kur norėjau, bet jau bent labiau patinka ir nereikia pinigų mokėti, o gal kitais metais sugalvosiu dar perstoti). Jau geriau mesti anksčiau negu vėliau, kai bus įmoka ir už antrą pusmetį. Beje, galima susigrąžinti sumokėtus pinigus, jei tarkim dabar išeini, už nepanaudotus kreditus turėtų grąžinti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-11-04 18:09:13 | Nuoroda

Pas mane panaši situacija. Blaškaus, dvėjoju..Jei dabar mesčiau, tai likusius metus tektų pas tėvus sėdėt.

Bet savo gyvenimą aukot kažkokiai visiškai nemėgiamai specialybei ir gailėtis dėl to, kad nepabandžiau tikrai negaliu. Aišku man šiek tiek geriau - mokaus vf.

O ką jūs norit mest ir kodėl?

Žinutė parašyta: 2010-12-20 11:20:30 | Nuoroda

sveiki, as taip pat noriu nutraukti studijas, manau papiuoliau ne ten kur tureciau. Bet atsitiko taip kad paskaitose nebuvau jau pore menesiu, ir dabar nebezinau ka daryt. gal kas zinot ar man nekils problemu nutraukiant studijas? mokausi valstybes financuojamoje vietoje :)

Žinutė parašyta: 2010-12-20 14:38:42 | Nuoroda

čia blefas ar tiesa, kad nemokamas mokslas suteikiamas tik vieną kartą?

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-12-21 10:49:50 | Nuoroda

kiek zinau tai valstybe finansuoja viena karta tik tada kai igyji puse mokomajo dalyko ziniu, o jai meti iki pirmo semestro pabaigos tai tada kita met vel finansuoja :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:57:14 | Nuoroda
Fumis rašė:

kiek zinau tai valstybe finansuoja viena karta tik tada kai igyji puse mokomajo dalyko ziniu, o jai meti iki pirmo semestro pabaigos tai tada kita met vel finansuoja :)

 

 o jei meti po 1 metu?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:50:55 | Nuoroda

Tikrai kaip čia yra? Jei dabar įstojau į vf, bet nežinau ar ten noriu. Nors pabandyt planuoju, tai jei tarkim mesčiau pasimokius metus, galėčizu į vf pretenduot perstodama ar ne? 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:52:35 | Nuoroda
liole rašė:

Tikrai kaip čia yra? Jei dabar įstojau į vf, bet nežinau ar ten noriu. Nors pabandyt planuoju, tai jei tarkim mesčiau pasimokius metus, galėčizu į vf pretenduot perstodama ar ne? 

 Mane irgi ilgai kankino šis klausimas, tad parašiau į Lamą. Gavau tokį atsakymą : 

Laba diena,

Pagal švietimo ir mokslo įstatymą (http://www.smm.lt/ti/docs/istatymai/MSI.pdf)
Jūs galite studijuoti tik vienoje valstybės finansuojamoje vietoje. stoti į
kitą valstybės finansuojamą vietą galite tik tuomet, jei mažiau nei pusę visų
studijų kreditų esate baigęs valstybės lėšomis

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:10:31 | Nuoroda

 Na, aš šiais metais perstoju po 2metų studijų iš vf į vf, kadangi išėjau 79 iš 160 kreditus, taigi patenku į tą kategoriją :) Mest nemokant gali jei baigi semestrą be skolų ir laiku :) o dėl metimo, meskit kuo anksčiau jei matot, kad tai ne jums :) aš prasikankinau paskutinius metus tik tam, kad galėčiau mesti :) Žinoma, tai sunku psichologiškai, nes aplinkiniai pirštą prie smilkinio pasukioja išgirdę, ką darau :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-14 18:06:47 | Nuoroda

gal kasnors ir šiemet žadat kažkiek pasimokyti ir mesti? :) būtų įdomu pakalbėt kas kaip dėl ko :D pati apie tai mąstau :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą