Vokiečių kalbos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-13 14:43:40 | Nuoroda

Sveiki, kas ruošiatės laikyti vokiečių kalbos valstybinį egzaminą?

Žinutė parašyta: 2010-11-16 16:00:08 | Nuoroda

 Pagaliau atsirado žmonių, kurie prisiminė jau mokinių tarpe nykstančią vokiečių kalbą :) .. Aš ruošiuosi laikyti :) 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-11-17 20:34:12 | Nuoroda

Och... Atsirado... Nors vienas žmogutis.  Kaip nors jau ruošiesi egzaminui? Savarankiškai ruošiesi, o gal papildomai lankai pamokas?

Žinutė parašyta: 2010-11-17 21:35:31 | Nuoroda

 Na, kol kas mokausi tiek, kiek reikia pamokoms, bet vis pamąstau apie korepetitoriaus pagalbą.. O tu? Kaip šiaip sekasi vokiečių? Gal žadi sieti ateitį su šia kalba?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-11-18 21:22:37 | Nuoroda

Na, man kažkaip nepasisekė. Visus metus (išskyrus 12 klasę) turėjau silpnokus mokytojus, kurie nepadėjo rimtų pagrindų ir dabar turiu daugybę spragų. Jas lopyti bandau lankydama papildomas pamokas. Manau, kad vis gi nuoseklus ir rimtas darbas kiekvienais metais yra labai svarbus indėlis, kurio, deja, trūksta... Dėl to stengiuosi kažkaip išmokti tai, ko dar neišmokau.
Hm, apie vokiečių kalbos studijas pagalvoju, tačiau kolkas norisi šią kalbą kuo labiau įsisavinti, su ja susigyventi, o vėliau... Žiūrėsiu, kaip čia man su ja seksis.
O gal tu rimtai apie šias studijas mąstai? Beje, ką šiuo metu mokotės per pamokas?

Žinutė parašyta: 2010-11-18 22:24:58 | Nuoroda

 Aš taip pat turėjau daug vokiečių kalbos mokytojų (keitėsi net 6 kartus), tačiau nuo 9 klasės dėsto nuostabi mokytoja, puikiai išmananti savo dalyką ir jau "atkalusi" mokymo sistemą. Mes dabar kartojam šalutinius sakinius (Kausalsatz, Finalsatz, Konzessivsatz usw). O iš kokio vadovėlio jūs mokotės? Mes tai iš Norkaitienės su Vokietijos vėliava :)).. Vis pasvarstau apie vokiečių filologiją vdu :) o ką jūs mokotės? Ar daug skiriate laiko kalbėjimui?

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-11-19 17:41:46 | Nuoroda

Mes iš "TANGRAM" vadovėlio mokomės, bet pastaruoju metu kartojam visą gramatiką ir vadovėlis likęs nuošaly. + dar vis darom skaitymo ir klausymo testus. Kalbam retokai... Galėtume ir dažniau... Na, bet aš per papildomas pamokas gaunu vokiškai pasireikšti.
O kodėl būtent VDU nori studijuoti vokiečių filologiją?

Žinutė parašyta: 2010-11-19 19:54:32 | Nuoroda

 Kaune gyvenu ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-12-16 19:39:04 | Nuoroda

Ir aš  žadu  laikyti Vokiečių kalbą :)

Žinutė parašyta: 2010-12-16 20:30:22 | Nuoroda

Mes jau trys. :) Jau ruošiesi šiam egzaminui?

Žinutė parašyta: 2011-01-04 20:54:04 | Nuoroda

Sveiki ;) Prisijungiu prie besiruosianciu laikyti vokieciu egzamina gretu.. Ar jau ruosiates? Ar tvirtai jauciates mokantys? Mane kankina jaudulys ir baime, kad siais metais taip anksti tas egzas, tai atrodo nieko nespesiu pasiruost, o ir temos net vadovelio visos nebus iseitos.. :))

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-01-05 15:21:51 | Nuoroda
Igne rašė:

Sveiki ;) Prisijungiu prie besiruosianciu laikyti vokieciu egzamina gretu.. Ar jau ruosiates? Ar tvirtai jauciates mokantys? Mane kankina jaudulys ir baime, kad siais metais taip anksti tas egzas, tai atrodo nieko nespesiu pasiruost, o ir temos net vadovelio visos nebus iseitos.. :))

 Tvirtai tikrai nesijaučiu. Atrodo, kad dar to ir to nemoku... Prieš atostogas (mokykloje) ruošiausi, o per atostogas - atostogavau. Kadangi atostogos baigėsi teks vėl griebtis darbų, nes spragų dar daug... Per atostogas vis nusigriebdavau pavartyti tokią knygą, kurioje pateikta žodžių pagal įvairias temas, vieną kitą gal ir išmokau, bet... Mano žodynas nėra labai stiprus, kai kuriomis temomis - silpnas.   Na, bet vis dar mokausi ir viliuosi išmokti. Nepanikuok ir tu.  Dar turėsim panikai laiko...

Mintis, kad egzaminas šiais metais taip anksti iš pradžių sutrikdė, bet dabar galvoju, kad kuo greičiau jis praeis, tuo bus ramiau. Nemanau, kad labai daug kažką išmoktume, jei jis būtų pvz. birželio vidury. Juk vis tiek tuo metu didžiausią dėmesį sutelktume artimiausiems egzaminams, esantiems dar iki jo.

 

Žinutė parašyta: 2011-01-05 16:35:50 | Nuoroda

Tas tai tiesa.. :) dziaugiuos, kad anksciau baigsis visa tai.. :) Na bet nieko, manau susikaupsim ir parodysim, kad neveltui 12 metu suolus trynem :)

O tu kokius egzaminus dar be vokieciu laikai? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-01-06 19:22:13 | Nuoroda

 Vandene, gal gali atskleisti paslaptį, kokia tai knyga? (kur  žodžiai pagal temas) ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-01-06 21:30:50 | Nuoroda
Igne rašė:

Tas tai tiesa.. :) dziaugiuos, kad anksciau baigsis visa tai.. :) Na bet nieko, manau susikaupsim ir parodysim, kad neveltui 12 metu suolus trynem :)

O tu kokius egzaminus dar be vokieciu laikai? :)

 Lietuvių ir istoriją... Iki šiol dar mąsčiau apie matematiką, bet... Aš visgi labiau esu humanitarė... O tu, kokius tu egzaminus galvoji laikyti? :)

Žinutė parašyta: 2011-01-06 21:36:12 | Nuoroda
Exley92 rašė:

 Vandene, gal gali atskleisti paslaptį, kokia tai knyga? (kur  žodžiai pagal temas) ;)

 "Wörter-Bäume" ;)
 

Žinutė parašyta: 2011-01-06 22:56:33 | Nuoroda
Vandenė. rašė:
Igne rašė:

Tas tai tiesa.. :) dziaugiuos, kad anksciau baigsis visa tai.. :) Na bet nieko, manau susikaupsim ir parodysim, kad neveltui 12 metu suolus trynem :)

O tu kokius egzaminus dar be vokieciu laikai? :)

 Lietuvių ir istoriją... Iki šiol dar mąsčiau apie matematiką, bet... Aš visgi labiau esu humanitarė... O tu, kokius tu egzaminus galvoji laikyti? :)

 as tai matematika ir lietuviu.. :) tai dziaugiuos, kad visa egzaminu sesija jau birzelio 7 bus baigta.. :)

Beje, jei kas turit pasiziurekit labai nebloga knygute yra Lesen und Testen.. ten su atsakymais. Bazariene berods ja isleido.. Ten yra tokiu sunkesniu zodziu, kurie dazniau pasitaiko egzamine.. tai nebloga tikrai :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-01-07 17:48:51 | Nuoroda
Igne rašė:

 as tai matematika ir lietuviu.. :) tai dziaugiuos, kad visa egzaminu sesija jau birzelio 7 bus baigta.. :)

Beje, jei kas turit pasiziurekit labai nebloga knygute yra Lesen und Testen.. ten su atsakymais. Bazariene berods ja isleido.. Ten yra tokiu sunkesniu zodziu, kurie dazniau pasitaiko egzamine.. tai nebloga tikrai :)

 O gal jau tiksliai žinai, kur norėtum studijuoti? :)

Ačiū už patarimą, būtinai reiks susirasti šią knygą. ;)

Žinutė parašyta: 2011-01-07 18:35:25 | Nuoroda
Vandenė. rašė:
Igne rašė:

 as tai matematika ir lietuviu.. :) tai dziaugiuos, kad visa egzaminu sesija jau birzelio 7 bus baigta.. :)

Beje, jei kas turit pasiziurekit labai nebloga knygute yra Lesen und Testen.. ten su atsakymais. Bazariene berods ja isleido.. Ten yra tokiu sunkesniu zodziu, kurie dazniau pasitaiko egzamine.. tai nebloga tikrai :)

 O gal jau tiksliai žinai, kur norėtum studijuoti? :)

Ačiū už patarimą, būtinai reiks susirasti šią knygą. ;)

 Nu vat, su studijom, tai problema bus garantuotai.. :) Kaip sunku sugalvot ko noriu ir dar plius, kur galeciau istot.. tai manau viskas tik po egzaminu isaiskes.. :)

O tau kaip?  beje ner uz ka, tam cia ir diskutuojam ;) Tik pastebiu, kad mes dvi.. gal kiti jau nebelaikys ;D

Beje nepasiurpino taves, kad jau treciadieni bandomasis? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-01-10 19:16:15 | Nuoroda

Man irgi bus taip pat... Kai jau matysiu, kokie mano egzaminų rezultatai, tai ir apsispręsiu. :)

Bandomasis? Hm, žinok, mums tai apie tai visai nieko niekas nesakė... Gal jūs tik savo mokykloje jį darysit?.. Sutrikdei... Visai apie tai nieko nežinau...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą