Vokiečių kalbos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-05 22:44:06 | Nuoroda

Visi daug norit, bet bukit realistai, o as pabusiu optimistu :DD

Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:27:24 | Nuoroda
amelie rašė:

Ponaiti "Nieko nemoku", verčiau jau tikrai nieko nemokėk, nes man bus gėda prieš mudviejų mokytoją, jei aš, aštuonis metus sąžiningai besimokydama šią kalbą, gausiu mažiau už tave, kai tu normaliai mokytis pradėjai tik gruodžio mėnesį. :D  Atleisk, Igne, bet aš irgi tipiška lietuvė ir, deja, tikiuosi, kad nėra tokių, kurie daugiau už mane mokėtų. Žinau, kad tai praktiškai neįmanoma, bet juk pasvajoti galima. :D

 :D nieko! Toks požiūris visai neblogas :D Šturmuok ryt visus ir dideles sekmės!. Aš stengsiuos padaryt tą patį :D ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-06 18:06:11 | Nuoroda
Igne rašė:
amelie rašė:

Ponaiti "Nieko nemoku", verčiau jau tikrai nieko nemokėk, nes man bus gėda prieš mudviejų mokytoją, jei aš, aštuonis metus sąžiningai besimokydama šią kalbą, gausiu mažiau už tave, kai tu normaliai mokytis pradėjai tik gruodžio mėnesį. :D  Atleisk, Igne, bet aš irgi tipiška lietuvė ir, deja, tikiuosi, kad nėra tokių, kurie daugiau už mane mokėtų. Žinau, kad tai praktiškai neįmanoma, bet juk pasvajoti galima. :D

 :D nieko! Toks požiūris visai neblogas :D Šturmuok ryt visus ir dideles sekmės!. Aš stengsiuos padaryt tą pat

Ačiū, darysiu viską, ką galėsiu. :D Sėkmės visiems! ir vokiečių kalbos žinovams , ir tokiems drebantiems kaip aš, ir tiems, kurie pasitiki fortūna :>

Žinutė parašyta: 2011-05-07 14:28:37 | Nuoroda

 Na, kaip jums pasirodė šis egzaminas? :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-07 14:31:21 | Nuoroda

Nu kaip. Rašinio ir laiško temos nesunkios, bet pvz. teksto suvokimas, kur reikejo paciam atsakyt, tai tyliu... :x blogi rezultatai laukia.. kaip tau?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-07 14:37:31 | Nuoroda
Igne rašė:

Nu kaip. Rašinio ir laiško temos nesunkios, bet pvz. teksto suvokimas, kur reikejo paciam atsakyt, tai tyliu... :x blogi rezultatai laukia.. kaip tau?

 Man klausimo testas pasirodė sunkus, kažkaip tai silpnoji vieta, nunešiau darbą pas mokytoją, sakė apie 60 taškų tikrai surinkau :D . Dar labai nervino, kai viena merga per klausimo testo kosėti pradeda, taip sunku susikaupti. 

Žinutė parašyta: 2011-05-07 14:47:09 | Nuoroda

O mazdaug kada rezultatai bus zinomi? :) 

Žinutė parašyta: 2011-05-07 15:18:56 | Nuoroda

Apsidžiaugiau, pamačiusi rašinio ir laiško temas. :>

Nu bet jau klausymas, tai patyliu. Pačią pirmą užduotį išvis šaudžiau, Zusammenfassung šiek tiek girdėjau, bet po to vsi tiek kai kurias vietas bandžiau pagal prasmę surašyt. Gramatika nelabai sunki buvo. Kiap bebutu,nesitikiu gero rezultato. :))

Žinutė parašyta: 2011-05-08 14:39:23 | Nuoroda

gramatika nesunki, bet klausymas, nieko nesupratau...  na rašinį ir laišką pakeverzojau kažką, turėčiau išlaikyt . kaip jum su laiku, užteko visiems?

Žinutė parašyta: 2011-05-08 14:47:58 | Nuoroda

o rezultatai, bent jau kaip sakė, gali būti ir po 3 savaičių jau  

Žinutė parašyta: 2011-05-08 19:38:13 | Nuoroda

Bent man nors pradžioje atrodė, kad laiko bus užtektinai, bet jo tikrai pritrūko. Per daug ilgai užsisedėjau prie vieno teksto suvokimo...

O beje gal kas galetumet atsakymus parašyt bent preliminarius(iš tų, kas nešėt patikrinti mokytojams) pvz. teksto suvokimo ar gramatikos?:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-08 19:42:52 | Nuoroda

Man laiko užteko, viską pasidariau ir dar liko keliasdešimt minučių pasitikrinimui, tai per jas dar porą teksto suvokimo klausimų įveikiau. :)

Atsakymai tik po trijų savaičių.. kažko ilgokai. Juk darbų tik 600. :/

Žinutė parašyta: 2011-05-08 20:05:59 | Nuoroda

Nu man asmeniskai,visai sunku nebuvo,net per lengvas pasirode egzaminas. O del rasiniu temu isviso,sedejau ir sypsojausi,nes labai jau lengvos buvo. :) Super,man patiko,bet tikrintis nenoriu.. :D:D Gal kas nors planuoja i vokietija vaziuoti studijuoti ?:))

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:23:15 | Nuoroda
scot.chnat rašė:

Nu man asmeniskai,visai sunku nebuvo,net per lengvas pasirode egzaminas. O del rasiniu temu isviso,sedejau ir sypsojausi,nes labai jau lengvos buvo. :) Super,man patiko,bet tikrintis nenoriu.. :D:D Gal kas nors planuoja i vokietija vaziuoti studijuoti ?:))

 Tai mums kai liepė pasitikrinti ar lapai nebrokuoti, visu pirma atsiverčiau galą, kad pamatyčiau rašinio temas. Tai lengviau atsidusau ir visą kitą dariau. Nežinau, gal mano gabumai menkesni, bet man buvo ir sunkių vietų. Iš teil 1 jaučiu gausiu 0/3, ne kitaip. :D

Aš galvoju tik apie mainų programą įstojus, jei bus galimybė. Nenoriu visko čia palikti likimo valiai. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:41:16 | Nuoroda
amelie rašė:

Man laiko užteko, viską pasidariau ir dar liko keliasdešimt minučių pasitikrinimui, tai per jas dar porą teksto suvokimo klausimų įveikiau. :)

Atsakymai tik po trijų savaičių.. kažko ilgokai. Juk darbų tik 600. :/

 manau, kad greičiau nebus, jie niekur neskuba, tegu gadinasi nervus abiturientai :) 

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:45:43 | Nuoroda
Igne rašė:

Bent man nors pradžioje atrodė, kad laiko bus užtektinai, bet jo tikrai pritrūko. Per daug ilgai užsisedėjau prie vieno teksto suvokimo...

O beje gal kas galetumet atsakymus parašyt bent preliminarius(iš tų, kas nešėt patikrinti mokytojams) pvz. teksto suvokimo ar gramatikos?:)

 nadaviau mokytojai pažiūrėt, sakė ir nenori žiūrėt :) sako tik sunervinsi kokią durną klaidą padarius :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-08 23:50:02 | Nuoroda
Warlius rašė:
amelie rašė:

Man laiko užteko, viską pasidariau ir dar liko keliasdešimt minučių pasitikrinimui, tai per jas dar porą teksto suvokimo klausimų įveikiau. :)

Atsakymai tik po trijų savaičių.. kažko ilgokai. Juk darbų tik 600. :/

 manau, kad greičiau nebus, jie niekur neskuba, tegu gadinasi nervus abiturientai :) 

 Mhm, mažai nervų, atrodo :) Na, tikėkimės, kad tris savaites netruks. Juk pvz gimtosios kalbos egzaminą šiek tiek daugiau nei tris savaites taiso, o jį laiko visi lietuvos abiturientai. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-09 12:26:27 | Nuoroda
amelie rašė:

 Tai mums kai liepė pasitikrinti ar lapai nebrokuoti, visu pirma atsiverčiau galą, kad pamatyčiau rašinio temas. Tai lengviau atsidusau ir visą kitą dariau. Nežinau, gal mano gabumai menkesni, bet man buvo ir sunkių vietų. Iš teil 1 jaučiu gausiu 0/3, ne kitaip. :D

Aš galvoju tik apie mainų programą įstojus, jei bus galimybė. Nenoriu visko čia palikti likimo valiai. :)

 Jo as irgi panasiai dariau,kaip liepe perziureti lapus,verciu ir akim viska filmuoju kas ten kaip bus ;D. O tau pirma kalba gal vokieciu?:) Taip noreciau,kad shulej man butu buvusi vokieciu pirma.. ;xx As kaip bandomajy dariau vokieciu,tai taip sunku man ten buvo.. o per egza nezinau ikvepimas kazkoks uzpludo kaip pyliau  viska.. dar ir laiko liko,iseit .;D As tai istojau jau.. bet kazkaip nezinau nesinori palikti db jau LT . :DD

Žinutė parašyta: 2011-05-09 12:39:47 | Nuoroda

O jūs švaraštyje ką nors braukėt (ten kur žodžius, sakinius įrašyt reikėjo ar rašinyje)?

Žinutė parašyta: 2011-05-09 12:46:38 | Nuoroda
Vandenė. rašė:

O jūs švaraštyje ką nors braukėt (ten kur žodžius, sakinius įrašyt reikėjo ar rašinyje)?

 As braukiau.. bet kad taip gavosi,rasiny zodi viena uztusavau.tai nezn.;d nu tik puse zodzio,kaip susivokiau kad blogai parasiau,palikt tai nepaliksiu iskart blg bus . ;x ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą