Vokiečių kalbos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-09 15:21:17 | Nuoroda
scot.chnat rašė:
amelie rašė:

 Tai mums kai liepė pasitikrinti ar lapai nebrokuoti, visu pirma atsiverčiau galą, kad pamatyčiau rašinio temas. Tai lengviau atsidusau ir visą kitą dariau. Nežinau, gal mano gabumai menkesni, bet man buvo ir sunkių vietų. Iš teil 1 jaučiu gausiu 0/3, ne kitaip. :D

Aš galvoju tik apie mainų programą įstojus, jei bus galimybė. Nenoriu visko čia palikti likimo valiai. :)

 Jo as irgi panasiai dariau,kaip liepe perziureti lapus,verciu ir akim viska filmuoju kas ten kaip bus ;D. O tau pirma kalba gal vokieciu?:) Taip noreciau,kad shulej man butu buvusi vokieciu pirma.. ;xx As kaip bandomajy dariau vokieciu,tai taip sunku man ten buvo.. o per egza nezinau ikvepimas kazkoks uzpludo kaip pyliau  viska.. dar ir laiko liko,iseit .;D As tai istojau jau.. bet kazkaip nezinau nesinori palikti db jau LT . :DD

 Aha, mano pirmoji yra vokiečių. Va, čia tas atvejis, kai kitoje upelio pusėje žolė atrodo žalesnė, nes aš norėčiau, kad mano pirmoji užsienio kalba būtų buvusi anglų. :D Iš tikro niekada savo vokiečių kalbos žiniomis nepasitikėjau, nors pagrindus gerus turiu ir šiaip didžiąją dalį laiko mane mokė tikrai šaunūs mokytojai, šiuolaikiški ir supratingi, bet ne per daug atlaidūs, išmanantys savo dalyką :> Galbūt todėl paskutinius metus šią kalbą mokiausi su malonumu :) 

Palyginus su praeitų metų egzaminu, mūsiškis tikrai paprastas buvo. Vien  ką rašymo užduotys reiškia. :) Bet visgi esu pesimistė, todėl sunku tikėtis geriausio. Pagyvensim - pamatysim, galbūt pasirodys, kad ir mane įkvėpimas užplūdo. :D

O kur įstojai?  ar teko laikyti kokį nors atskirą kalbos egzaminą, kad įstotum? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-05-09 15:28:40 | Nuoroda
scot.chnat rašė:
Vandenė. rašė:

O jūs švaraštyje ką nors braukėt (ten kur žodžius, sakinius įrašyt reikėjo ar rašinyje)?

 As braukiau.. bet kad taip gavosi,rasiny zodi viena uztusavau.tai nezn.;d nu tik puse zodzio,kaip susivokiau kad blogai parasiau,palikt tai nepaliksiu iskart blg bus . ;x ;D

 ten, kur tik atsakymus reikėjo parašyti, tai nieko nebraukiau. tik rašinyje irgi keliose vietose teko nubraukti, nes artikelius sumaišiusi buvau. :) kiek žinau, kiti atsakymų vietose braukė, tai gal už tvarkingą pataisymą labai nenubaus. :)

Žinutė parašyta: 2011-05-09 15:38:19 | Nuoroda

 Aha, mano pirmoji yra vokiečių. Va, čia tas atvejis, kai kitoje upelio pusėje žolė atrodo žalesnė, nes aš norėčiau, kad mano pirmoji užsienio kalba būtų buvusi anglų. :D Iš tikro niekada savo vokiečių kalbos žiniomis nepasitikėjau, nors pagrindus gerus turiu ir šiaip didžiąją dalį laiko mane mokė tikrai šaunūs mokytojai, šiuolaikiški ir supratingi, bet ne per daug atlaidūs, išmanantys savo dalyką :> Galbūt todėl paskutinius metus šią kalbą mokiausi su malonumu :) 

Palyginus su praeitų metų egzaminu, mūsiškis tikrai paprastas buvo. Vien  ką rašymo užduotys reiškia. :) Bet visgi esu pesimistė, todėl sunku tikėtis geriausio. Pagyvensim - pamatysim, galbūt pasirodys, kad ir mane įkvėpimas užplūdo. :D

O kur įstojai?  ar teko laikyti kokį nors atskirą kalbos egzaminą, kad įstotum? :)

 

 Man tai visada vokieciu kalba buvo prie sirdies ,net pati vokietija,nezinau kodel. Myliu ta saly.;x O tai anglu egzamina laikyti zadi ?:) As dar ir dabar nepasitikiu savo vokieciu kalbos ziniomis. i kalbejima isvis ejau taip bijojau kad siaubas.. ;} Nors istikruju man asmeniskai kazkodel net nesijaute kad egzaminas buvo. :) gal todel kad tose klasese susodino po nedaug. O Tikrinaisi su mokytoja savo darba?:) nes as tai tik gryzau is egzo,pasidejau,galvoju nu jo geriau as jo nesitikrinsiu,nes poto nervu bus daug. ;D
 
O su istojimu,tai man ten ziauriai pasiseke,kolkas neprase manes nieko ten to daf,ar geothes nereik. Tik siule vokieciu kursus palankyti pirmais metais,tipo kad nebutu taip sunku.:) Bijau isvaziuoti jau. :D

Žinutė parašyta: 2011-05-09 19:54:39 | Nuoroda
scot.chnat rašė:

 Aha, mano pirmoji yra vokiečių. Va, čia tas atvejis, kai kitoje upelio pusėje žolė atrodo žalesnė, nes aš norėčiau, kad mano pirmoji užsienio kalba būtų buvusi anglų. :D Iš tikro niekada savo vokiečių kalbos žiniomis nepasitikėjau, nors pagrindus gerus turiu ir šiaip didžiąją dalį laiko mane mokė tikrai šaunūs mokytojai, šiuolaikiški ir supratingi, bet ne per daug atlaidūs, išmanantys savo dalyką :> Galbūt todėl paskutinius metus šią kalbą mokiausi su malonumu :) 

Palyginus su praeitų metų egzaminu, mūsiškis tikrai paprastas buvo. Vien  ką rašymo užduotys reiškia. :) Bet visgi esu pesimistė, todėl sunku tikėtis geriausio. Pagyvensim - pamatysim, galbūt pasirodys, kad ir mane įkvėpimas užplūdo. :D

O kur įstojai?  ar teko laikyti kokį nors atskirą kalbos egzaminą, kad įstotum? :)

 

 Man tai visada vokieciu kalba buvo prie sirdies ,net pati vokietija,nezinau kodel. Myliu ta saly.;x O tai anglu egzamina laikyti zadi ?:) As dar ir dabar nepasitikiu savo vokieciu kalbos ziniomis. i kalbejima isvis ejau taip bijojau kad siaubas.. ;} Nors istikruju man asmeniskai kazkodel net nesijaute kad egzaminas buvo. :) gal todel kad tose klasese susodino po nedaug. O Tikrinaisi su mokytoja savo darba?:) nes as tai tik gryzau is egzo,pasidejau,galvoju nu jo geriau as jo nesitikrinsiu,nes poto nervu bus daug. ;D
 
O su istojimu,tai man ten ziauriai pasiseke,kolkas neprase manes nieko ten to daf,ar geothes nereik. Tik siule vokieciu kursus palankyti pirmais metais,tipo kad nebutu taip sunku.:) Bijau isvaziuoti jau. :D

 Aš anglų kalbos išvis nesimokiau niekada. 4-12kl - vokiečių kalba, o 6-11kl - rusų kalba. Žinoma, anglų kažkiek moku, gal ir susikalbėt sugebėčiau. :) Bet visgi įstojus tikiuosi imtis šios kalbos mokymosi, nes vis tiek ankščiau ar vėliau jos man prisireiks, o išmoktas dalykas gyvenimo neapsunkins. :)

Kalbėjimas ir man ne pats maloniausias reiklas buvo, visa drebėdama nuėjau, bet sugebėjau susikaupt. Nors gavau 9, vis tiek džiaugiuosi, žinojau, kad klaidų darau ir mano kalbėjimo įgudžiai nėra puikūs. :) 

Su mokytoja savo darbo nesitikrinau, tik su klasioku peržiūrėjom, kas ir kaip, o šiandien ir mokytojai atidavėm pasižiūrėti. Tačiau jau iš anksto pasakėm, kad nenorim nieko žinoti apie tai kaip gerai ar kaip blogai bus įvertinti mūsų egzaminai. Jau verčiau sužinoti ir apsidžiaugti arba nusivilti ir susitaikyti be jokio išankstinio kankinimosi. :D

Nebijok, o džiaukis. Kad ir toli nuo namų būsi, tačiau tavo išsilavinimas bus daug vertingesnis,nei, pvz, mano. :D

Žinutė parašyta: 2011-05-09 20:59:24 | Nuoroda

 Aš anglų kalbos išvis nesimokiau niekada. 4-12kl - vokiečių kalba, o 6-11kl - rusų kalba. Žinoma, anglų kažkiek moku, gal ir susikalbėt sugebėčiau. :) Bet visgi įstojus tikiuosi imtis šios kalbos mokymosi, nes vis tiek ankščiau ar vėliau jos man prisireiks, o išmoktas dalykas gyvenimo neapsunkins. :)

Kalbėjimas ir man ne pats maloniausias reiklas buvo, visa drebėdama nuėjau, bet sugebėjau susikaupt. Nors gavau 9, vis tiek džiaugiuosi, žinojau, kad klaidų darau ir mano kalbėjimo įgudžiai nėra puikūs. :) 

Su mokytoja savo darbo nesitikrinau, tik su klasioku peržiūrėjom, kas ir kaip, o šiandien ir mokytojai atidavėm pasižiūrėti. Tačiau jau iš anksto pasakėm, kad nenorim nieko žinoti apie tai kaip gerai ar kaip blogai bus įvertinti mūsų egzaminai. Jau verčiau sužinoti ir apsidžiaugti arba nusivilti ir susitaikyti be jokio išankstinio kankinimosi. :D

Nebijok, o džiaukis. Kad ir toli nuo namų būsi, tačiau tavo išsilavinimas bus daug vertingesnis,nei, pvz, mano. :D

 Nuo ketvirtos klases vokieciu,ar gali buti kasnors tobuliau turbut ne. :D Gal kitaip sakyciau,jei man ji butu nuo ketvirtos klases.Bet jei as dabar taip suprasciau vokiskai,kaip angliskai tai nezinau. :D 100procentu butu is egzamino. :) As isvis noreciau kuo daugiau kalbu ismokti :) nes jos niekada nepamaisys gyvenime . O kokia tema kalbejei kalbejima ?:)  
   Jo apie tai ir as sutinku su Tavim,nes dar tris savaites grauzti save,butu nekazka.. ;x Kaip bus taip bus. Manau islaikysim tkr. ;D

Žinutė parašyta: 2011-05-09 21:10:34 | Nuoroda

 Ech, aš vokiečių nuo antros klasės mokinausi, bet moku laaaaaaabai silpnai :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-05-09 21:10:35 | Nuoroda

 Ech, aš vokiečių nuo antros klasės mokinausi, bet moku laaaaaaabai silpnai :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-05-09 21:39:11 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Ech, aš vokiečių nuo antros klasės mokinausi, bet moku laaaaaaabai silpnai :D 

 Tai gal mažai pastangų idėjai? :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-09 22:06:44 | Nuoroda
scot.chnat rašė:

 Aš anglų kalbos išvis nesimokiau niekada. 4-12kl - vokiečių kalba, o 6-11kl - rusų kalba. Žinoma, anglų kažkiek moku, gal ir susikalbėt sugebėčiau. :) Bet visgi įstojus tikiuosi imtis šios kalbos mokymosi, nes vis tiek ankščiau ar vėliau jos man prisireiks, o išmoktas dalykas gyvenimo neapsunkins. :)

Kalbėjimas ir man ne pats maloniausias reiklas buvo, visa drebėdama nuėjau, bet sugebėjau susikaupt. Nors gavau 9, vis tiek džiaugiuosi, žinojau, kad klaidų darau ir mano kalbėjimo įgudžiai nėra puikūs. :) 

Su mokytoja savo darbo nesitikrinau, tik su klasioku peržiūrėjom, kas ir kaip, o šiandien ir mokytojai atidavėm pasižiūrėti. Tačiau jau iš anksto pasakėm, kad nenorim nieko žinoti apie tai kaip gerai ar kaip blogai bus įvertinti mūsų egzaminai. Jau verčiau sužinoti ir apsidžiaugti arba nusivilti ir susitaikyti be jokio išankstinio kankinimosi. :D

Nebijok, o džiaukis. Kad ir toli nuo namų būsi, tačiau tavo išsilavinimas bus daug vertingesnis,nei, pvz, mano. :D

 Nuo ketvirtos klases vokieciu,ar gali buti kasnors tobuliau turbut ne. :D Gal kitaip sakyciau,jei man ji butu nuo ketvirtos klases.Bet jei as dabar taip suprasciau vokiskai,kaip angliskai tai nezinau. :D 100procentu butu is egzamino. :) As isvis noreciau kuo daugiau kalbu ismokti :) nes jos niekada nepamaisys gyvenime . O kokia tema kalbejei kalbejima ?:)  
   Jo apie tai ir as sutinku su Tavim,nes dar tris savaites grauzti save,butu nekazka.. ;x Kaip bus taip bus. Manau islaikysim tkr. ;D

 Dabar, kai baigiu 12tą klasę, ir man atrodo, kad vokiečių tikrai nebuvo blogas dalykas. Pravers. Tikrai :)

Per kalbėjimą pakliuvo tikrai nesudėtinga tema. Monologas apie sportą, o dialogas apie šeimos ir karjeros(ar darbo) derinimą. Ne visai tiksliai atsimenu. :D Žinau tik, kad iš įpročio labai greitai teiginius susirašiau, tada liko dar 10min., todėl spėjau mintyse pakalbėti. :P O kokia tu? Kiek gavai? :)

Išlaikyti yra privalomas dalykas. Svarbu, KAIP ir KIEK. :>

Žinutė parašyta: 2011-05-18 18:25:32 | Nuoroda

Sveiki, O kokie rasiniai buvo? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-18 21:18:41 | Nuoroda

o kodel besimokantis vokieciu nelaike sprach diplomo? :) 

Žinutė parašyta: 2011-05-21 14:54:51 | Nuoroda

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

Žinutė parašyta: 2011-05-21 15:15:38 | Nuoroda
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

Žinutė parašyta: 2011-05-22 15:52:01 | Nuoroda
Vandenė. rašė:
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

 Na man bent jau taip sakė mūsų gimnazijos pavaduotoja ugdymui :)) labai tikiuosi,kad taip ir bus.

Žinutė parašyta: 2011-05-22 19:43:48 | Nuoroda
Carolines rašė:
Vandenė. rašė:
Carolines rašė:

    Sveiki :) na aŠ taip pat laikiau vokiečių kalbos egzaminą. Iš savo miestelio gimnazijos jam ruošiausi viena, todėl turėjau labai didelį palaikymą, ir daug papildomų užsiėminų su mokytoja. gaila, nors vokiečių kalbą mokausi jau nuo 4klasės, tačiau įspūdingų rezultatų nesitikime su mokytoja.

   O jei apie patį egzaminą, tai galėčiau pasakyti, kad nebuvo jis labai sukus, tiek rašinio temos tiek laiško buvo tikrai lengvos. Juk už šias užduotis buvo daugiausia galima surinkti taškų, todėl skiriau tam didelį dėmėsį. Gaila iš jaudulio visiškai negirdėjau klausymo pirmos užduoties,,,o juk buvo ji tokia lengva,tad labai apmaudu. Tad laukiame rezultatų, kurie sakė bus birželio pradžioje, džiugu, kad yra dar laikančių vokiečių kalbos egzaminą.  :)))

 Sakykit, o jūs tikrai žinot, kad jau birželio pradžioje turėtume žinoti rezultatus?.. Pas mus mokykloje sakė, kad tik nuo birželio tuos darbus taisyt pradėt turėtų... Tai kažkaip iki galo ir nesuprantu kaip iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti - kitaip... Nors labai norėtųsi, kad jau birželio pradžioje žinotume... :)

 Na man bent jau taip sakė mūsų gimnazijos pavaduotoja ugdymui :)) labai tikiuosi,kad taip ir bus.

dažnai sakoma, kad egzaminus taiso tris savaites, tad labai norėtųsi, kad jau ateinančią savaitę sužinotume.. o jei jau pradeda tik nuo birželio 1-osios taisyti, tai kam mes ankščiau egzą laikėm :>

Žinutė parašyta: 2011-05-22 20:20:12 | Nuoroda

 Prisiminus vokiečių egzaminą - man isterinis juokas, nenoriu jokių atsakymų žinoti :DDD 

Žinutė parašyta: 2011-05-22 20:20:12 | Nuoroda

 Prisiminus vokiečių egzaminą - man isterinis juokas, nenoriu jokių atsakymų žinoti :DDD 

Žinutė parašyta: 2011-05-22 22:26:12 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:

 Prisiminus vokiečių egzaminą - man isterinis juokas, nenoriu jokių atsakymų žinoti :DDD 

 negali būti, jog atsirado didesnis pesimistas už mane. :DD negi taip blogai? :D

Žinutė parašyta: 2011-05-22 22:33:12 | Nuoroda

Per suvokimą man pasidarė labai juokinga, nes nesupratau iš vis ką ten rašyti ir ką šneka, o kai dar juokas ima, iš vis negali susikaupti, tada į mane keistai pažiūrėjo mokytojai :D . Po to  šiek tiek atsigavau :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-22 22:33:39 | Nuoroda

 ne per suvokimą ,o per klausimo testą, daaaah 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą