Ką žadate studijuoti ir rinktis? + MEDICINA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-21 18:45:15 | Nuoroda

Sveiki visi 10 ir ne tik:D man labai ydomu apie ka svajojate? kuo norite buti? Kodel?  Pasikalbekim. Taigi pradesiu nuo saves. Lb ilgai blaskiausi ir niekaip negalejau nuspresti kuo gi as noriu butu? Galvojau nuo zurnalistikos, kulturos vadybos iki medicinos. Ir stai pagaliau galiu pasakyti apsisprendziau -  noriu buti gydytoja. Nors ilgus metus to labai kraciausi, mano tevai medikai taigi visi vis sakydavo va auga nauja karta ir t.t. ( Maza kaznai praleisdavai ligonineje, net balta chalata turejau, lb patiko man ten vaidinti padedancia:) )Bet vasara eilini karta is neturejimo ka veikti nuejau pas mama i priemimo skyriu padeti. Tada kaip tik dirbo jaunas daktaras, neseniai pabaiges, bet tikras profas, pradejom sneketis ka zadu mokytis ir pan ir jis mane net lb sudomino medicina. Dave labai naudingu priezasciu uz. ir uz tai lb dekinga. Tada viska permasciau ir supratau, kad as visada zinojau kuo noriu buti tik to kraciausi, nenorejau kad kiti manytu, kad tevai man primete kuo noriu buti. Reziume: mano gyvenimo tikslas medicina:) Gal kas jau istojas dar vyresnis irgi zada rinktis medicina? kokius lygius emet? Pasidalinkit patirtimi visi ne tik svajojantys apie medicina. Labai ydomu ko kas nori.

Žinutė parašyta: 2011-02-22 14:20:11 | Nuoroda

Sveika,aš turiu tokią pat svajonę kaip ir tu - mediciną.Rimtai apie tai pradėjau galvoti 9 kl.,nors nuo 8 klasės,kai pradėjau mokytis chemiją,pajutau,kad ateity turėsiu reikalų su šiuo mokslu.Mane traukia ne pinigai ar koks prestižas,bet sunkūs metai,sunkus darbas(mėgstu sunkumus)tik gaila,kad ilgi metai.Taip pat mėgstu baltus chalatus.Žinoma,tik dėl to nereikėtų rinktis medicinos,bet aš jau apsisprendžiau..

Na o pati žadu imti lietuvių k.,biologiją,matematiką ir chemiją A lygiu,tačiau jei chemija ar matematiką sekasi prasčiau tai galima pasirinkti chemiją A lygiu,o matematiką B ir atvikrščiai.

Žinutė parašyta: 2011-02-22 20:46:51 | Nuoroda

 

o FIZIKOS NEIMSI? AS TAI VAT NZN KA TU TA FIZIKA DARYT SEIP BEVEIK IS VISKO PAS MANE 10 TAIP KAD DEL MOKSLU NETURIU SUNKUMU BET NESINORI PER DAUG APSIKRAUT, KADANGI IR TAIP PERNELYG UZIMTA DAR MUZIKOS MOKYKLA KITAIS METAIS REIKS PABAIGT TAIP KAD NK GERO  NENUSIMATO :) O TU IRGI 10 ANE? IS KUR?

Žinutė parašyta: 2011-02-22 21:35:12 | Nuoroda

Oj,ne..Fizika,fuj ;DD.Fizikos nereikia ne metinio pažimio,nei egzamino,todėl džiaugiuos,kad šie metai paskutiniai.Na aš negaliu pasigirti,kad iš visur turiu 10,manau ne pažimy esmė.Taip,dešimtokė.Vakarų Lietuva;].

Žinutė parašyta: 2011-02-22 21:53:30 | Nuoroda
Etoatide rašė:

Oj,ne..Fizika,fuj ;DD.Fizikos nereikia ne metinio pažimio,nei egzamino,todėl džiaugiuos,kad šie metai paskutiniai.Na aš negaliu pasigirti,kad iš visur turiu 10,manau ne pažimy esmė.Taip,dešimtokė.Vakarų Lietuva;].

 Visai kitas galas Lietuvos:) as taip pat nesakau, kad visur  10  pas mane, bet kur reikia (chemija, fizika, biologija..) tik matkes 9:) Seip zinok patarciau pasiimt fizika b lygiu, nes 1 kurse jos bus nemazai, o  be to nezibia ar kmu nepadarys, kad reikia fizikos metinio ir t.t. taip kad manau geriau turet b lygi ir but ramiai")

Žinutė parašyta: 2011-02-22 22:17:45 | Nuoroda

Ot,gaila..:)Mirsiu(netiesiogine šio žodžio prasme)jei reiktų fizikos metinio.Aš jau dabar skaičiuoju paskutinius fizikos mėnesius,o ką kalbėt apie kitus metus;DD.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 07:40:41 | Nuoroda
Etoatide rašė:

Ot,gaila..:)Mirsiu(netiesiogine šio žodžio prasme)jei reiktų fizikos metinio.Aš jau dabar skaičiuoju paskutinius fizikos mėnesius,o ką kalbėt apie kitus metus;DD.

 Tai va, kad jie neapsisprendzia:)

Žinutė parašyta: 2011-02-23 15:49:01 | Nuoroda

Šiandien mums jau pristatė programas,tai biologiją ir chemiją siūlė tiems,kurie žada studijuoti mediciną,bet apie fiziką nė šnipšt..Fiziką siūlė daugumai vaikinų pasiimti ir tiems,kurie kažką galvoja su inžinerija.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:47:18 | Nuoroda
Etoatide rašė:

Šiandien mums jau pristatė programas,tai biologiją ir chemiją siūlė tiems,kurie žada studijuoti mediciną,bet apie fiziką nė šnipšt..Fiziką siūlė daugumai vaikinų pasiimti ir tiems,kurie kažką galvoja su inžinerija.

 Pas mus tai buvo 25 SALCIO JAU ANTRA DIENA, TAI NK NEJO :) O seip su mumis tai tik lb apstrakciai dar kalbejo tiktai:) Seip vakar buvau pas dantiste tai su ja truputi pasnekejom tai ir ji sake, kad kmu niekaip neapsisprendzia ar reiks fizikos ar ne:( tai net ir nzn ka darysiu manau as ja b lygiu imsiu.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 20:01:33 | Nuoroda

Jums "nuskilo" ;D.Bet tai kažkokia nesąmonė jeigu reiktų rinktis visus tris gamtos mokslus.Tai kiek suprantu taikaisi į LSMU?

Žinutė parašyta: 2011-02-23 21:43:53 | Nuoroda
Etoatide rašė:

Jums "nuskilo" ;D.Bet tai kažkokia nesąmonė jeigu reiktų rinktis visus tris gamtos mokslus.Tai kiek suprantu taikaisi į LSMU?

 Seip oirmenybe teikiu vilniui, bet atsarginis planas LSMU taip kad reikia ziuret ko abiem reikia:) O tu kur nori? O pas jus daug norinciu i medicina?

Žinutė parašyta: 2011-02-23 22:25:53 | Nuoroda

Labiau į LSMU ir tėvai ragina pirmenybę teikti Kaunui,šiaip dar ir arčiau.Iš savo klasės jaučiu vienintelė,o iš kitos gal atsiras 2-3.Pas tave?Žiūriu reiks per privatą rašyt ;DD.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 22:37:24 | Nuoroda

Man arciau vilnius, bet bus kaip bus dziaugsiuosi istojus i nemokama:) seip dar viena klasioke nori o is kitu 5 klasiu tai tiksliai nzn bet nlb kas, viena nori i farmacija:)

Žinutė parašyta: 2011-02-23 22:39:27 | Nuoroda

O pas tave tevai gal irgi medikai? Seip visur vienodai gerai paruosia taip, kad as renkuosi pagal miesta, nors tete baige KMU bet tikrai nesako, kad varyt ten ir pan :)

Žinutė parašyta: 2011-04-01 20:48:17 | Nuoroda

Sveikos,aš taip pat esu dešimtokas,bet galutinai neapsisprendes dėl savo ateities..nesimokau 9,10..nelabai sekasi kalbos ir tikslieji mokslai(išskyrus chemija)..mano vidurkis tik 9..A lygiu žadu pasiimti biologija,Lt,matematika ir Chemija(is bio ir che iseina 10,kitais metais dar zadu mokintis sustiprintai,lt 9,bet nesijauciu kazkas kieto sioj disciplinoje,o matematika..jos labai nemegstu,bet teks pasiimti:)  ..ir jei uzplauks istorija,nes si moksla labai megstu.) Taciau,kad ir kaip bebutu giliai sirdyje svajoju apie medicina..mano gimineje nera mediku,taigi noreciau buti pirmas isbandes si moksla,krastutiniu atveju mastau apie farmacija..butu nuostabu,kad svajone issipildytu bandysiu jos siekti ir zinoma vf,nes kitaip studijas galiu pamirsti sioj sriti. Beje kazin kaip medicinoje reikalai su anglu kalba ir fizika..blemba galetu fizikos nereiket..:D:)

Žinutė parašyta: 2011-04-01 21:59:29 | Nuoroda


gyxsta sekmes, manau kad jei tik noro bus viskas pasiseks :D o del anglu tai siulau vietoj istorijos a lygiu pasiimt nors ir man lb prie sirdies isto, bet anglu bus ir paskaitos ir daug literaturos:D Fizika pasiimk b lygiu nes prireiks mokantis bent man taip chemijos mokytoja sake :D

 


 

Žinutė parašyta: 2011-04-02 10:48:06 | Nuoroda

Pasiklausinėjau 11-okų ir dabartinių studentų, tai sakė, kad fizikos neėme, kad ir bus vienas semestras, kai reiks mokytis fiziką, bet tik tiek, nes net nelogiškai imti tris gamtos mokslus. :)) Bet aišku galima :).

Žinutė parašyta: 2011-04-02 11:03:37 | Nuoroda

GretaB--tu cia rimtai apie anglu?..reikes skaityti angliskus vadovelius kartais?...nevaryk i nevilti..:? apie fizika pagalvosiu,bet jauciu neapsikrausiu.:)

Žinutė parašyta: 2011-04-02 11:35:16 | Nuoroda
gyxsta rašė:

GretaB--tu cia rimtai apie anglu?..reikes skaityti angliskus vadovelius kartais?...nevaryk i nevilti..:? apie fizika pagalvosiu,bet jauciu neapsikrausiu.:)

 Studijuoju LSMU mediciną, fizikos neturėjau mokykloj (na 10klasėj baigiau). Ir džiaugiuosi, kad neėmiau! gerai sekėsi ir be jos, beto visai nedaug jos buvo, juk ko reikės pirmam kurse, pirmam kurse ir išmoksit ;) geriau daugiau laiko skirkit tiems dalykams, kurie reikalingi konkursiniam balui..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-04-02 13:16:16 | Nuoroda
sun' rašė:
gyxsta rašė:

GretaB--tu cia rimtai apie anglu?..reikes skaityti angliskus vadovelius kartais?...nevaryk i nevilti..:? apie fizika pagalvosiu,bet jauciu neapsikrausiu.:)

 Studijuoju LSMU mediciną, fizikos neturėjau mokykloj (na 10klasėj baigiau). Ir džiaugiuosi, kad neėmiau! gerai sekėsi ir be jos, beto visai nedaug jos buvo, juk ko reikės pirmam kurse, pirmam kurse ir išmoksit ;) geriau daugiau laiko skirkit tiems dalykams, kurie reikalingi konkursiniam balui..

 Nuraminai, nes man fizika nepatinka. Geriau susikoncentruoti ties biologija, chemija, lietuvių k. ir matematika.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą