Lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:03:28 | Nuoroda

Lietuviu filologija ir mano sarase atsidure :) turiu antros kalbos metini pazymi A lygio, tai manau sansu nemazai

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:07:18 | Nuoroda

 O mano antra kalba B lygiu, manau, irgi tiks

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:08:18 | Nuoroda
Mėjukė rašė:

 O mano antra kalba B lygiu, manau, irgi tiks

 Zinoma, tik kiek maziau itakos KB :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-12 12:59:11 | Nuoroda

 Neturėjau pasirinkimo, nes mūsų mokykloje buvo tik rusų kalbos B lygis, kadangi rusų pasirinko tik 9 žmonės, iš jų tik vienas laikė egzaminą

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:46:34 | Nuoroda

Sveiki visi, a6 planuoju stoti 5 filologij1 VPU, tai ir butuk1 planuoju nuomotis. Gal b8t7 norin2i7:)?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:48:01 | Nuoroda

Sveiki, planuoju studijuoti lietuvių filologiją VPU,  ir planuoju ieškotis butuko, gal būtų norinčių?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:47:50 | Nuoroda

Sveiki!

 

Sunku gal ir paaiškinti tokį mano pasirinkimą, bet taip jau įvyko, kad nukrypau link kalbų... :) Pirmu numeriu rašiau KU lietuvių filologiją + švedų kalba, antru - lietuvių kalbą + režisūrą... Tikiuosi, filologų būrelis gausės ;)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:47:46 | Nuoroda

Aš irgi norėjau į lietuvių filologiją ir režisūrą, beeet...Klaipėda toli, nesinori vienai taip toli išvažiuot. :) Kad ir kaip bebūtų, pirmu nemeriu rašiau žurnalistiką, o tada - įvairiausias filologijas. :))

Žinutė parašyta: 2011-06-14 15:12:11 | Nuoroda

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:33:50 | Nuoroda
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 21:26:50 | Nuoroda

 Mane nuo VPU būtent tai ir atbaido - sąsajos su pedagogo specialybe... Nenoriu būt mokytoja net ant popieriaus, o kur dar praktika mokykloj...

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-17 21:47:45 | Nuoroda

Liūtaširdi, bus keista merginoms, kai turės grupėje kokius tris  vaikinus:)

Mėja, dabar VPU leidžia pasirinkti antrą specialybę - teksto redegavimą arba žurnalistiką. Dėl pedagogo, taip, būna praktikos, mokaisi taip dalykus, kurie susiję su ja, bet iš dalies jie tau pravers ateityje. Nežinau, galbūt atlikdama praktiką, atsiras pašaukimas būti mokytoja:)

Jei norite ką plačiau sužinoti apie studijas, rašykite:)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 22:49:29 | Nuoroda

O mane labai sudominu gestų kalba,  prie lietuvių filogijos VPU.. Ten ir ketinu stoti.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:14:21 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:26:57 | Nuoroda
ylksis rašė:

Liūtaširdi, bus keista merginoms, kai turės grupėje kokius tris  vaikinus:)

Mėja, dabar VPU leidžia pasirinkti antrą specialybę - teksto redegavimą arba žurnalistiką. Dėl pedagogo, taip, būna praktikos, mokaisi taip dalykus, kurie susiję su ja, bet iš dalies jie tau pravers ateityje. Nežinau, galbūt atlikdama praktiką, atsiras pašaukimas būti mokytoja:)

Jei norite ką plačiau sužinoti apie studijas, rašykite:)

 Tu turbūt VPU studijuoji ar kitame universitete? :) Nenusivylei studijomis? Labai sunku mokytis? Ar iš tiesų reikia tiek daug skaityti, kiek kiti gąsdina? :D

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-06-19 18:20:30 | Nuoroda
ylksis rašė:

Liūtaširdi, bus keista merginoms, kai turės grupėje kokius tris  vaikinus:)

Mėja, dabar VPU leidžia pasirinkti antrą specialybę - teksto redegavimą arba žurnalistiką. Dėl pedagogo, taip, būna praktikos, mokaisi taip dalykus, kurie susiję su ja, bet iš dalies jie tau pravers ateityje. Nežinau, galbūt atlikdama praktiką, atsiras pašaukimas būti mokytoja:)

Jei norite ką plačiau sužinoti apie studijas, rašykite:)

 Ylksi, pritariu, joms tikrai bus keista, bet aš savo pasirinkimą vertinu teigiamai ir dėl to nė kiek nesigailiu.. Juk noriu mokytis tai, kas patinka, o ne tai, kas paklausu :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-20 03:21:31 | Nuoroda

Studijuoju VPU, pirmą kursą baigiau. Mokytis, tai nežinau, priklauso nuo žmogaus, šiaip nėra lengva, ypač prieš koliokviumus ar egzaminą. Tikrai mokykloje mažesnės apimtys būna. O dėl knygų, pirmam semestre skaitysite, jei mokysitės VPU Antikos kūrinius, antram semestre grožinę literatūra. Reikia skaityti tikrai, bet kartais gali perskaityti analizę ar dar ką nors kitą. Jei patinka lietuvių kalba, tai neišsigąsk ir studijuok. Nėra niekur lengva studijuoti, tikrai spėti galima, mokytis gerai taip pat, turėti laisvalaikio irgi.

Liūtaširdi, pritariu, jei mėgstamas dalykas, tą ir studijuok, nesvarbu, kaip kiti į tave žiūrės, ką norės žmonės manyti:)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:41:26 | Nuoroda
ylksis rašė:

Studijuoju VPU, pirmą kursą baigiau. Mokytis, tai nežinau, priklauso nuo žmogaus, šiaip nėra lengva, ypač prieš koliokviumus ar egzaminą. Tikrai mokykloje mažesnės apimtys būna. O dėl knygų, pirmam semestre skaitysite, jei mokysitės VPU Antikos kūrinius, antram semestre grožinę literatūra. Reikia skaityti tikrai, bet kartais gali perskaityti analizę ar dar ką nors kitą. Jei patinka lietuvių kalba, tai neišsigąsk ir studijuok. Nėra niekur lengva studijuoti, tikrai spėti galima, mokytis gerai taip pat, turėti laisvalaikio irgi.

Liūtaširdi, pritariu, jei mėgstamas dalykas, tą ir studijuok, nesvarbu, kaip kiti į tave žiūrės, ką norės žmonės manyti:)

 Sakoma, kad VPU ar kitam pedagoginiam (kalbu apie lietuvių filologiją) studentai žymiai daugiau skaito nei tarkim kokiam KU, kur nėra pedagoginio... Tiesa ar mitas? :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:57:37 | Nuoroda
ylksis rašė:

Studijuoju VPU, pirmą kursą baigiau. Mokytis, tai nežinau, priklauso nuo žmogaus, šiaip nėra lengva, ypač prieš koliokviumus ar egzaminą. Tikrai mokykloje mažesnės apimtys būna. O dėl knygų, pirmam semestre skaitysite, jei mokysitės VPU Antikos kūrinius, antram semestre grožinę literatūra. Reikia skaityti tikrai, bet kartais gali perskaityti analizę ar dar ką nors kitą. Jei patinka lietuvių kalba, tai neišsigąsk ir studijuok. Nėra niekur lengva studijuoti, tikrai spėti galima, mokytis gerai taip pat, turėti laisvalaikio irgi.

Liūtaširdi, pritariu, jei mėgstamas dalykas, tą ir studijuok, nesvarbu, kaip kiti į tave žiūrės, ką norės žmonės manyti:)

 Ačiū už atsakymą :) 

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:07:34 | Nuoroda

Tiksliai  nežinau, bet, nesuprantu, jei jus norite studijuoti lietuvių filologiją, tai ko bijote to skaitymo?:) Tikrai nėra tiek daug skaityti, kad nieko kito nematysi. Viską įmanoma perskaityti, ką dėstytojai užduoda.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą