MRU Kauno policijos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-10 11:56:13 | Nuoroda

sveiki, noreciau paklausti, ka reikia daryti fiziniam pasirengime norint ystoti y MRU Kauno policijos fakultetas? zinau pirma daktarai poto patikrina ar nesi prisidirbes;D poto pasirengimas man ydomu koks jisai ka ten reikia daryti,

Žinutė parašyta: 2011-03-10 12:18:29 | Nuoroda

P.S as vaikinas:)

Žinutė parašyta: 2011-04-07 19:59:58 | Nuoroda
agneeeee rašė:

sveiki, noreciau paklausti, ka reikia daryti fiziniam pasirengime norint ystoti y MRU Kauno policijos fakultetas? zinau pirma daktarai poto patikrina ar nesi prisidirbes;D poto pasirengimas man ydomu koks jisai ka ten reikia daryti,

 turi praeiti gydytojų komisiją CMEK, tada fizinio pasirengimo testą, tai bėgimas 3km, po to 100m bėgimas ir atsispaudimai arba atsilenkimai.

Žinutė parašyta: 2011-04-07 20:34:05 | Nuoroda
defender rašė:
agneeeee rašė:

sveiki, noreciau paklausti, ka reikia daryti fiziniam pasirengime norint ystoti y MRU Kauno policijos fakultetas? zinau pirma daktarai poto patikrina ar nesi prisidirbes;D poto pasirengimas man ydomu koks jisai ka ten reikia daryti,

 turi praeiti gydytojų komisiją CMEK, tada fizinio pasirengimo testą, tai bėgimas 3km, po to 100m bėgimas ir atsispaudimai arba prisitraukimai.

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-02 10:38:54 | Nuoroda

siemet stoju i sia specialybe. praejau cmeka, laukiu kol pranes kada reiks  fizini normatyva, bet net neisivaizduoju kada jis bus... Merginom taip pat atsispaudimus ar atsilenkimus reikia daryt? butu idomu suzinoti kiek ten ju reikia padaryti 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:50:07 | Nuoroda

taip pergyvenom del to fizinio laikymo, o ten px yra, nesunku :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą