Dėl konkursinių balų
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-11 20:27:06 | Nuoroda

Sveiki, gal kas nors žinote kokie balai 2010'aisiais metais buvo į šias specialybes :
NL vf ir vnf VU vadyba ir verslo administravimas
NL vf ir vnf MRU finansų ekonomika
NL vf ir vnf VGTU verslo vadyba

 

nors ir tikriausiai jau daugelį iš Jūsų yra užknisusios tokios temos kaip ši, tačiau prašau man padėti, kiek žiūrėjau internete, tai randu arba tik išplėstinių studijų arba tik vf vietas.... Dėkui ! 

Žinutė parašyta: 2011-04-14 15:12:49 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-04-14 16:18:09 | Nuoroda

 Bet tai tas balas yra ir NL ir I studiju , o mane domintu butent NL . Anyways , dekui bent uz kokia informacija :)

Žinutė parašyta: 2011-05-06 13:08:43 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2013-04-01 18:28:05 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimą dėl konkursinių balų 2014 metais. Kaip reikia jį pasiskaičiuoti, kai tvarka stojant bus visai kitokia? Man reikės laikyti LT 0,4, informatika 0,2 bet nelaikysiu imsiu tik metinį B lygio, anglų 0,2 ir istorija 0,2. Stosiu į kūrybines industrijas. Bet pasiskaičiavau maždaug jei visus išlaikyčiau 70 - 100 balais, gaunasi mano balas tarp 7,4 - 8, ką ne taip paskaičiavau? Ar 2014m normalu bus tokie balai? prašau padėkit kas galit.

Žinutė parašyta: 2013-04-01 21:28:48 | Nuoroda
emgie rašė:

Sveiki, turiu klausimą dėl konkursinių balų 2014 metais. Kaip reikia jį pasiskaičiuoti, kai tvarka stojant bus visai kitokia? Man reikės laikyti LT 0,4, informatika 0,2 bet nelaikysiu imsiu tik metinį B lygio, anglų 0,2 ir istorija 0,2. Stosiu į kūrybines industrijas. Bet pasiskaičiavau maždaug jei visus išlaikyčiau 70 - 100 balais, gaunasi mano balas tarp 7,4 - 8, ką ne taip paskaičiavau? Ar 2014m normalu bus tokie balai? prašau padėkit kas galit.

 nueik i Lamabpo.lt, ten yra skaičiuoklė, kur automatiškai suskaičiuoja konkursinį balą.
Kažkaip ne taip suskaičiavai, nes turėtų balas apie 17-18 gautis :) 
 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą