Fizikos studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-05 20:54:38 | Nuoroda

 Sveiki,

Norėčiau studijuoti kažką su fizika :) , mąstau apie VU branduolinę energetinę fiziką arba taikomąją fiziką,  taip pat mačiau, kad VDU energetikos fiziką, taip pat KTU irgi yra fizika. Visiškai pasimečiau ir net nežinau pasirinkti, nors širdis labiau linksta lyg VU branduolinės energetikos fizikos, galbūt kas turi kokių įspūdžių apie fizikos studijas? Patarimų? Pastabų?

Žinutė parašyta: 2011-05-18 22:59:35 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:

 Sveiki,

Norėčiau studijuoti kažką su fizika :) , mąstau apie VU branduolinę energetinę fiziką arba taikomąją fiziką,  taip pat mačiau, kad VDU energetikos fiziką, taip pat KTU irgi yra fizika. Visiškai pasimečiau ir net nežinau pasirinkti, nors širdis labiau linksta lyg VU branduolinės energetikos fizikos, galbūt kas turi kokių įspūdžių apie fizikos studijas? Patarimų? Pastabų?

Sveikas,
Visų pirma, šaunu, kad renkiesi fiziką. :)

Antra, studijuoju Vilniaus universitete ir galbūt kažkiek galiu padėti susidaryti šiokį tokį vaizdą apie studijas čia. Kaip ir kitose tavo minėtose mokymosi įstaigose yra pliusų ir minusų. Kaip ir programų pavadinimai duoda suprasti, branduolinė ir taikomoji atitinkamai skiriasi, žinoma, bet kokiu atveju baigęs keturių metų kursą gausi tą patį fizikos bakalaurą, žinios (remiantis tik programa) gal ir skirsis. Taikomoji fizika mažiau nukrypsta į šalį, t.y. ta dozė konkrečios fizikos bus šiek tiek didesnė. Galima paminėti, kad dažniausiai stojamasis į taikomają taip pat net ~2 balus didesnis. Visgi mokslas neapsiribuoja paskaitomis, tad abu pasirinkimai gan neblogi.

Gal kažkiek padėjau, o gal ir ne... Na, jei kas - klausk.
Sekmės laikant egzaminą. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 10:19:14 | Nuoroda

Aš jau seniai galvoju apie fiziką, tik vat, per porą metelių mano noras studijuoti branduolinę energetiką (VU) peraugo į alternatyviąją (KTU), arba iš vis blėsta, ir norisi moderniųjų technologijų ir jų vadybos studijų (VU). Labai sunku nuspręsti, ką palikti pirmoj vietoj.

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą