VU TVM!!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-24 21:17:46 | Nuoroda

Sveiki visi.

Nusprendžiau, jog studijuosiu VU TVM Tarptautinį verslą (anglų kalba). Esu įsitikinęs, jog gausiu vf vietą, nes pernai tokią gavau, bet teko atmesti pasiūlymą. Na, ne esmė. Prie reikalo.

Taigi, norėčiau išgirsti pletkus, gandus, faktus, žodžiu visą informaciją apie TVM bei tarpautinio verslo studijas tenai. Sunku buvo spręsti kur stoti, taigi, norėčiau objektyviai įsivertinti šią aukštąją mokyklą.

Laukiu atsakymų :)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 54
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-05-30 22:40:15 | Nuoroda

Na seip teko girdeti tiek geru tiek blogu atsiliepimu. Nors ir dauguma gan kritiskai vertina studijos TVM'e(kaip ir visuose privaciuose univerose), man TVM atrodo gana patraukliai. Kiek girdejau is ten besimokanciu studentu, lygys gana ausktas, nors mokytis nera super sudetinga, taciau norint gauti ziniu reikia mokintis(no matter ka studijuoji). Pats planuoju rasyti TVM'a, taciau ne 1 numeriu. Privalumas, kad daug galimybiu isvykti studijuoti i uzsieni(ERASMUS programos deka). Be to, kiek teko girdeti, TVM absolventai atitinka rinkos reikalavimus, t.y. zinios tikrai bus reikalingos ateityje, ne taip kaip tarkime VU ekonomika, kur destoma daug nereikalingu dalyku :)

Apibendrinus, TVM modernus, besivystantis universitetas, tikrai vertas demesio, manau kad tikrai apsimoka ten studijuoti, taciau cia tik mano subjektivi nuomone :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-03 01:56:49 | Nuoroda

As dabar tvm 3cia kursis ,galiu pasakyti ,kad pirmi 2 metai buvo pakankamai ydomus ir siek tiek naudingi ,bet po to prasidejo nereiklingi dalykai ir destytojai, kurie arba nereikalauja nieko ,arba kaip pvz - logistas nori ,kad perskaitytume jo mintis ir jo knygas ,nors destytojas profkes lygio.Dikcius irgi konkuruoja su logistu, primeta griezta(kieta) destytoja nors ismano tik pati paprasciausia marketinga . Kas tvme yra gerai tai tik Linas Cekanavicius ,bet jis desto ir vu ef ,todel rinkites sias studijas .Drasiai galiu pasakyt ,kad tvm nevertas nei puse tu pinigu kuriu jie reikalauja ,jei gavot vf krepseli ,net negalvokit apie tvm ,nors man paciam teks ji baigt ;( nekartokit mano klaidos.

Žinutė parašyta: 2011-06-03 12:15:16 | Nuoroda

Va cia tai atsiliepimas. Ar rimtai taip blogai ?

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-03 12:25:57 | Nuoroda

Nebus blogai jei laiku pasirinksit erasmus programa.Kitu atveju nematau skirtumo tarp kolegiju ir tvm.

Žinutė parašyta: 2011-06-03 12:53:36 | Nuoroda

Na kaip suprantu tu to nepadarei.

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-09 17:31:48 | Nuoroda

 Penktu numeriu parašiau TVM verslo finansų valdymą vf. O dėl atsiliepimų, tai keista. Ir teigiamų, ir neigiamų pilna. Žiūrint iš šalies atrodo patraukliai, bet kartais paskaičius komentarus (kaip kad ir pvz. šioje temoje esantį) fantazija išgaruoja. 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-10 16:25:41 | Nuoroda

Na, del to, kad atrodo patraukliai, tai nesigincysiu. Manau, kad ne seip sau studijos 7000lt kainuoja(ar kiek ten tiksliai). Be to, daugybe galimybiu isvikti semestrui i uzsieni, ir seip viskas taip modernu ir + VU diplomas(nors tas diplomas tikrai nera taip svarbu kaip asmeniniai sugebejimai). Manau visai neblogai.Taciau as ten nebent i VF, kitaip tai ne :) O ka rasei pries TVM'a, jeigu ne paslaptis ?

Ai dar, sakei rasei i finansu valdyma, o kodel ne tarptautinis verslas ?(anglu k., didelis privalumas mano galva).

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:52:44 | Nuoroda
Anonym rašė:

Na, del to, kad atrodo patraukliai, tai nesigincysiu. Manau, kad ne seip sau studijos 7000lt kainuoja(ar kiek ten tiksliai). Be to, daugybe galimybiu isvikti semestrui i uzsieni, ir seip viskas taip modernu ir + VU diplomas(nors tas diplomas tikrai nera taip svarbu kaip asmeniniai sugebejimai). Manau visai neblogai.Taciau as ten nebent i VF, kitaip tai ne :) O ka rasei pries TVM'a, jeigu ne paslaptis ?

Ai dar, sakei rasei i finansu valdyma, o kodel ne tarptautinis verslas ?(anglu k., didelis privalumas mano galva).

 Prieš tai rašiau ISM ekonomiką, finansus (labai abejoju dėl ISM, nes per egzus biškiuką susimoviau, o ten nuo 20 kb i vf), VU ekonomiką ir MRU finansų ekonomiką.

Dėl tarptautinio verslo, tai pamenu prieš metus kai kalbėjau su ekonomikos mokytoja mokykloj, tai kažkaip ji man teigė, kad tokioje šalyje kaip Lietuva ta studijų programa yra neperspektyvi, nes vangiai į tą Lietuvą kas investuoja, nėra išvystytas tarptautinis verslas. Na nežinau, tiesą sakant, manau, dar teks internete pasiskaityti apie šią studijų programą, gal ir įrašysiu.

Ir nežinau, ar sąraše kelti virš MRU ar taip ir palikti po MRU. 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:41:38 | Nuoroda

Nevisai taip del ISM, 20kb tai cia kad visiskai nemokamai studijuot, o vf vieta gauti siemet nebus sudetinga nes valstybe padidino finansavima privatiems universitetams, taciau krepselio neuzteks apmoket visos studiju kainos, tad skirtuma reikes sumoket, o ten gaunasi nemenka suma(apie 6000lt nuo kurso dar priklauso). Nor as pats labai noreciau ism finansus arba ekonomika ir politika, taciau del 20kb labai abejoju, cia tikrai daug, manau nedatempsiu. O vf tai tureciau ISM'e gaut, bet abejoju ar stosiu, nes tam skirtumui sumoket litu nesukrapstysiu... :/ Bet ISM tikrai lb noreciau. O paskola studijoms labai baugu Lietuvoje imti.

Bet tikiuosi i SSE Riga istoti, pakviete i testus, laukiu nesulaukiu :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:45:43 | Nuoroda

Ai dar, o VGTU nedomina ? Ekonomikos inzinerija ?

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:55:41 | Nuoroda
Anonym rašė:

Ai dar, o VGTU nedomina ? Ekonomikos inzinerija ?

 Linkiu kuo didžiausios sėkmės stojant į SSE!:) Pats domėjausi studijomis ten, bet kažkaip pritrūko, matyt, noro ir entuziazmo bandyt ten stot:)

Parašiau ir VGTU paskutinioj vietoj. Tikiuosi, kad iki jos nedaeisiu ir įstosiu į vieną iš aukštesniuose prioritetuose parašytų studijų. Gal skamba visai ir nieko, be to, nauja studijų programa ir pan., bet tas VGTU kažkaip man nei penki, nei devyni. Nu, ta prasme, gal ir nėra blogas universitetas, bet nelabai žavi.

O tai koks tavo planų sąrašas, jei SSE nepaeis?

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:58:07 | Nuoroda

 O dėl ISM į tą ne visai finansuojamą vietą, tai aš irgi, manau, nelabai pajėgčiau išsimokėti. Ką aš žinau, gal tėvai ir sutiktų, bet man pačiam gaila jų pinigų ;D Nes vis dėlto iš dalies laikausi pozicijos, kad ateitis labiau priklauso nuo pačio asmens pastangų, sugebėjimų, pažinčių (būkim biedni, bet teisingi ;DD), o ne vien nuo diplomo. 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:19:45 | Nuoroda

Jeigu neistosiu i SSE (o tai neprognozuojama nes konkursas tikrai didelis) tai aisku belieka rinktis is ciaesanciu galimybiu. O saraso dar negaliu tikslei pasakyti, bet ko gero, 1 nr rasysiu TVM tarptautini versla anglu kalba, verso finansu valdyma 2 gal, paskui nzn net gal VU ekonomika (nors nlb noriu nes daug atsiliepimu is studentu del smunkancios studiju kokybes, bei senu vadoveliu ir nereikalingu dalyku ir t.t. ;D ) paskui VGTU ekonomikos inzinerija,  MRU Finansų ekonomika, VU psichologija. Kitus dar negalvojau, na bet visus 12 surasysiu :) Na ziuresim dar kaip egzus islaikysiu, tada tikslei galesiu pasakyti. Noriu labai ISM finansus, bet sakau, iki 20kb jauciu nedatempsiu, o moketi ta skirtuma nlb noriu: pirmiausia gaila tevu pinigu, ir abejoju ar galetu apmoketi,  ir tai gal  nebent apmoketu geriausiu atveju tik pirmus metus. O kaip minejau, paskolos Lietuvoje tikrai neimsiu studijoms. Apskritai, galvoju kad jeigu yra galimybe studijuoti VF tai butinai reikia pasinauduoti. O ism ar tvm ar mru etc. diplomas nera svarbiausia, pats gali daugiau pasiekti, taciau skirtumas tame ka gali duoti universitetas, o ISM ko gero musu salyje bene daugiausiai galintis pasiulyti univeras. :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:05:20 | Nuoroda

Sveiki,

Ką galiu pasakyti apie VU TVM (ten mokausi), kad labai gerai besimokantys asmenys pagalvokit prieš stojant ar daug prarasit negaudami stipendijos nors jūsų vidurkis būtų 10.

2011 metais stipendijoms TVM pinigų neskyrė, nors iki šiol stipendijos būdavo skiriamos, tad pastangos ir pažymiai nieko nelemia šiuo atveju, mokomės tik dėl savęs be jokios motyvacijos kokia yra kituose universitetuose, nepaisant to, kad stipendija būna ir gana nedidelė, bet bent iš viso būna. Taigi, 2011 m. labai gerai besimokantys studentai negauna nieko, nežinia - gal ir toliau taip bus..

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:32:32 | Nuoroda

Sveiki,

I TVM'a noriu jau nuo dešimtos klasės, nežinau kodėl, matyt , kad traukia noras studijuoti sostinėje, beto specialybė , kurią noriu studijuoti taip pat ne dažna ir niekur kitur tokios nemačiau Lietuvoje (tarptautinis turizmo verslas), tačiau pati esu ne mažai išgirdusi ir blogų atsiliepimų ir gerų. Iš tiesų tai gąsdina, bet manau noras mano yra tikrai didelis, na ir tikiuosi įstoti į vf, ir pamatysiu kaip ten kas. Aš iš tiesų manau, kad viskas labai priklauso nuo žmogaus, nuo mūsų, jei mes būsime entuiziastingi, tikrai noriai domėsimės ir mokysimės, tai ir darbas atsiras, o gal būt jį patys susikursime, manau čia viskas priklauso nuo noro.

Bus mattyti kas ten per dėstytojai, studentai kokia aplinka, ir šaunu, kad baigus gauni VU diplomą.  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 13:16:47 | Nuoroda
Invisible rašė:

Sveiki,

I TVM'a noriu jau nuo dešimtos klasės, nežinau kodėl, matyt , kad traukia noras studijuoti sostinėje, beto specialybė , kurią noriu studijuoti taip pat ne dažna ir niekur kitur tokios nemačiau Lietuvoje (tarptautinis turizmo verslas), tačiau pati esu ne mažai išgirdusi ir blogų atsiliepimų ir gerų. Iš tiesų tai gąsdina, bet manau noras mano yra tikrai didelis, na ir tikiuosi įstoti į vf, ir pamatysiu kaip ten kas. Aš iš tiesų manau, kad viskas labai priklauso nuo žmogaus, nuo mūsų, jei mes būsime entuiziastingi, tikrai noriai domėsimės ir mokysimės, tai ir darbas atsiras, o gal būt jį patys susikursime, manau čia viskas priklauso nuo noro.

Bus mattyti kas ten per dėstytojai, studentai kokia aplinka, ir šaunu, kad baigus gauni VU diplomą.  :)

 Šiaip pritariu, kad nuo žmogaus daug kas priklauso, bet, žinoma, dėstytojai, aplinka, galimybės irgi turi savo svarbą.

Jei jau taip seniai nori į TVM, gal gali pasidalinti tais atgarsiais apie universitetą? Nes bent jau aš tai nelabai radau. Studijos.lt tik keletas atsiliepimų, o kituose puslapiuose labai jau seni, kokių 2007 metų.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-25 13:34:59 | Nuoroda

Įdomu,ar neskaitant tarptautinio verslo(anglų kalba) studijų programos,kitoms studijoms,pvz.verslo finansų valdymas, skiriama daug laiko anglų kalbai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 14:16:40 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

Įdomu,ar neskaitant tarptautinio verslo(anglų kalba) studijų programos,kitoms studijoms,pvz.verslo finansų valdymas, skiriama daug laiko anglų kalbai :)

 Va, verslo finansų valdymo programa  http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauro_2011/bakalauras/verslo_finansu_v/programa

Yra tik verslo anglų kalba pirmam ir antram semestre, po 2 kreditus. Daugiau kaip ir nesimato anglų kalbos paskaitų.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-25 14:17:43 | Nuoroda
JustinasK rašė:
andriusk92 rašė:

Įdomu,ar neskaitant tarptautinio verslo(anglų kalba) studijų programos,kitoms studijoms,pvz.verslo finansų valdymas, skiriama daug laiko anglų kalbai :)

 Va, verslo finansų valdymo programa  http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauro_2011/bakalauras/verslo_finansu_v/programa

Yra tik verslo anglų kalba pirmam ir antram semestre, po 2 kreditus. Daugiau kaip ir nesimato anglų kalbos paskaitų.

 Ten blogai įsidėjo: spausk čia programa

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą