Vis neapsisprendziu kur stoti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-26 14:56:20 | Nuoroda

Sveiki, islaikiau lietuviu mokyklini 6, istorija valstybini 9, anglu valstybini 25, matematika valst. 1 :D, geografija 7. Kur galeciau istoti su tokiais balais? Mane traukia vgtu verslo vadyba, bet bijau, kad universitete man bus per sunku. Kiti variantai, tai kolegijos, bet liudna moketi joms tiek pat kiek moka universitetuose studentai(kai kuriose net daugiau).

Žinutė parašyta: 2011-05-26 23:20:19 | Nuoroda
aTapas rašė:

Sveiki, islaikiau lietuviu mokyklini 6, istorija valstybini 9, anglu valstybini 25, matematika valst. 1 :D, geografija 7. Kur galeciau istoti su tokiais balais? Mane traukia vgtu verslo vadyba, bet bijau, kad universitete man bus per sunku. Kiti variantai, tai kolegijos, bet liudna moketi joms tiek pat kiek moka universitetuose studentai(kai kuriose net daugiau).

 Su tokiais rezultatais nereikia nuvertinti profesinio mokymo, kam tau aukštasis, jei žemai teskrendi. Perfrazuojant vartotoją "Beprotybe": tai nafik tokių biznierių, kurie nemoka skaičiuoti. A nors pinigus gal ir gali. Kelintoj čia klasėj mokina vaikus palygint "mažiau-daugiau", a ne pradinėse?

Žinutė parašyta: 2011-05-27 12:17:14 | Nuoroda
Cianidas rašė:
aTapas rašė:

Sveiki, islaikiau lietuviu mokyklini 6, istorija valstybini 9, anglu valstybini 25, matematika valst. 1 :D, geografija 7. Kur galeciau istoti su tokiais balais? Mane traukia vgtu verslo vadyba, bet bijau, kad universitete man bus per sunku. Kiti variantai, tai kolegijos, bet liudna moketi joms tiek pat kiek moka universitetuose studentai(kai kuriose net daugiau).

 Su tokiais rezultatais nereikia nuvertinti profesinio mokymo, kam tau aukštasis, jei žemai teskrendi. Perfrazuojant vartotoją "Beprotybe": tai nafik tokių biznierių, kurie nemoka skaičiuoti. A nors pinigus gal ir gali. Kelintoj čia klasėj mokina vaikus palygint "mažiau-daugiau", a ne pradinėse?

 Galima dar išmokti, juk tam ir stoja žmonės į universitetą, na, universitete žinios jau gilinamos, vidurinėje mokykloje įgyjami pagrindai, bet galima juk pasivyti, kita vertus, yra nemažai pavyzdžių, kai žmonėms sunkiai sekėsi mokykloje, o universitete pakankamai gerai mokinasi. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą