Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-01 08:11:05 | Nuoroda

Sveiki. Aš irgi stosiu į Kauno Kolegiją, į maisto technologiją, arba viešajį maitinimą , arba maisto saugą. Bet aš  baigiau vidurinę pernai metais :) Ir dbr tikiuosi jau pradėt mokytis nuo rugsėjo ;}

  • Biologija / VBE 6
  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-06-01 13:25:12 | Nuoroda

Gal patartumėt kur geriau stot, į KK-dizainą ar VDU- naujųjų medijų meną?

Žinutė parašyta: 2011-06-01 16:09:11 | Nuoroda

Sveiki. Mano vienas iš varijantų irgi KK. Arba burnos higiena, dantų technika, kinezeterapija. Laikiau šiandien Lt, matematika ir biologija prieš akis. Bandysiu irgi į VF. Dėl perspektyvų, visokių dalykų girdėjau.. Bet svarbiausiai, kad man įdomu. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-01 21:49:42 | Nuoroda

klausia visiska neismanele:

kaip gali buti, jog nuo siandien galima rasyti prasymus del stojimo, jei egzaminu rezultatai dar velnias zino kada bus, o ir kai kurie egzaminai dar pries akis?'

geda, bet reikia kazkaip issiaiskint. Pati planuoju stoti i iki mokyklini ugdyma.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-02 19:53:39 | Nuoroda

 kaip sekesi laikyti Lietuviu VBE? ;] 

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-02 20:21:55 | Nuoroda

Ech, jauciuosi nekaip parasiusi :/ o tu kaip? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-02 21:33:44 | Nuoroda

 Visai nieko, Vilimaite nagrinejau, mokejau izanga idealiai, siaip nebuvo sunkus rasytojai, galejau is visu triju rasyt, tik va baisu, kad gal nusisnekejau ir turinys bus nekoks. ;] kokioj mokykloj laikei? Kauniete?

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-02 22:49:14 | Nuoroda
vynous rašė:

klausia visiska neismanele:

kaip gali buti, jog nuo siandien galima rasyti prasymus del stojimo, jei egzaminu rezultatai dar velnias zino kada bus, o ir kai kurie egzaminai dar pries akis?'

geda, bet reikia kazkaip issiaiskint. Pati planuoju stoti i iki mokyklini ugdyma.

 

 Kiti žmonės mokyklą baigė ankstesniais metais ir savo egzamino įvertinimus jau žino, tad jie gali pateikti prašymus ir anksčiau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-06-03 13:35:31 | Nuoroda

Oi, ne :) aš Šakietė :D

Žinutė parašyta: 2011-06-03 14:55:36 | Nuoroda

Aišku, tai jeigu į Kauko įstosi, parašyk į čia :] nepamiršk

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-03 15:03:45 | Nuoroda

Tu taip pat! :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:49:51 | Nuoroda

gal dar kas nors bandys stoti i iki mokyklini ugdyma butent Kauno kolegijoje? ir ar jau zino ka kalbes motyvacinio testo metu?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:56:35 | Nuoroda

 Labas :)  Aš taip pat ketinu stoti į Kauno kolegiją :) Į farmakotechniką pirmu numeriu rašysiu tai tikrai, dar  maisto saugą ketinu rašyt ;]

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-06-08 09:37:32 | Nuoroda
zmoguss rašė:

Gal patartumėt kur geriau stot, į KK-dizainą ar VDU- naujųjų medijų meną?

 pries pora menesiu norejau stoti butent i VDU-naujuju mediju mena, bet dbr manau kad stosiu i KK-dizaina. kur geriau sunku pasakyti, cia tiesio priklauso nuo taves pacio, kas taau prie sirdies, ar megsti fotografuoti, kurti filmukus, ar maketuoti, tapyti ar pan.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 09:39:25 | Nuoroda

As stosiu i KK Dizaina, gal yra daugiau tokiu? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:25:00 | Nuoroda
ColiukeZhaw rašė:

Sveiki. Aš irgi stosiu į Kauno Kolegiją, į maisto technologiją, arba viešajį maitinimą , arba maisto saugą. Bet aš  baigiau vidurinę pernai metais :) Ir dbr tikiuosi jau pradėt mokytis nuo rugsėjo ;}

 Sveika. O ką veikei visus metus? :]

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:26:02 | Nuoroda
Rusne// rašė:
zmoguss rašė:

Gal patartumėt kur geriau stot, į KK-dizainą ar VDU- naujųjų medijų meną?

 pries pora menesiu norejau stoti butent i VDU-naujuju mediju mena, bet dbr manau kad stosiu i KK-dizaina. kur geriau sunku pasakyti, cia tiesio priklauso nuo taves pacio, kas taau prie sirdies, ar megsti fotografuoti, kurti filmukus, ar maketuoti, tapyti ar pan.

 

 ir šiaip Kolegijose paruošia praktiškai, tai daug įdomiau, nei visą teoriją kalt. ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:22:00 | Nuoroda
sanemis rašė:
vynous rašė:

klausia visiska neismanele:

kaip gali buti, jog nuo siandien galima rasyti prasymus del stojimo, jei egzaminu rezultatai dar velnias zino kada bus, o ir kai kurie egzaminai dar pries akis?'

geda, bet reikia kazkaip issiaiskint. Pati planuoju stoti i iki mokyklini ugdyma.

 

 Kiti žmonės mokyklą baigė ankstesniais metais ir savo egzamino įvertinimus jau žino, tad jie gali pateikti prašymus ir anksčiau. 

 čia tiesiog duota daug laiko pamastymams,  nesvarbu,kada užpildysi (na tik iki liepos22butinai) , tavo prašymo visvien niekas anksčiau neišsiūs :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:23:13 | Nuoroda

Galbūt kas nors galvoja apie finansus, buhalteriją ar administravimą?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 19:31:56 | Nuoroda
nepavojinga rašė:

Galbūt kas nors galvoja apie finansus, buhalteriją ar administravimą?

 aš rašiau į finansus ir administravimą, bet nežinia ar pateksiu. ;x su matematika nelabai kas. ;x o Tu į VF?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą