Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-09 22:44:21 | Nuoroda
RobertasR rašė:

Istojau i maisto technologija VF I   va iskilo dar 1  gal ir durnas bet vistiek klausimas....

VF - valstybes finansuojama ?

I - istestines ?

O kaip tiksliai suzinoti ar tai  dalinai finansuojamos? ar tai vakarines? ar tai neakivaizdines paskaitos?

 Dekui uz info :>

 VF- valstybės finansuojama, o I-ištęstinės :)

tai turėtų būt finansuojama pilnai, o ne dalinai, nebent vėliau į mokamą pereisi :)

Žinutė parašyta: 2011-08-09 23:08:06 | Nuoroda
Gintera rašė:
RobertasR rašė:

Istojau i maisto technologija VF I   va iskilo dar 1  gal ir durnas bet vistiek klausimas....

VF - valstybes finansuojama ?

I - istestines ?

O kaip tiksliai suzinoti ar tai  dalinai finansuojamos? ar tai vakarines? ar tai neakivaizdines paskaitos?

 Dekui uz info :>

 VF- valstybės finansuojama, o I-ištęstinės :)

tai turėtų būt finansuojama pilnai, o ne dalinai, nebent vėliau į mokamą pereisi :)

 Ištestinės tai ir yra neakivaizdinės studijos

Žinutė parašyta: 2011-08-09 23:41:24 | Nuoroda
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 00:02:28 | Nuoroda

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-10 10:38:21 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 jei tau tai patinka ir nori mokytis, tai kodėl gi nestot ten :)

aš tik esu girdėjus, kas kraštotvarkos fakultete ir nori bendrabučio, tai gal dažniausiai gauna bendrabutį, esantį Kauno rajone ;D ;o pati ne iš to fakulteto, bet bijauu kad negaučiau kur rajone ir reikėtų važinėt :DD

Žinutė parašyta: 2011-08-10 22:38:59 | Nuoroda

Sveiki,
Turiu toki klausimeli del bendrabucio, nes niekur nerandu tikslesnes informacijos. Taigi, gal jau kas gyveno ar turi pazystamu kam teko gyventi Kauno Kolegijos bendrabuciuose, gal gali pasakyti kaip ten su baldais? ar kiekvienam kambariui reikia vestis savo lova? ar buna taip kad nebuna stalo, spintu ir kitu butiniausiu baldu?
Tai va, buciau labai dekinga, jei kas zino ir gali pasakyti kaip ten kas.
 

Žinutė parašyta: 2011-08-10 23:32:23 | Nuoroda
Gintera rašė:
Andzeli321 rašė:

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 jei tau tai patinka ir nori mokytis, tai kodėl gi nestot ten :)

aš tik esu girdėjus, kas kraštotvarkos fakultete ir nori bendrabučio, tai gal dažniausiai gauna bendrabutį, esantį Kauno rajone ;D ;o pati ne iš to fakulteto, bet bijauu kad negaučiau kur rajone ir reikėtų važinėt :DD

 na as buvau nuvykusi pristatyti dokumentu ir man pasiule ieskotis buto nuomotis nes bendrabucio as negausiu krastotvarkos fakultetas taip pat yra kauno rajone kaip ir 2 bendrabuciai t.y Mastaiciai ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 23:52:26 | Nuoroda
Blumeee rašė:
Mantulisv rašė:
Blumeee rašė:

Sveiki kas istojo i kauno kolegijos krastotvarkos fakulteta:)?

 Aš. Geoinformacija. Kur tu?

 As i agroverslu technologijas:)

as ir i agroverslu .t ..:)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-11 14:48:37 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Andzeli321 rašė:

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 jei tau tai patinka ir nori mokytis, tai kodėl gi nestot ten :)

aš tik esu girdėjus, kas kraštotvarkos fakultete ir nori bendrabučio, tai gal dažniausiai gauna bendrabutį, esantį Kauno rajone ;D ;o pati ne iš to fakulteto, bet bijauu kad negaučiau kur rajone ir reikėtų važinėt :DD

 na as buvau nuvykusi pristatyti dokumentu ir man pasiule ieskotis buto nuomotis nes bendrabucio as negausiu krastotvarkos fakultetas taip pat yra kauno rajone kaip ir 2 bendrabuciai t.y Mastaiciai ;)

 Na labas,as taip pat i krastotvarkos fakulteta,O tai kodel  negausi nepasake?

Žinutė parašyta: 2011-08-11 16:02:06 | Nuoroda

 busimieji finansininkai eikite cia>>>

www.facebook.com/pages/Finansai-2011-KK/230977906944140?created

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-11 20:09:28 | Nuoroda

Aš tai turbūt ir nerasiu žmogučių, įstojusių į anglų ir kitos užsienio kalbos pedagogiką ;o

Žinutė parašyta: 2011-08-12 13:30:59 | Nuoroda

Sveikuciai. Gal kas nors turi nuomojama buta ir iesko kambariokes? Esu busima pirmo kurso studente kauno kolegijoje ,ieskau kambario dainavos mikrorajone.Pageidautina su kitomis studetemis. ;) galiu gyventi su kita studente viename kambaryje arba atskitai viena kambaryje. Jeigu turite pasiulymu skambinkite ir rasykite sms siuo numeriu - 863986608. Tik rimti pasiulymai. Jeigu susidomejote,nedvejokite. :)  P.s kaina neturetu virsyti 300lt/men (i suma ieina mokesciai) :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 3
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:35:10 | Nuoroda
vynous rašė:

Sveiki,
Turiu toki klausimeli del bendrabucio, nes niekur nerandu tikslesnes informacijos. Taigi, gal jau kas gyveno ar turi pazystamu kam teko gyventi Kauno Kolegijos bendrabuciuose, gal gali pasakyti kaip ten su baldais? ar kiekvienam kambariui reikia vestis savo lova? ar buna taip kad nebuna stalo, spintu ir kitu butiniausiu baldu?
Tai va, buciau labai dekinga, jei kas zino ir gali pasakyti kaip ten kas.
 

 Baldai visuose barakuose yra taciau neipatingai geros bukles

  • Dailė / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-13 16:51:50 | Nuoroda

Facebook'e sukurta grupė KK teisininkams "KK teisė 2011", parašykit, prijungsim ;D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-08-14 16:27:18 | Nuoroda

O, butinai prisijungsime :)

_______________________

 gamybos apskaita

Žinutė parašyta: 2011-08-15 09:23:11 | Nuoroda

Agroverslininkai sukuriam facebook grupe?

Žinutė parašyta: 2011-08-15 12:29:53 | Nuoroda
cheppas rašė:

Agroverslininkai sukuriam facebook grupe?

 Kuriam:)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 14:10:10 | Nuoroda

 Sveiki, parduodu bilietą į stovyklą 22-24d. Norintys rašykit 867422844 :)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 23:55:35 | Nuoroda
Brukšt rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Andzeli321 rašė:

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 jei tau tai patinka ir nori mokytis, tai kodėl gi nestot ten :)

aš tik esu girdėjus, kas kraštotvarkos fakultete ir nori bendrabučio, tai gal dažniausiai gauna bendrabutį, esantį Kauno rajone ;D ;o pati ne iš to fakulteto, bet bijauu kad negaučiau kur rajone ir reikėtų važinėt :DD

 na as buvau nuvykusi pristatyti dokumentu ir man pasiule ieskotis buto nuomotis nes bendrabucio as negausiu krastotvarkos fakultetas taip pat yra kauno rajone kaip ir 2 bendrabuciai t.y Mastaiciai ;)

 Na labas,as taip pat i krastotvarkos fakulteta,O tai kodel  negausi nepasake?

 pasake, todel, kad per arti gyvenu (60km) nuo Kauno, nesu naslaite, socialiai remtina, ar neigali todel negausiu .

Žinutė parašyta: 2011-08-17 14:16:34 | Nuoroda

Gal čia koks būsimas dantų technikas netyčia užklydo?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą