Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-17 22:34:40 | Nuoroda
Blumeee rašė:
cheppas rašė:

Agroverslininkai sukuriam facebook grupe?

 Kuriam:)

 tai sukuret?:D

 

Žinutė parašyta: 2011-08-17 23:07:43 | Nuoroda
GerdaG rašė:
Blumeee rašė:
cheppas rašė:

Agroverslininkai sukuriam facebook grupe?

 Kuriam:)

 tai sukuret?:D

 

 nemanau:D

Žinutė parašyta: 2011-08-17 23:28:11 | Nuoroda
Brukšt rašė:
GerdaG rašė:
Blumeee rašė:
cheppas rašė:

Agroverslininkai sukuriam facebook grupe?

 Kuriam:)

 tai sukuret?:D

 

 nemanau:D

 negerai :D

Žinutė parašyta: 2011-08-18 13:06:23 | Nuoroda

sveiki. man kilo toks klausimelis, kaip mokamos kauno kolegijoje stipendijos? ar jas mokes pirma pusmeti pirmakursiam?

Žinutė parašyta: 2011-08-19 00:08:06 | Nuoroda

 Man irgi labai idomu :D

O jeigu mokes, tai kiek?

 

_____________________

personalo apskaita

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-19 08:57:39 | Nuoroda
maryte25 rašė:

 Man irgi labai idomu :D

O jeigu mokes, tai kiek?

 

_____________________

personalo apskaita

 turetu moket visiem kas i vf vieta istojo, o suma bus ~100lt

Žinutė parašyta: 2011-08-19 10:01:57 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 10:52:15 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Andzeli321 rašė:

 na as istojau i  KK krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 jei tau tai patinka ir nori mokytis, tai kodėl gi nestot ten :)

aš tik esu girdėjus, kas kraštotvarkos fakultete ir nori bendrabučio, tai gal dažniausiai gauna bendrabutį, esantį Kauno rajone ;D ;o pati ne iš to fakulteto, bet bijauu kad negaučiau kur rajone ir reikėtų važinėt :DD

 na as buvau nuvykusi pristatyti dokumentu ir man pasiule ieskotis buto nuomotis nes bendrabucio as negausiu krastotvarkos fakultetas taip pat yra kauno rajone kaip ir 2 bendrabuciai t.y Mastaiciai ;)

 Visi gauna jeigu ka:) čia jei kalbi apie KF bendrabucius:) Paskambink bendrabucio valdytojai.:) jeigu nebus vietos 5tam bendrabuty duos 6tam. tik 6tas bernų o 5tas panų:)))

Žinutė parašyta: 2011-08-19 11:03:56 | Nuoroda
vynous rašė:
Blumeee rašė:
ingridaa51 rašė:

načiort. Įstojau i maisto technologija ,pasirašiau sutarį. Dabar pamačiau,kad 2etapu bučiau istojusi ten kur norėjau i buhalterija. taip susinervinau. ;S ;( nenoriu as tos maisto technologijos... ;(

 man ir panasiai as nelabai zaviuosi savo specialybe, ir kazkaip tas, kad man toli nuo miesto, Mastaiciuose fakultetas baugina....

 o i kokia specialybe istojai?

 Geras tas fakultetas:) ta prasme nk blogo, lengva studijuot, studentaut, ypač kai barakai per gatve nuo fakulteto.:) Rugpjūčio 31 būk jau atlėkus, darysim jums fuxams prirašymą:))

Žinutė parašyta: 2011-08-19 18:15:41 | Nuoroda

Gal kas zinot kas cia vyksta per rugsejo 1 ? Butu idomu suzinoti :D

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-08-19 18:19:01 | Nuoroda

kauno kolegijos asai :D www.Ozala.Gauja.lt is gaujos

Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:26:17 | Nuoroda
vikikita rašė:

sveiki. man kilo toks klausimelis, kaip mokamos kauno kolegijoje stipendijos? ar jas mokes pirma pusmeti pirmakursiam?

 labas. stipendijas gauna žmonės turintys aukščiausią vvidurkį, ir dar tie žmonės sudaro tik ~10% grupės, tad tai gali būti tik 2-3 žmonės. pirmakursiai pradeda gauti stipendijas tik 2am pusmety kai jau yra kažkokie rezultatai mokslų. stipendijos suma šių metų pavasarį buvo lygi 165lt.

  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:26:58 | Nuoroda
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

 na, o ar labai sunku mokytis? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:27:56 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:

Gal kas zinot kas cia vyksta per rugsejo 1 ? Butu idomu suzinoti :D

 

 nieko nevyksta. ;) 
rugsėjo 1d. 9 ar ten 10h pirmakursiai susirenka aktų salėj , paklauso sveikinimus ir pan ir laisvi daryti ką nori ;) tad veiksmą kurkitės patys, fuxiukai :D

  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2011-08-19 19:51:05 | Nuoroda

O kada pirmakursiams prasideda paskaitos? Jau rugsėjo 2d.?

Žinutė parašyta: 2011-08-19 20:15:47 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:

Gal kas zinot kas cia vyksta per rugsejo 1 ? Butu idomu suzinoti :D

 

 na jei pirmakursė tai ateik:) šeip dar žiūrint kuriam fakulete:)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 20:27:24 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

 na, o ar labai sunku mokytis? :)

 jei ištemsi pirma kursą, tai paskui iškrist beveik neymanoma:D  žinoma jums teks lb daug braižyti ranka.. pats pamenu daug vargau, paskiau matkė gana sunku, pas mus egza buvo karta teigiamui parase 4 iš 56.:D lengva nebus.. bet dėstytojai lb geri:) Na bent ma tai visx ten gerai, vidurkis geriausias:D

Žinutė parašyta: 2011-08-19 20:48:39 | Nuoroda
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

 na, o ar labai sunku mokytis? :)

 jei ištemsi pirma kursą, tai paskui iškrist beveik neymanoma:D  žinoma jums teks lb daug braižyti ranka.. pats pamenu daug vargau, paskiau matkė gana sunku, pas mus egza buvo karta teigiamui parase 4 iš 56.:D lengva nebus.. bet dėstytojai lb geri:) Na bent ma tai visx ten gerai, vidurkis geriausias:D

 na tai labai saunu :) as nezinau kazko baiminuosi ten eiti :)  isivaizduoju, kad teks daug dirbti  is labai sunkiai baisu, kad nepavesiu :D o dar su tuo bendrabuciu prasti reikalai tai is vis :D

Žinutė parašyta: 2011-08-19 21:10:38 | Nuoroda
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

 na, o ar labai sunku mokytis? :)

 jei ištemsi pirma kursą, tai paskui iškrist beveik neymanoma:D  žinoma jums teks lb daug braižyti ranka.. pats pamenu daug vargau, paskiau matkė gana sunku, pas mus egza buvo karta teigiamui parase 4 iš 56.:D lengva nebus.. bet dėstytojai lb geri:) Na bent ma tai visx ten gerai, vidurkis geriausias:D

 na tai labai saunu :) as nezinau kazko baiminuosi ten eiti :)  isivaizduoju, kad teks daug dirbti  is labai sunkiai baisu, kad nepavesiu :D o dar su tuo bendrabuciu prasti reikalai tai is vis :D

 sakau paskambink bendrabucio valdytojai ir vsio:) Tų vietų ten pilna visada, pastovei zyze kad mazai gyvenančių:D Jei aš pavežiau nelankydamas rytinių paskaitų, na nes tingėdavau kelt, tai manau tu paveši:)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 21:28:31 | Nuoroda
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Tudas rašė:
Andzeli321 rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:
Gurl rašė:
Gintera rašė:

kas į fuksus rugpjūčio 15-17d? :D

 Aš ;) Tu irgi? :)

 aš ir :)

 Susitiksim ;)

 Manau, kad susitiksim :)

 na as istojau i krastotvarkos fakulteta i geodezija, bet nezinau  ar tai ne per daug vyriska specialybe? :)

 Gana  vyriska:) Panu buna tik koke 5-10 o vyru 60-70. Pats esu jau trečem kurse:)

 na, o ar labai sunku mokytis? :)

 jei ištemsi pirma kursą, tai paskui iškrist beveik neymanoma:D  žinoma jums teks lb daug braižyti ranka.. pats pamenu daug vargau, paskiau matkė gana sunku, pas mus egza buvo karta teigiamui parase 4 iš 56.:D lengva nebus.. bet dėstytojai lb geri:) Na bent ma tai visx ten gerai, vidurkis geriausias:D

 na tai labai saunu :) as nezinau kazko baiminuosi ten eiti :)  isivaizduoju, kad teks daug dirbti  is labai sunkiai baisu, kad nepavesiu :D o dar su tuo bendrabuciu prasti reikalai tai is vis :D

 sakau paskambink bendrabucio valdytojai ir vsio:) Tų vietų ten pilna visada, pastovei zyze kad mazai gyvenančių:D Jei aš pavežiau nelankydamas rytinių paskaitų, na nes tingėdavau kelt, tai manau tu paveši:)

 reiks pasiskaminti :) o kaip tan tu bendrabuciu bukle? :) idomu :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą