Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:39:27 | Nuoroda
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:42:42 | Nuoroda
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 3
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:03:53 | Nuoroda
ingridaa51 rašė:
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

 me too :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:06:47 | Nuoroda

Mastau apie farmakotechnika ir medicinine diagnostika. kaip manot, kuri is siu profesiju turi daugiau perspektyvu?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:27:49 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
ingridaa51 rašė:

Skaičiuokis pagal formule. :) viskas detaliai aprašyta čia -  heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/

 Aciu..bet vistiek nelabai suprantu :D Nes vietoj to egzamino turiu tik metini pazymi,tai kazkaip kitaip skaiciuojasi:) pvz KK soc pedagogikai reikia Lietuviu egzamino (0.4) Istorijos (0.2) ir uzsinio kalbos (0.2) bei metinio matematikos pazymio (0,2) BET as uzsienio kalbos nelaikiau,o laikiau matematika...Tai kaip cia skaiciuotis? o visa kita as ir taip apsiskaiciavus esu,nes turiu egzaminus tokius kokiu reikia tik va cia truputi netaip su ta soc pedagogika tai nzn kaip skaiciuotis man cia..:( aciu :)

 n egi nera zinanciu?

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:38:04 | Nuoroda

Gal kas stoja KK į socialinę pedagogiką? (būtent į Kauno, o ne į Kėdainių fakultetą)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:22:21 | Nuoroda
vynous rašė:

Gal kas stoja KK į socialinę pedagogiką? (būtent į Kauno, o ne į Kėdainių fakultetą)

 As:)

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:29:00 | Nuoroda

 HM..dabar susimasciau.. ziuriu praeitu metu statistika tai soc pedagogika matau tik KĖDAINIŲ JONUŠO RADVILOS FAKULTETE...bet kolegija tai viestiek kauno..na bet nenoriu as i jokio jonuso fakulteta..  bet pasirinkti ir negalima kaip suprantu??

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:59:10 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 HM..dabar susimasciau.. ziuriu praeitu metu statistika tai soc pedagogika matau tik KĖDAINIŲ JONUŠO RADVILOS FAKULTETE...bet kolegija tai viestiek kauno..na bet nenoriu as i jokio jonuso fakulteta..  bet pasirinkti ir negalima kaip suprantu??

 Galima. Kai pildai prasyma ir renkiesi KK socialine pedagogika galiam rinktis is dvieju miestu, salia skliausteliuose prasyta Kaunas arba Kedainiai. Beje rasiau elektronini laiska ir is KK gavau atsakyma, jog isties galima rinktis kur kam patogiau. Na kai pildysi prasyma del stojimo pamatysi. Pati pildziau ir pasirinkau Kauna. Beje, kaip suprantu tu pernai baigiai mokykla? pretenduosi i vf? jei viskas pavyks galbut tapsim grupiokem.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:07:44 | Nuoroda
cantaloop rašė:
Rapunziuke rašė:
cantaloop rašė:

Gal žinot iki kada galima laikyti motyvacinį? ikimokyklinio.

 Lamoj viska yra parasyta,nenoriu gasdint,bet man rodos jau pasibaige :)

 Pagal idėją, tai iki 4d. radau, bet nežinia, gal KK kitos datos:)

 Deja, bet jau viskas, reikejo uzsiregistruoti is anksto, tai yra iki birzelio 17-18dienos. Priemimai vyksta iki Liepos 4d tik tiems kas jau uzsiregistravo is anksto. Pavelavai.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:48:29 | Nuoroda
vynous rašė:
ausrike19 rašė:

 HM..dabar susimasciau.. ziuriu praeitu metu statistika tai soc pedagogika matau tik KĖDAINIŲ JONUŠO RADVILOS FAKULTETE...bet kolegija tai viestiek kauno..na bet nenoriu as i jokio jonuso fakulteta..  bet pasirinkti ir negalima kaip suprantu??

 Galima. Kai pildai prasyma ir renkiesi KK socialine pedagogika galiam rinktis is dvieju miestu, salia skliausteliuose prasyta Kaunas arba Kedainiai. Beje rasiau elektronini laiska ir is KK gavau atsakyma, jog isties galima rinktis kur kam patogiau. Na kai pildysi prasyma del stojimo pamatysi. Pati pildziau ir pasirinkau Kauna. Beje, kaip suprantu tu pernai baigiai mokykla? pretenduosi i vf? jei viskas pavyks galbut tapsim grupiokem.

 Tai ir as Kauna pasirinkau miesta,skliausteliuose:) taip pernai baigiau,bangysiu i vf:) na galbut ir tapsim grupiokem

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:42:17 | Nuoroda

užpildžiau prašyma per lama bpo. Ten nereikejo suvesti egzaminu rezultatu. nereikes atestato kakzur nesti ? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 3
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:22:02 | Nuoroda

noreciau stoti i odontologine prieziura, bet kaip suprantu, nera labai gera specialybe, nes balai neauksti.. ar yra dar norinciu i sia stoti?

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:50:20 | Nuoroda

ar su 12.7 sakykim imanoma pakliut i vf ekonomika ar verslo vadyba ar su panasiais dalykais susijuses studijas ?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:21:50 | Nuoroda
feras rašė:

ar su 12.7 sakykim imanoma pakliut i vf ekonomika ar verslo vadyba ar su panasiais dalykais susijuses studijas ?

 konkursiniai balai  anu metu: http://www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf

 

nemanau, kad belekiek isaugs, gali ir pakrist, fifty fifty ;], truputuką truksta, bet mano nuomone nepanikuociau, jeigu tikrai nori, istosi, visus etapus isnaudok, ir isvis 2.2tukst lt metai kainuoja, tai ne arkly ir kainuoja ;], aisku cia mano numone ;]

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:23:40 | Nuoroda
flying rašė:

noreciau stoti i odontologine prieziura, bet kaip suprantu, nera labai gera specialybe, nes balai neauksti.. ar yra dar norinciu i sia stoti?

 odontologine prieziura, yra labai prasta specialybe, balai panasus ten mzdg visur, bet tu butum grynai tik padejejas, as ziuriu i burnos higiena tik kauko, jeigu kmu nepavyks, jeigu 81 is bio gavai, tai pabandyk ir tu i kmu, ne i medicinas visokias, bet galima tikrai rast geresny sprendima ;], mano konkursinis 17,24, o tavo koks?

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:48:52 | Nuoroda
vynous rašė:

 Deja, bet jau viskas, reikejo uzsiregistruoti is anksto, tai yra iki birzelio 17-18dienos. Priemimai vyksta iki Liepos 4d tik tiems kas jau uzsiregistravo is anksto. Pavelavai.

 Kad net ne man reikėjo tiesą pasakius, bet ačiū už info:)

  • Istorija / VBE 28
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:51:12 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
ingridaa51 rašė:
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

 me too :)

 puiku,galbut busim griupiokai:))))

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-04 06:38:33 | Nuoroda
Eimiss rašė:
flying rašė:

noreciau stoti i odontologine prieziura, bet kaip suprantu, nera labai gera specialybe, nes balai neauksti.. ar yra dar norinciu i sia stoti?

 odontologine prieziura, yra labai prasta specialybe, balai panasus ten mzdg visur, bet tu butum grynai tik padejejas, as ziuriu i burnos higiena tik kauko, jeigu kmu nepavyks, jeigu 81 is bio gavai, tai pabandyk ir tu i kmu, ne i medicinas visokias, bet galima tikrai rast geresny sprendima ;], mano konkursinis 17,24, o tavo koks?

 mano balas turetu buti apie 17,84, o kokia ten specialybe, kur kmu burnos higiena, ka ten dirbti reiktu?

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-07-04 07:52:41 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
ingridaa51 rašė:
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

 me too :)

 Ir aš ir aš :)  tik tiek,kad kb mano 12.62.. O pernai minimalus virš 13...tai laaabai, (turbūt veltui) tikiuosi,jog jis kris :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą