Ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-30 21:12:02 | Nuoroda

Hi hello, kas planuoja studijuoti ekonomiką ir kur? :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-05-30 22:30:03 | Nuoroda

Sveiki, na as planuoju rasyti ekonomika, taciau ne 1nr. Geriausia aisku butu istoti i ISM, taciau, norint gauti visiskai nemokama vieta KB turetu buti 20 ir daugiau, o tai tikrai daug. Tad kogero teks ieskotis kitu galimybiu. Issiunciau dokumentus i SSE Riga, dabar laukiu kvietimo i testus :) Taip pat galvoju ir apie TVM, taciau ISM butu geriau. Labiau traukia nauja ISM programa Finansai, negu ekonomika. Na pasikartosiu, ISM studijos tikrai brangios, net gavus VF vieta, o noretusi studijuoti nemokamai, tad negaliu apsispresti. :)

 

Kur galvojate ekonomika studijuoti jus ?

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-05-31 10:48:38 | Nuoroda

Aš tai be jokių abejonių pirmu numeriu rašysiu ISM, taip, kainos didžiulės, bet studijų kokybė nepalyginama su jokio kito universiteto :) Irgi labai noriu gauti nemokamą vietą, bet bijau, jog to neįvyks ;] Na džiaugčiausi jei gaučiau ir VF :) Finansai ar ekonomika, irgi svarstau, bet visgi širdis linkusi labiau prie ekonomikos :) Dėl Rigos, hmm, ten irgi kainos didžiulės, be to, įstoti yra gan sunku :) Na o ką rašysiu kitais numeriai, tai tikriausiai MRU ekonomiką, gal VU ekonomiką, VPU anglų filologiją ir gal dar ką sumąstysiu :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-05-31 13:25:46 | Nuoroda

Na bent jau, kaip yra parasyta ISM tinklalapyje, kad dauguma stujanciuju gales gauti krepselius(t.y. VF vieta). Taciau vistiek teks daug moketi. Krepselis apie 3800lt/metus, o studiju metu kaina 10000lt daug maz. Tai ta skirtuma vis tiek teks apmoketi. O del visiskai nemokamos vietos tai tikrai abejoju. :/ O del SSE, taip ten kainos didziules, taciau ir kokybe atitinka :) Be to, ten gali ramiai pasiimti paskola, nes baiges, ramiai ir greitai ja grazinsi :) Aisku jeigu i ISM istosiu busiu visas laimingas ;)

 

Ziurek, o tu noretum anglu kalba studijuoti ar ne ? Nes ISM yra galimybe, ir manau tai didelis privalumas :)

Ai, as dar galvoju gal VU psichologija parasyti kur nors prie galo, gal dar VGTU :)

O del VU ekonomikos tai labai abejoju... Teko girdeti daugybe neigiamu atsiliepimu.

Tai tiek. Cheers :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-05-31 13:55:27 | Nuoroda

Ohh, visiškai su Tavimi sutinku ir dėl ISM ir dėl SSR :) Dėl anglų filologijos, tai šiaip, tiesiog man patinka mokytis kalbų, noriu išmokti dar kelias kalbas, pvz. danų, norvegų arba ispanų ;] Bet Tu teisus, dėl to jog ISM studijuojant galima puikiai patobulinti anglų kalbą :) Dėl VU irgi sutinku, girdėjau daugiau blogų nuomonių negu gerų, bet ir kažkaip visiškai manęs ten netraukia ;] Kas dėl VGTU tai irgi gal parašysiu į Logistiką ir ekonomiką :) Bet tiesa pasakius nenorėčiau ten studijuoti :) Kas dėl ISM, tai mano brolis va baigia bakalauro studijas, labai džiaugiasi savo pasirinkimu, nei kiek nenusivylė. Aišku, mokytis gana sunku, bet ir įdomu, reikia parodyti užsispyrimą ir norą ir visas svajones galima įgyvendinti :) Na ISM toks išskirtinis, traukia savo rimtumu, atrodo toks modernus, jaunatviškas, todėl ir labai traukia :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-05-31 17:55:59 | Nuoroda

As taipogi manau, kad ISM greiciausiai LT geriausias pasirinkimas norint studijuoti ekonomika. Ziurek, as nesu nieko girdejes apie ISM nuo studentu besimokanciu ten. Kaip tik tavo brolis baigineja, tai kaip jam ten, patinka ? Koki kursa studijavo ? Gal sake, kaip ten destytojai ir pan ? :)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-02 00:16:20 | Nuoroda

Sveiki, studijuoju ekonomika ISM, tai jei turit kokiu konkreciu klausimu, galit rasyt i pm :)

Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:04:55 | Nuoroda

O tai kiek reik mazdaug is triju egzu gaut kad gautum valstybes finansuojamas vieta ISM'E?

Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:10:12 | Nuoroda
666666 rašė:

O tai kiek reik mazdaug is triju egzu gaut kad gautum valstybes finansuojamas vieta ISM'E?

 Kazkur 93%, o gal ir daugiau.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-05 21:17:29 | Nuoroda
MarLena rašė:
666666 rašė:

O tai kiek reik mazdaug is triju egzu gaut kad gautum valstybes finansuojamas vieta ISM'E?

 Kazkur 93%, o gal ir daugiau.

 man tada be sansu i vf ISM'e ;/

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-05 21:17:46 | Nuoroda

O kiek reik gaut is egzu kad i nemokama VU ekonomika Vilniuj istot?

Žinutė parašyta: 2011-06-05 21:29:14 | Nuoroda
666666 rašė:

O kiek reik gaut is egzu kad i nemokama VU ekonomika Vilniuj istot?

kažkur 91-92 proc.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 10:30:02 | Nuoroda
andriusk92 rašė:
666666 rašė:

O kiek reik gaut is egzu kad i nemokama VU ekonomika Vilniuj istot?

kažkur 91-92 proc.

 

 Tikrai, kad mažiau. Kažkur 85proc

Žinutė parašyta: 2011-06-11 23:57:15 | Nuoroda

Na, vaikuciai, jei norite studijuoti ekonomika (arba verslo vadyba, finansus, marketinga ir t,t,), tai geresnio varianto Baltijos salyse uz SSE Riga nerasite :) Taip, ISM Lietuvoje yra geriausias ir pats ten studijuociau, bet jis neprilygsta SSE :) Taip, studijuoti brangu, bet siaip cia metai tik siek tiek brangesni nei ISM, o studijos trunka tik 3 metus, o ne 4 bei SSE Riga pagal Finansu Ekonomika yra numeris vienas Europoje ir Anonym buvo teisus del paskolu - procentai mazi ir susimoketi galima lengvai, nes musu absolventai dar nebaige universiteto jau turi pastovius ir gerai apmokamus darbus ;) Deja, turiu nuliudinti - priemimo procesas i SSE Riga jau pasibaige, reikia laukti kitu metu... Jei esate susidomeje - rasykit i pm arba susiraskite mane feisbuke (Nikita Jakubauskas)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:41:55 | Nuoroda
Nikutis rašė:

Na, vaikuciai, jei norite studijuoti ekonomika (arba verslo vadyba, finansus, marketinga ir t,t,), tai geresnio varianto Baltijos salyse uz SSE Riga nerasite :) Taip, ISM Lietuvoje yra geriausias ir pats ten studijuociau, bet jis neprilygsta SSE :) Taip, studijuoti brangu, bet siaip cia metai tik siek tiek brangesni nei ISM, o studijos trunka tik 3 metus, o ne 4 bei SSE Riga pagal Finansu Ekonomika yra numeris vienas Europoje ir Anonym buvo teisus del paskolu - procentai mazi ir susimoketi galima lengvai, nes musu absolventai dar nebaige universiteto jau turi pastovius ir gerai apmokamus darbus ;) Deja, turiu nuliudinti - priemimo procesas i SSE Riga jau pasibaige, reikia laukti kitu metu... Jei esate susidomeje - rasykit i pm arba susiraskite mane feisbuke (Nikita Jakubauskas)

 Uzmirsai paminet kad istot galimybes labai minimalios,nes berods tik 30 lietuviu ~ kiekvienais metais istoja.Aisq bandyt visada reikia,ir as veikiausiai bandysiu.O kad tai geriausias variantas mokytis ekonomika sakykim baltijos salyse tai cia faktas.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:56:52 | Nuoroda

Sveiki, jau šimtą kartų visi ta tema kalbėjo, bet vistiek būtų įdomu sužinot Jūsų nuomonę apie studijas VU ekonomiką ir MRU finansų ekonomiką? :) Gal kas studijuojat ar žadat studijuoti? :)  Būkit geri pasidalinkit savo mintim ir patarimais :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:59:50 | Nuoroda
666666 rašė:
Nikutis rašė:

Na, vaikuciai, jei norite studijuoti ekonomika (arba verslo vadyba, finansus, marketinga ir t,t,), tai geresnio varianto Baltijos salyse uz SSE Riga nerasite :) Taip, ISM Lietuvoje yra geriausias ir pats ten studijuociau, bet jis neprilygsta SSE :) Taip, studijuoti brangu, bet siaip cia metai tik siek tiek brangesni nei ISM, o studijos trunka tik 3 metus, o ne 4 bei SSE Riga pagal Finansu Ekonomika yra numeris vienas Europoje ir Anonym buvo teisus del paskolu - procentai mazi ir susimoketi galima lengvai, nes musu absolventai dar nebaige universiteto jau turi pastovius ir gerai apmokamus darbus ;) Deja, turiu nuliudinti - priemimo procesas i SSE Riga jau pasibaige, reikia laukti kitu metu... Jei esate susidomeje - rasykit i pm arba susiraskite mane feisbuke (Nikita Jakubauskas)

 Uzmirsai paminet kad istot galimybes labai minimalios,nes berods tik 30 lietuviu ~ kiekvienais metais istoja.Aisq bandyt visada reikia,ir as veikiausiai bandysiu.O kad tai geriausias variantas mokytis ekonomika sakykim baltijos salyse tai cia faktas.

 Tiesa, istoti galimybes mazos, bet del to diplomo verte didesne bei zinai, kad ne su durniais istojai ;) O pabandyti nieko nekainuoja - tik kelione i Ryga ir atgal.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 10:11:51 | Nuoroda
Mindauge rašė:

Sveiki, jau šimtą kartų visi ta tema kalbėjo, bet vistiek būtų įdomu sužinot Jūsų nuomonę apie studijas VU ekonomiką ir MRU finansų ekonomiką? :) Gal kas studijuojat ar žadat studijuoti? :)  Būkit geri pasidalinkit savo mintim ir patarimais :) 

 Mindauge, vienas mano kursiokas, mete VU eko faka po metu ir perstojo i SSE Ryga - teko girdet nemazai pasaipiu istoriju apie destytojus ten. 5 draugai is mano mokyklos irgi ten istojo, i nemokamas vietas... Po puses metu 3 is ju mete ir perstojo i Anglijos universitetus, jie vis kartojo "mane tos paskaitos vimde". Viena liko del to, kad nemokamai, o penktoji nemes, nes orumas neleidzia. As nestumiu ant VU, tiesiog sakau, ka mano draugai man sake.

MRU - neturiu draugu, kurie studijuotu finansus, tik teise, nes sioj srity MRU geriausias. Mano buve klasiokai ne karto nieko gero nera pasake apie MRU, tik kad labai grazus modernus pastatas ir bendrabuciai bei kad labai pigiai galima pavalgyti ju valgykloje.

Deja, Lietuvoje mokytis socialinius mokslus yra tragedija, bet viskas visada priklauso nuo zmogaus :) Jei turi daug ambiciju, noro ir motyvacijos - tu gali buti ne ka prastene nei zmones, kurie baige SSE Riga ar net Harvard, nesvarbu kad baigei MRU ar VU. Visi pasaulio universitetai, nesvarbu kokie geri, duoda tau tik pagrinda ir galimybes vystyti savo asmenybe, o visa kita priklauso nuo zmogaus ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 15:40:09 | Nuoroda

Dėkui už info :) Kiek pastebėjau simpatizuoji užsienio universitetams, bet aš vistiek linkusi tęsti mokslus Lietuvoje. Turbūt esu viena iš nedaugelio, kuri neplanuoja niekur išvykti nei studijuoti, nei po studijų... Bet aišku niekada nesakyk niekada :)

 

  Dar gal kas nors suteiktumėt kokios informacijos apie teisės studijas ?  Kur geriausia jas studijuoti Lietuvoje? P.s. sorry čia tema apie ekonomiką, bet vistiek..

Žinutė parašyta: 2011-06-14 23:05:42 | Nuoroda

Būtų įdomu sužinoti, kokia jūsų nuomonė apie KTU ekonomikos studijas?;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą