Del istorijos studiju
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-31 20:45:10 | Nuoroda

Zadu mokytis VDU istorija. JI man patinka, idomu, bet is daugelio girdejau kad su ja del darbo nekas. Kaip jus manot del darbo perspektyvos? Zadu imtio A lygiu anglu, istorija ir lietuviu, B lygiu geografija. Bet vis dar neapsisprendziu ar verta rinktis A lygiu matematika. Patarkit del to. Manau kad gal reiktu pasiimti A lygiu, nes jei persigalvosiu stoti kitur ar nepaviks istoti tai galesiu pameginti stoti kitur. Ir beja ar del istorijos reikia man imti antraja uzsienio kalba? Ji pravers? 

Žinutė parašyta: 2011-05-31 21:41:30 | Nuoroda

Beja ar sunku istoti i valtybes finansuojamas vietas? Mazdaug kiek reikia egzaminus islaikyti? 

Žinutė parašyta: 2011-06-01 10:38:46 | Nuoroda
Joooo rašė:

Beja ar sunku istoti i valtybes finansuojamas vietas? Mazdaug kiek reikia egzaminus islaikyti? 

 Sveiki, džiaugiames, kad renkates studijas VDU. Ar sunku mokytis, na čia kiekvienas turime savo nuomone. Bet jei idomu ar gali būti sunku? :) 

Į istoriją norint įstoti ir gauti nemokamą vietą egzaminus reikėtų išlaikyti ~80 proc. Tiesa balai gali kiek svyruoti. Jei negausite VF vietos pirmu etapu nepergyvenkite ir bandykite dalyvauti papildomame priėmime, nes ten visuomet krenta balai ir atsiranda galimybės įstoti ir nesvarbu jei jau būsite pasirašęs sutartį dėl VNF vietos, ją bus galima nutraukti ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-01 10:41:03 | Nuoroda
Joooo rašė:

Zadu mokytis VDU istorija. JI man patinka, idomu, bet is daugelio girdejau kad su ja del darbo nekas. Kaip jus manot del darbo perspektyvos? Zadu imtio A lygiu anglu, istorija ir lietuviu, B lygiu geografija. Bet vis dar neapsisprendziu ar verta rinktis A lygiu matematika. Patarkit del to. Manau kad gal reiktu pasiimti A lygiu, nes jei persigalvosiu stoti kitur ar nepaviks istoti tai galesiu pameginti stoti kitur. Ir beja ar del istorijos reikia man imti antraja uzsienio kalba? Ji pravers? 

 Na dalykus renkates teisingai, jei esate linkęs į humanitarinius mokslus, tuomet patartume imti antrąją už\sienio kalbą. Tačiau jei sugalvosite kad norite studijuoti ne istoriją o ekonomiką ar kokią sociologiją tuomet tikrai jums pravers matematika. Čia jau turite nuspręsti kas visgi jums geriau sekasi ir kur jums idomiau.

Žinutė parašyta: 2011-06-02 20:28:08 | Nuoroda

Sveiki, aš ir labai norėjau studijuoti VDU istorią. Tikrai patinka šis dalykas, mokytojas taip pat sakė, kad "gaudausi" istorijoj, tačiau žinau, kad siaubingai susimoviau per anglų egzaminą. Jaučiu, jog išlaikius anglų tik mokyklinį neįmanoma įstot į valstybės nefinansuojamas studijas?? :(

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 6
Žinutė parašyta: 2011-06-03 22:16:23 | Nuoroda
Išprotėjus meška rašė:

Sveiki, aš ir labai norėjau studijuoti VDU istorią. Tikrai patinka šis dalykas, mokytojas taip pat sakė, kad "gaudausi" istorijoj, tačiau žinau, kad siaubingai susimoviau per anglų egzaminą. Jaučiu, jog išlaikius anglų tik mokyklinį neįmanoma įstot į valstybės nefinansuojamas studijas?? :(

 Kokį dar anglų mokyklinį? Nebėra tokio, jei norėsi perlaikyt - lauk kitų metų.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-03 22:16:25 | Nuoroda
Išprotėjus meška rašė:

Sveiki, aš ir labai norėjau studijuoti VDU istorią. Tikrai patinka šis dalykas, mokytojas taip pat sakė, kad "gaudausi" istorijoj, tačiau žinau, kad siaubingai susimoviau per anglų egzaminą. Jaučiu, jog išlaikius anglų tik mokyklinį neįmanoma įstot į valstybės nefinansuojamas studijas?? :(

 Kokį dar anglų mokyklinį? Nebėra tokio, jei norėsi perlaikyt - lauk kitų metų.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-06 18:26:29 | Nuoroda

O tai kodėl prie keletos pratimų buvo B raidelė??? Galvojau, kad jie skirti tarsi mokykliniam egaminui..

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 6
Žinutė parašyta: 2011-06-06 18:52:51 | Nuoroda

Ten B lygio užduotys. Egzaminas valstybinis.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-06 18:52:51 | Nuoroda

Ten B lygio užduotys. Egzaminas valstybinis.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:47:49 | Nuoroda

Dėkui už informaciją, matyt mokykloje ją būsiu praklausius, ramiau dabar pasidarė :)

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 6
Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:16:42 | Nuoroda

O jei neturiu geografijos pažymio (nepasirinkus), tai jau galiu pamiršt šias studijas (valstybės finansuojamas)?

  • Istorija / VBE 28
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą