Prašymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:24:16 | Nuoroda

 

simod pagal mane eiles sudarineja kompiuteriai kiek teko girdeti, taigi viskas turetu but gerai tequila lady rodos butent taip ir yra :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:33:12 | Nuoroda
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 labas :D tu pirmu stojimu rašai mediciną pirmoj vietoj ir antroj farmaciją. įstoji į farmaciją.
ir tu nenuvyksti pasirašyti sutarties, vadinasi atsisakai. taigi jei atsisakai 1-3 numeriais prašyme vf vietų, antrame stojime tu nedalyvauji. gali dalyvauti tik papildomame stojime.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:35:46 | Nuoroda
simod rašė:

 Noriu ir aš kai ko paklaust, bet atsakykit tas, kuris tikrai žinote. Tarkim rašau pirmoj vietoj Odontologija vf, o antroj ta pačia tik vnf, tai ar nebus taip, jog jie pamate, kad aš galiu už mokslus mokėti manes y vf nė negalvos priimti?..Ar į tai neatsižvelgia'? Nes esu girdėjęs ir tokių ir tokių nuomonių :)

 nėra kad kažkas tiksliai žino. galima tiesiog mąstyti ir spėlioti. mano nuomone, tai univeras turėtų paimti tave į mokamą :D nes ateina žmogelis su pinigais. juolab jiem reikia pririnkti ir tų kurie mokės už studijas. o šiaip mokamų vietų lieka, ir manau į jas įstoti lengviau.
bet gali būt kad kompas čia parinkinėja ir niekas nepriklauso. na bet nesuprasi :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:56:36 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
simod rašė:

 Noriu ir aš kai ko paklaust, bet atsakykit tas, kuris tikrai žinote. Tarkim rašau pirmoj vietoj Odontologija vf, o antroj ta pačia tik vnf, tai ar nebus taip, jog jie pamate, kad aš galiu už mokslus mokėti manes y vf nė negalvos priimti?..Ar į tai neatsižvelgia'? Nes esu girdėjęs ir tokių ir tokių nuomonių :)

 nėra kad kažkas tiksliai žino. galima tiesiog mąstyti ir spėlioti. mano nuomone, tai univeras turėtų paimti tave į mokamą :D nes ateina žmogelis su pinigais. juolab jiem reikia pririnkti ir tų kurie mokės už studijas. o šiaip mokamų vietų lieka, ir manau į jas įstoti lengviau.
bet gali būt kad kompas čia parinkinėja ir niekas nepriklauso. na bet nesuprasi :)

 Taigi ten kompiuteriai atrenkia, jokių žmogaus subjektyvių veiksmų nėra :). Jei pamatys kompiuteris, kad tavo balas į vf patenka ir atrinks, jei ne, pasiūlys vf, tikrai  kažkaip kitaip negudraus :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:14:29 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 labas :D tu pirmu stojimu rašai mediciną pirmoj vietoj ir antroj farmaciją. įstoji į farmaciją.
ir tu nenuvyksti pasirašyti sutarties, vadinasi atsisakai. taigi jei atsisakai 1-3 numeriais prašyme vf vietų, antrame stojime tu nedalyvauji. gali dalyvauti tik papildomame stojime.

 o tai jeigu tarkim pasirašau tą sutartį su farmacija, tai viskas, daugiau jau keist nieko nebegalėsiu ar kaip? o tai kas tada išvis dalyvauja antrajame stojime?;D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:46:04 | Nuoroda
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 Visu pirma daug lengviau patekti i medicina nei i farmacija. Pagal kunkursinius balus ten ciut ne visu balu skiriasi.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:07:05 | Nuoroda
Tequila lady rašė:
Mirtishiukas rašė:
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 labas :D tu pirmu stojimu rašai mediciną pirmoj vietoj ir antroj farmaciją. įstoji į farmaciją.
ir tu nenuvyksti pasirašyti sutarties, vadinasi atsisakai. taigi jei atsisakai 1-3 numeriais prašyme vf vietų, antrame stojime tu nedalyvauji. gali dalyvauti tik papildomame stojime.

 o tai jeigu tarkim pasirašau tą sutartį su farmacija, tai viskas, daugiau jau keist nieko nebegalėsiu ar kaip? o tai kas tada išvis dalyvauja antrajame stojime?;D

 jei tu pasirašai sutartį tai tu esi oficialus studentas :D ir tada jau atsisveikini su lama :D 
antrajame etape dalyvauja tie, kas niekur neįstojo, arba tie kur neįstojo į pirmas tris vietas.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:10:17 | Nuoroda

Zinau toki atveji kai viena neistojo i medicina (vf) ir toliau treciam ture istojo i medicina vf ir taip gavosi, kad tie kas istojo i medicina vnf taip ir liko nefinansuojamoj vietoj o ji treciu turu prasibrove i vf nors balas buvo zemesnis uz kitu kurie istojo i vnf. gan painu bet gal supratot

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:13:41 | Nuoroda

Blemba, jau visai nebesusigaudau... Nes žurnale tam KUR STOTI rašo, jog pernai į medkę paskutiniojo įstojusio į vf balas buvo 14,6 o į vnf 16,48.. Nepagaunu... Ir išvis, čia realu, tokie maži balai?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:16:24 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
 jei tu pasirašai sutartį tai tu esi oficialus studentas :D ir tada jau atsisveikini su lama :D 
antrajame etape dalyvauja tie, kas niekur neįstojo, arba tie kur neįstojo į pirmas tris vietas.

Tai jei pirmam etape pareina kvietimas studijuot pvz is 4 numerio ka buvai parases tai ten kaip ir negali stot tam etape?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:25:29 | Nuoroda
Dusan rašė:
Mirtishiukas rašė:
 jei tu pasirašai sutartį tai tu esi oficialus studentas :D ir tada jau atsisveikini su lama :D 
antrajame etape dalyvauja tie, kas niekur neįstojo, arba tie kur neįstojo į pirmas tris vietas.

Tai jei pirmam etape pareina kvietimas studijuot pvz is 4 numerio ka buvai parases tai ten kaip ir negali stot tam etape?

 jei iš 4 numerio, tai gali atsisakyt ir dalyvaut antrame stojime :) nu kad nebūtų taip kad surašė tris geidžiamiausias specialybes, įstojo į antrą ir atsisako nes nori į pirmą. o kiti niekur neįstojo, tai kad jie neliktų nuskriausti. :D logiška šiaip.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:26:48 | Nuoroda
Viliussss rašė:

Zinau toki atveji kai viena neistojo i medicina (vf) ir toliau treciam ture istojo i medicina vf ir taip gavosi, kad tie kas istojo i medicina vnf taip ir liko nefinansuojamoj vietoj o ji treciu turu prasibrove i vf nors balas buvo zemesnis uz kitu kurie istojo i vnf. gan painu bet gal supratot

 taip tokių būna. nes pvz gauna nemokamą vietą į medikus o nori į farmaciją. atsisako ir bando vėl. tai į tas atsisakiusias vietas ir patenka per antrą ar papildomą stojimą.
čia kas nebijo rizikuot ;D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:27:35 | Nuoroda
Tequila lady rašė:

Blemba, jau visai nebesusigaudau... Nes žurnale tam KUR STOTI rašo, jog pernai į medkę paskutiniojo įstojusio į vf balas buvo 14,6 o į vnf 16,48.. Nepagaunu... Ir išvis, čia realu, tokie maži balai?

 kažkaip abejoju. nes aš kiek mačiau medicinoj mažiausias gal 19.38 kažkas tokio, o mokamo irgi virš 19.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:28:05 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Tequila lady rašė:

Blemba, jau visai nebesusigaudau... Nes žurnale tam KUR STOTI rašo, jog pernai į medkę paskutiniojo įstojusio į vf balas buvo 14,6 o į vnf 16,48.. Nepagaunu... Ir išvis, čia realu, tokie maži balai?

 kažkaip abejoju. nes aš kiek mačiau medicinoj mažiausias gal 19.38 kažkas tokio, o mokamo irgi virš 19. nors nelygu kur. gal kolegijoj ir mažesni balai, bet ir tai apie 16 :D

 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:39:52 | Nuoroda

Ar kas gali mane patikslinti ar aš teisingai mąstau : surašau tas stojimo mokyklas pagal prioritetus jų yra 12 jei neklystu ?

Tarkim :

1) Kauno kolegija verslo vadyba VF

2) KMAIK miškų ūkis VF

3)KMAIK rekreacija VF

4) t.t

tarkime aš nepatenku nei į vieną iš kokių 6 surašytų o patenku į 7, ar tai realu ?

ir dar noriu paklausti ar galima rašyti taip kaip as pavyzdyje rasiau i ta pacia mokyklą tik kad skiriasi studiju kryptys ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:31:09 | Nuoroda
simod rašė:

 Noriu ir aš kai ko paklaust, bet atsakykit tas, kuris tikrai žinote. Tarkim rašau pirmoj vietoj Odontologija vf, o antroj ta pačia tik vnf, tai ar nebus taip, jog jie pamate, kad aš galiu už mokslus mokėti manes y vf nė negalvos priimti?..Ar į tai neatsižvelgia'? Nes esu girdėjęs ir tokių ir tokių nuomonių :)

 Aš kaip suprantu, yra atskirai nagrinėjami tie sąrašiukai vf ir vnf. Nes tu gauni du pasiūlymus - vienas vf, jei tenkina tavo konkursinis balas, žinoma, ir vnf - o tada renkiesi.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 19:12:58 | Nuoroda

Žmonės, nepatingėkite ir nueikite į www.lamabpo.lt , ten viskas kuo puikiausiai išdėstyta apie stojimus ir visa kita reikalinga info. Nereikės bereikalingai jaudintis, klausinėti kitų bei pasikliauti gandais.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-12 19:40:32 | Nuoroda
noreciau rašė:

Ar kas gali mane patikslinti ar aš teisingai mąstau : surašau tas stojimo mokyklas pagal prioritetus jų yra 12 jei neklystu ?

Tarkim :

1) Kauno kolegija verslo vadyba VF

2) KMAIK miškų ūkis VF

3)KMAIK rekreacija VF

4) t.t

tarkime aš nepatenku nei į vieną iš kokių 6 surašytų o patenku į 7, ar tai realu ?

ir dar noriu paklausti ar galima rašyti taip kaip as pavyzdyje rasiau i ta pacia mokyklą tik kad skiriasi studiju kryptys ? 

atrinkinės iš eilės. gali patekt tiek į 7 tiek į 12 vietas.
žinoma galima į tą pačią mokymo įstaigą.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:06:39 | Nuoroda
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 po pirmo etapo yra antras. Jei per antrą neįstoji, tada yra trečias etapas, kuris vyksta jau rugpjūčio mėnesį, tada yra didesnė tikimybė, jog įstosi. ;] bent jau aš tiek žinau.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:09:10 | Nuoroda
Viliussss rašė:

Zinau toki atveji kai viena neistojo i medicina (vf) ir toliau treciam ture istojo i medicina vf ir taip gavosi, kad tie kas istojo i medicina vnf taip ir liko nefinansuojamoj vietoj o ji treciu turu prasibrove i vf nors balas buvo zemesnis uz kitu kurie istojo i vnf. gan painu bet gal supratot

 aš irgi apie tai žinau. ;] ir iš tiesų trečias turas suteikia didesnę tikimybę, jog įstosi į vf vietą.;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą