VDU Anglų ir vokiečių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-04 16:11:26 | Nuoroda

Hello.

Kiek žinau, tai yra pakankamai nauja ir dar laike neprigijusi programa, bet vis dėlto, galbūt yra žmonių, studijuojančių ar žadančių studijuoti šią specialybę? Būtų įdomūs visokie atsiliepimai...

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-06 10:42:03 | Nuoroda
Philosophus rašė:

Hello.

Kiek žinau, tai yra pakankamai nauja ir dar laike neprigijusi programa, bet vis dėlto, galbūt yra žmonių, studijuojančių ar žadančių studijuoti šią specialybę? Būtų įdomūs visokie atsiliepimai...

 Sveiki, na 6i programa tikrai nėra nauja :) ji VDU jau senai yra, tik ne visuomet susirenka gabių studentų grupės :) programa išties naudinga,  nes vienu metu mokotes dvi kalbas, tiesa tampa šiek tiek sunkiau mokytis :) bet juk ir perspektyvos didesnės :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 20:23:45 | Nuoroda

Okay, bet kaip su antrąja kalba? Sakykim, kad aš beveik žalias vokiečių kalboje. Tad kaip aš skaitysiu kūrinius, kalbėsiu ir t.t.? Taip, programoje rašoma, kad yra suteikiama galimybė mokytis nuo pagrindų, tačiau tokiu atveju esi visiškai negarantuotas, kad KAŽKĄ gausi iš tos vokiečių kalbos. Atitinkamai gaunasi, kad tariamai turi dviejų kalbų bakalaurą, nors iš tiesų vienos.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-06 23:20:54 | Nuoroda

o gal yra šitą studijuojančių VPU? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-07 08:28:21 | Nuoroda
Philosophus rašė:

Okay, bet kaip su antrąja kalba? Sakykim, kad aš beveik žalias vokiečių kalboje. Tad kaip aš skaitysiu kūrinius, kalbėsiu ir t.t.? Taip, programoje rašoma, kad yra suteikiama galimybė mokytis nuo pagrindų, tačiau tokiu atveju esi visiškai negarantuotas, kad KAŽKĄ gausi iš tos vokiečių kalbos. Atitinkamai gaunasi, kad tariamai turi dviejų kalbų bakalaurą, nors iš tiesų vienos.

 Na gaunama tikrai iš vokiečių kalbos nemažai. Du metus jūs intensyviai mokysitės šią kalbą jei ji jums naują, kiekvieną dieną. Vėliau siūloma išvykti pagal mainų programas kad dar labiau pramoktumėte vokiečių kalbą. Na tikrai išmoksite vokiečių, gal ne tiek daug žinių gausite apie vertimo technologijas, literatūrą, bet juk tai tik bakalauro studijos, jas pabaigęs nei vienas  netampa tikru ekspertu, tai tik pirmas jūsų žingsnelis.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 09:59:09 | Nuoroda

O koks mazdaug balas i sias studijas VF? :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:31:43 | Nuoroda

 Na, tai savaime suprantama, kad niekas baigęs studijas iškart netampa ekspertu, tiesiog man įtartina, kiek naudos iš tokios specialybės. Mat, jeigu rašoma, kad suteikiamas dvigubas anglų ir vokiečių filologijos bakalauro laipsnis, analogiškai ir žinios, gautos studijų metu, turėtų būti vienodos, tačiau jos nebus. Visų pirma, nes vokiečių kalbos aš turėčiau mokytis nuo pagrindų, kai, sakykim, anglų kalbą mokykloje mokausi jau nuo 4 kl.

 Be to, juk atsiskaitymai bus vykdomi visiems vienoda tvarka, tad kaip galima viltis kažką "sukrapštyti", kai beveik nemoki kalbos? Net, jei ir būtų mokomasi kiekvieną dieną (kas ir taip savaime suprantama), tai tikrai negarantuoja įgijamų žinių kokybės. 

Anyway, galbūt sureikšminu. Dėkui už informaciją.

P.S. paskutinio, įstojusio 2010 m. į nemokamą vietą konkursinis balas buvo 17,04. Bent jau taip rašo čia:

www.vdu.lt/public/var/files/priemimo-i-vdu-studijas-lentele-2010-m.pdf

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:46:47 | Nuoroda
Orchideja rašė:

O koks mazdaug balas i sias studijas VF? :)

 Praėjusiais metais į VF vietą paskutinis įstojo su 17.04 balu.

Žinutė parašyta: 2011-07-16 22:55:01 | Nuoroda

Gaivinu temą: gal yra tokių, kurie žada stoti? (; 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-19 16:50:02 | Nuoroda

Rašiau 3 nr. ,kažkaip vistiek baisu stot,nes vokiečių visiškai nesimokius,tai 1 nr. palikau anglų filologiją :))

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2013-10-17 15:03:22 | Nuoroda

Aš studijuoju čia:) Esu II kurse. Jeigu jums rūpi tik diplomas, tai tiks studijos. O šiaip rašykit į el- paštą Aš jums papasakosiu, nenoriu, kad JŪS kaip ir aš nusiviltumėte. Nors kitiems patinka ši specialybė.:_)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą