Geodezija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-05 16:20:37 | Nuoroda

Na ka sveiki visi, noriu paklausti kas zadat stot y geodezija? Kokiu numeriu rasysit? kaip manot ar butinas fizikos egzaminas? ka zinot placiau apie sia specialybe?  As laikau lietuviu, anglu, matematika, istorija, bet turiu fizikos metini pazymy  pabendraukim, nes manau is anksto susipazintm aptart viska daug smagiau  beje esu ne Vilniete, tai domina ir kur zadat gyvent ?

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:14:31 | Nuoroda

Nagi? :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:51:10 | Nuoroda

Sveika,

As zadu stoti i geodezija. Rasysiau ja pirmu numeriu. Fizikos egzaminas nebutinas, uztenka metinio. Pats zadu stoti i KK. ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 13:34:31 | Nuoroda

Na o as bandysiu y VGTU, esu ja pirmu numeriu yrasius, bet abejoju ar pasiseks man, nes fizikos VBE nelaikiau, o matematikoje irgi nesublizgejau.. ;/

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-16 16:15:55 | Nuoroda

 Na vat , turiu artimą draugą , kuris mokosi VGTU geodeziją , tai žinok, dėstytojai siaubingai lipa ant galvos, dažnai elgiasi kaip su niekais, knygų trūksta, bet čia daug kur taip . O šiaip ištiesų į geodeziją nereikia aukštų balų įstoti, bet labai paskui išmetinėja studentus VGTU, nes kai būna pirmam kurse pvz grupėj 90 žmonių, ketvirtam lieka 20 :) O specialybė tai super, labai pelninga, jei paskui sugebi pabaigęs įsitrinti kur :)  

Žinutė parašyta: 2011-06-16 16:18:06 | Nuoroda

 O vat jei dėl balų, tai mano draugas įsotjo į nemokamą vietą pernai geodezijos su lietuvių 3 %, matiekos 30% ir fizikos 30%, istorijos išvis neturėjo tokio kaip dalyko ir anglų pažymys buvo 10 metinis :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 21:03:58 | Nuoroda

O, tai balu tikrai aukstu nereikia :) na as matieka tikiuos virs 50%, bet nelaikiau fizikos, bet turiu metini 10 :) anglu laikiau, istorija ir lietuviu :) ydomu kaip pacios studijos? ar ydomu? :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-21 12:50:56 | Nuoroda

aš kiek žinau, kad geodezija tikrai perspektyvi specialybė 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 16:40:23 | Nuoroda

As irgi kuo daugiau domiuosi, tuo daugiau girdziu kad tikrai perspektyvi specialybe si :) bet aisku zmogui turi patikti skaiciavimai, matematika (nebutinai olimpiadose prizines vietas uziminet), geografija, braizybai ir pan :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:41:29 | Nuoroda

Sveiki, as irgi planuoju i geodezija..bet rezultatai nedzugina ir net lebai nedziugina..todel sunku pasakyti ar istosiu.. ka jus manot? ar gali siais metais smarkiai kilti stojamasis balas? ar gidite daug is aplinkiniu, kad planuoja stoti i geodezija?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:46:11 | Nuoroda

istot i vf tai tikrai istosi (kalbant apie dancinglady) nes tavo stojamasis balas 15,68 ,o 2010 i vf geodezijoj riba buvo 11,02 ,jog kiltu balas taip nenormaliai manau neimanoma. As taip pat masciau apie sia specialybe,bet apsigalvojau ir irasiau tik 3numeriu. Vienaip ar kitaip studijuosiu vgtu aplinkos inzinerijos fakultete , taip kad kolegos maziau ar daugiau busim ,jei cia sugalvosit pasukt

Žinutė parašyta: 2011-07-01 23:02:56 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

istot i vf tai tikrai istosi (kalbant apie dancinglady) nes tavo stojamasis balas 15,68 ,o 2010 i vf geodezijoj riba buvo 11,02 ,jog kiltu balas taip nenormaliai manau neimanoma. As taip pat masciau apie sia specialybe,bet apsigalvojau ir irasiau tik 3numeriu. Vienaip ar kitaip studijuosiu vgtu aplinkos inzinerijos fakultete , taip kad kolegos maziau ar daugiau busim ,jei cia sugalvosit pasukt

 Aciu uz nuomone Vilai :)) o ka pirmu nr yrasei is aplinkosaugos fakulteto? :) nes as dar turiu 4 vietoj aplinkosaugos inzinerija yrasius :D

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-01 23:29:55 | Nuoroda

Šiais metais baigiau 3 kursą, tad galiu daug ką papasakot apie šią specialybę.
Tikrai nėra sunku mokytis kaip kad kažkas čia sakė. Or dėstytojai nora tokie, kad sukirtinėtų visus iš eilės, jei su jais elgiesi kaip su žmonėm, tai ir jie su tavim elgiasi taip pat. Daryk darbus laiku ir nekils problemų.
Kas liečia studentų mažėjimą grupėse, tai tikrai nieks jų neišmeta, patys savu noru išeina, nes iš mano grupės buvo tik vienas žmogus, kuris liko kartot kurso, o visi kiti kurie nori mokytis tai ir mokos lyg šiol sėkmingai..
Nežinau ką dar papasakot, jei kas įdomu, klauskit...:))

Žinutė parašyta: 2011-07-01 23:38:48 | Nuoroda

 Pirmu numeriu rasiau ,,pastatu energetika", nes as ir pats tokiais dalykais vis domuosi,viskuo kas su energetika susija. o siaip studijuociau atsinaujinanciaja energija, pvz vejo energija,bet kiek zinau vilniui nera,o yra tik uzsieni magistras,taip kad reik gaut energetikos bakalaura ir toliau ziuret,del to toks ir pasirinkimas mano

Žinutė parašyta: 2011-07-01 23:50:55 | Nuoroda

Yra nauja specialybė VGTU (magistras) Saulės elementų modelių inžinerija.
Šiaip pastatų inžinerija mano nuomonė viena geriausių specialybių aplinkos inžinerijos fakultete, su didžiausiom perspektyvom, nes ir studentų jie ruošia palygint nedaug.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:07:18 | Nuoroda

 Tas ir gerai,tegul ir nestoja ten daug kas,kam cia reikia ai kazkaip jau magistra tai uzsieni vistiek noretusi,manau ir vertina visai kitaip igyta tarkim kokiam skandinavijos universitete nei Lietuvoj.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:20:30 | Nuoroda

Na nežinau...jei norėsi dirbt užsienyj tai geriau ir studijuot ten, o jei Lietuvoj tai nežinau... Bet pasirinkimas tikrai geras :) 
 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:35:02 | Nuoroda

Na va kaip smagu suzinot kazka gero :) Mane labai domina geodezija pagal mokymo moduliusi ir pan :) ir sutinku su gitoskes nuomone kad jei nori mokytis tai tikrai galima :) o kokia krypti rinkaisi po antro kurso nekilnojamo turto kadastra ar toliau geodezija ? :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:49:58 | Nuoroda

Rinkaus geodeziją. Nors nežinau ar yra kažkoks skirtumas ką pasirinkt, nes pagal mokomus dalykus per metus gal skiriasi tik trys.
O baigus ir jokio skirtumo man atrod nėra...
O šiaip dėl pačio dalyko tai tikrai nesunku mokytis, tad kam čia atrodo VGTU siaubas tai galiu paneigt tokias kalbas :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:53:40 | Nuoroda

Na as irgi manau kad visur yra visokiu destytoju ir nereikia cia varyt nezinant :) Aciu uz tavo nuomone gitoske dabar dar labiau noriu mokytis vgtu :)) Dar turiu klausimeliu : su kokiu balu tu stojai ? ir ar y nemokama? ir ka zinai apie barakus, ir kur pati gyveni? :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą