VDU lietuviu filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-16 16:45:43 | Nuoroda
Grytė. rašė:
Adele=) rašė:

ooo..kaip Tu nudziuginai mane:)O i vf istojai per pagrindini priemima ar 3, 3 turais?...man dabar vdu atrodo kaip svajone...as metus studijavau VU irkazkaip nepajutau meiles nei studijuojamam dalykui, nei visai tvarkai....na, aisku,cia subjektyvu.

 Įstojau per pagrindinį priėmima:) o tvarka vdu tikrai puiki.. atostogos visą vasarą + 1,5 mėnesio žiemą:)

 aaaaaaaciu Tau!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:53:10 | Nuoroda

 ar bus bendrakursiu????:D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:58:07 | Nuoroda

Aš... :) Bet grūzas nenoriu čia:D buvo atsarginis variantas ir įstojau į jį... ;(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:06:18 | Nuoroda

 antas prioritetas,mergyt?? :) o kur norejai? as labai dziaugiuos. labai labai..jau galvoju apie gretutines studijas ir kalbas,kurias pasiimsiu...nenuliusk:)

 

zinai,pernai as istojau i psichologija VU,nemokama...atrodo liux,kaip nuskilo..(tada lietuviu liko 2 numeriuke)bet ne man buvo tos studijos..supratau kad nebuciau psichologe gera.....tad siemet zengiau drasu zingsni ir isstojau. Stojau cia,gimtajam kaune, ir ten,kur jau tikrai noriu. Manau-bus ok.:) o jei ka- esam jauni zmones, nereik bijot ,galima ir keist:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:26:21 | Nuoroda
Adele=) rašė:

 antas prioritetas,mergyt?? :) o kur norejai? as labai dziaugiuos. labai labai..jau galvoju apie gretutines studijas ir kalbas,kurias pasiimsiu...nenuliusk:)

 

zinai,pernai as istojau i psichologija VU,nemokama...atrodo liux,kaip nuskilo..(tada lietuviu liko 2 numeriuke)bet ne man buvo tos studijos..supratau kad nebuciau psichologe gera.....tad siemet zengiau drasu zingsni ir isstojau. Stojau cia,gimtajam kaune, ir ten,kur jau tikrai noriu. Manau-bus ok.:) o jei ka- esam jauni zmones, nereik bijot ,galima ir keist:)

 Smagu sutikti, kuri baigė pernai kaip ir aš :) Aš studijavau Vu - Lietuvių filologiją ir reklamą. Gruzas ir yra tame kad mečiau filologiją ir vėl čia įstojau tik univeras kitas... Na bent jau manau lengviau bus nei VU :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:57:17 | Nuoroda

Aš ir būsima lietuvių filologė. Pusę dienos buvau nuliūdus, bet dabar labai džiaugiuos. Įdomu, ar mūsų bus daug

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:43:42 | Nuoroda

Ar ne 25 galvos... : ) turbūt vien moteriškos. Taigi, ne tiek jau ir daug, ne tiek jau ir mažai.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:29:22 | Nuoroda

 ar jau,merginos ,pasirasinejot? Uz mane tai ryt  igaliotas asmuo pasirasys....Vis mastau,kad viskas lgerai pavyktu....nes toli esu:) Nekantrauju su Jumis susipazint:)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:55:38 | Nuoroda

Aš vakar buvau pasirašyti, tai viskas gerai praėjo. Tik pamiršau lsp užsiregint, teks dar kartą varyt, nes kažkaip internetu rašo, kad nėra dar duomenų, neaišku kaip čia bus. Ir labai noriu susipažint su kuo nors, kad nereiktų vienai klaidžiot pirmom dienom :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 14:37:38 | Nuoroda

gintare_d > bet juk viskas registruojama internetu? Ar jie vietoj daro kažką? : ) Tiesiog visi duomenys iš aukštosios mokyklos ateina vėliau daug. Ne iškart.

Aš važiavau sutarties rašytis jau trečiadienį iš ryto, vakar buvau dėl bendrabučio, būtų puiku tokį gaut ir nebesukt paskutinę minutę galvos, kur gyvent, jei negausi... gal važiuojate kas į stovyklą? Aš asmeniškai ne, tai turbūt dauguma tik rugsėjį susipažinsim... išties vienam pušinėt kiek nedrąsu bus. : )) Ir šiaip nustebino labai, kad gana nedidelės eilės buvo visur, niekur neteko ilgai stoviniuot... tik prie kopijų tvirtinimo daugiau žmonių, bet kitur jų dar ne tieeeek būna.

Žinutė parašyta: 2011-07-29 17:20:36 | Nuoroda

Nat aip, ir internetu galima.Laukiu kol tuos duomenis patvirtins.Aš taip pat nevažiuoju į stovyklą, nesudomino. Kituose universitetuose, kiek girdėjau, eilės ilgesnės buvo, man ir neteko ilgai laukt. Anglų testą gerit pasisekė atlikt, nors girdėjau, kad kažkam ir dvi valandas reikėjo stovėt.

Žinutė parašyta: 2011-08-04 02:38:58 | Nuoroda

Tai va, ieskojau ieskojau ir pagaliau suradau tuos VDU filologus Manau, jog cia ir yra tie busimi mano grupiokai :) malonu susipazint. Is pradziu maniau, kad tik as vienas toks "kvailys", istojes i ta filologija. Kiek tikrinau lamabpo priemusius kvietimus i sia specialybe, tiek maciau 0  turbut isvis pirmas pasirasiau sutarti is musu, bet grizes namo pamaciau, jog po truputi ledai prasilauze ir pradejo didet musu gretos. Istojau ten, kur geriausiai sekasi, ir neisrasiu dviracio lauzydamasis kitose specialybese (taip manau). O ka manot jus, kai pvz pasakius kur studijuosite, aplinkiniai draugai, pazistami kvailai sypsosi ir vis sako kad reikejo stot kur nors i ekonomika ir tt., kur visas darbas sukasi tik apie pinigus? Ar is tiesu sita profesija tokia "beviltiska", ar galima joje padaryti karjera kaip ir visur, jei nemiegosi?

Žinutė parašyta: 2011-08-04 12:17:57 | Nuoroda

Nu ištikrųjų gal per mažai kiti žino apie šią specialybę, sako, kad galėsiu būt mokytoja ir viskas. Bet aš tikiuosi, kad bus įdomu ir naudinga čia studijuoti.

 

Žinutė parašyta: 2011-08-04 12:53:20 | Nuoroda
insogf rašė:

Tai va, ieskojau ieskojau ir pagaliau suradau tuos VDU filologus Manau, jog cia ir yra tie busimi mano grupiokai :) malonu susipazint. Is pradziu maniau, kad tik as vienas toks "kvailys", istojes i ta filologija. Kiek tikrinau lamabpo priemusius kvietimus i sia specialybe, tiek maciau 0  turbut isvis pirmas pasirasiau sutarti is musu, bet grizes namo pamaciau, jog po truputi ledai prasilauze ir pradejo didet musu gretos. Istojau ten, kur geriausiai sekasi, ir neisrasiu dviracio lauzydamasis kitose specialybese (taip manau). O ka manot jus, kai pvz pasakius kur studijuosite, aplinkiniai draugai, pazistami kvailai sypsosi ir vis sako kad reikejo stot kur nors i ekonomika ir tt., kur visas darbas sukasi tik apie pinigus? Ar is tiesu sita profesija tokia "beviltiska", ar galima joje padaryti karjera kaip ir visur, jei nemiegosi?

 Sveikas prisijungęs! : ) Pagaliau gretos didėja... smagu. Tik dėl pirmumo pasirašant sutartį reiktų dar padiskutuot. : D Išties bent jau aš susiduriu su lygiai ta pačia daugumos žmonių nuomone ir absoliučiu nurašymu, nes netgi kokia nors vadyba ar dar bala žino kas žmonėms atrodo geresnis dalykas. Galų gale net kitos kalbos filologija... ek, o dabar jau yra kaip yra, aš savęs kituose dalykuose taip pat nematau. Nors tenka sutikti, kad ne visai čia ir norėjau. Bet, šiaip ar taip, gal nebus taip prastai, sulaukus mokslo metų, nes kol kas labiau smukdo būtent išankstinės visų nuomonės ir pjovimas. Plius yra gretutinės studijos. : ) O dėl pasiekimų... populiaru sakyti, kad perspektyvi ne specialybė, o žmogus. Randa savo nišą ir lituanistai bei kiti filologai, nors, be abejo, mokslinio darbo dirbt kiekvienas priimtas ir nebus. Magistrantūrą teoriškai gali rinktis iš gana platoko spektro, labai gaila, kad nuolat tenka girdėt tik pedagogo klijuojamą etiketę. Bet mūsų visuomenė, šiaip ar taip, visuomet labiausiai orientuota į pinigus ir jų darymą, taigi nurašyt galima ir esame nurašomi ne tiktai mes iš esmės. Galų gale, stovėt teks kiekvienam už save, tad ką pasieksim, to ir turėsim, gal tiesiog su tokia specialybe prasimušt sunkiau nei kai kuriomis kitomis. O bet tačiau ne sunkiausia. : )

Žinutė parašyta: 2011-08-04 16:51:54 | Nuoroda

Tas filologijos siejimas su pedagoginiu darbu tai mane biesina. Tik kam pasakau, kad studijuosiu filologija, iskart prasideda: tai tave tie vaikai sues, susigadinsi nervus toj mokykloj su tais vaikais ir tt. Atrodo, kad baigus galima dirbti tik mokytoju ir daugiau niekuo. Mano manymu, si specialybe dar net turi ir pranasumu pries kitas, pvz: pazistu neviena kuris baiges aukstaja verslo vadyba ir tt., ir sedi be darbo, nes toki jauni zmones be patirties niekur nereikalingi. O vat pvz su sia specialybe jau blogiausiu atveju gali tapt greitai pedagogu, jei nerandi darbo, o mokyklose tikrai beveik visur busi laukiamas. Ir tai... ta nuomone, kad geriausia vieta "prie lovio", baigus visokias ekonomikas ir tt., bent jau man sudaro nuomone, kad visi tik nori valdyt kazkaip pinigus, o kad nebus kam ju uzdirbt tai visiskai neidomu. Ir dar reik nepamist, kad atsidurus prie to lovio gali greitai but nustumtas vyresniu "kiauliu", kurios irgi nori "est" :D

Žinutė parašyta: 2011-08-04 17:42:31 | Nuoroda

O tai kaip suprantu, cia laisvu vietu nebera, net ir mokamu?

Žinutė parašyta: 2011-08-08 15:30:33 | Nuoroda
Simuliada rašė:

O tai kaip suprantu, cia laisvu vietu nebera, net ir mokamu?

 Nu ne turbūt... aš net suabejočiau, ar buvo priimtas nors vienas į vnf vietą šitoj programoj. : )

 

O dėl to pedagoginio darbo... tai iš tiesų taip, labai pjudantis dalykas, norisi atsakančiai duot galvon ar bent jau aprėkt kiekvieną, neišmanėliškai brukantį tą mokytojo(s) karjerą, žudo klausytis. Bet išties dauguma nė nesuvokia daugiau jokių galimybių kažkur įsidarbint su filologijos bakalauru ar net ir magistru, žmonėms, su tuo nesusidūrusiems, tai paprasčiausiai tamsus miškas... ir daugiau suvokt jie nesistengia. O savo vietą randa net ir filosofiją baigę žmonės, tai ne taip jau ir liūdna mokytis tų kalbų. Tiesiog galėtų savo nuomonės nebrukt, na, o daugiau tegu sau stoja į tas vadybas ir ekonomikas, asmeniškai man nė kiek nepavydu, nes su neretu tokiu, pinigo besivaikančiu žmogumi, nėra net apie ką padiskutuot.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą