Kur geriau studijuoti informatika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:53:08 | Nuoroda

 Norečiau sužinoti kur geriausia studijuoti informatika(verslo informatika, inžinerijos informatikos,programu sistemos ir t.t)

Aš sprendžiu tarp KTU,ŠU, Šiaulių kolegijos, Klaipėdos universiteto

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-17 17:48:28 | Nuoroda

Studijuoju tik KTU, tai palyginti negaliu. Puiki mokslo bazė, daug papildomų galimybių ir tai yra Kaune, kur vėlesniuose kursuose bus daugiau darbo vietų. Pernai įstojau į KTU Informatiką. Jeigu reiktų, šiemet pasirinkčiau tą patį. 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:34:18 | Nuoroda

Visų pirma, apsispręsk,ar renkiesi fizinių mokslų sritį (informatika, programų sistemos: matematika), ar technologinių (informatikos inžinerija: elektronika).

Aš pats studijuojų ŠU informatiką ir tikrai nesigailiu. Didžiausi privalumai: trečiame kurse galima pasirinkti specializaciją (programavimas, grafika arba tinklai); gana nauji ir pajėgūs kompiuteriai, gražios ir jaukiso patalpos; geri dėstytojai (kirvių nėra), galima konsultuotis ir susitarti. Žinoma, iš pramogų pusės ŠU turbūt nėra taip gerai, kaip, pvz., Vilniuje kur daugybė klubų ir pan., na ir studtentų aktyvumas gal kiek mažesnis, tačiau galima išvykti pagal Erasmus programą studijuoti į Turkiją, Čekiją arba Slovėniją. Savo pasirinkimo nekeisčiau ir likčiau čia.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą