2011 Vilniaus Kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:41:48 | Nuoroda

As ketinu studijuoti Elektronika arba kompiuteriu technologijas.

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:16:20 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:10:38 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 o koks Tavo balas išeina, jei nepaslaptis? :)

 14,54 bet laukiu dar istorijos egzo rezultatu, tai tikiuosi kad pakils  nors kiek :) o taviskis koks?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:12:14 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:48:43 | Nuoroda

 o gal kazkas i viko veterinarija  stojat? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:51:28 | Nuoroda

 Mano tik 14,32, bet irgi laukiu dar istorijos. Kažin įmanoma į vf įstoti su mano tokiu balu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:00:25 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 Mano tik 14,32, bet irgi laukiu dar istorijos. Kažin įmanoma į vf įstoti su mano tokiu balu? :)

 manau jo, paziurek pernai metu statiska, ne tokie ir dideli kb turi but kad i kolegija vf papultum

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:08:28 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

 Va man su viekiečių lygiai tas pats. Bandžiau čia savarankiškai mokytis, bet vien tas žodžių skambesys kažkaip erzina. O vat paskaičius studijų aprašymą jos visai įdomios atrodo, tad jei į taikomaja matematika nepakliūsiu tada jau čia matyt užsiliksiu :]

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:16:57 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Ligituulis rašė:

 Mano tik 14,32, bet irgi laukiu dar istorijos. Kažin įmanoma į vf įstoti su mano tokiu balu? :)

 manau jo, paziurek pernai metu statiska, ne tokie ir dideli kb turi but kad i kolegija vf papultum

 Aha. Na labai tikiuosi, kad į kolegiją įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 09:35:42 | Nuoroda

Žadu studijuoti programų sistemas :) bus bendraminčių?

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:17:38 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

 Va man su viekiečių lygiai tas pats. Bandžiau čia savarankiškai mokytis, bet vien tas žodžių skambesys kažkaip erzina. O vat paskaičius studijų aprašymą jos visai įdomios atrodo, tad jei į taikomaja matematika nepakliūsiu tada jau čia matyt užsiliksiu :]

o ka is kolegijos irasei i prasyma? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:11:52 | Nuoroda

 Bandysiu stoti į ikimokyklinį arba pradinį ugdymą. Nelabai noriu, bet čia toks kaip atsarhinis variantas.:)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:16:59 | Nuoroda

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:31:33 | Nuoroda
JustSmile rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

viktorijaaa, gal zn kaip ten del turizmo vadybos tu dvieju verslo uzsienio kalbu? (anglu ir vokieciu) ar jas abi reikes mokytis ar galima bus tik viena pvz anglu?

 Iš tikrųjų nesu tikradėl to todėl nelabai galiu ką pasakyti nors labai tikėtinas variantas, kad reiktų mokėti ir anglų ir vokiečių, kadangi šiuo metu vokiečiu kalba gal populiarėja ir norint studijuoti būtent turizmą reiktų mokytis ir ją. Taip pat dar moduliai kuriuose yra danų italų ir prancūzų kalbos, o apie vokiečių neužsiminta kaip papildoma kaba. Na bet kaip jau sakiau nesu užtikrinta tuo todėl visaip gali būti :)

 aisku.. tikiuosi kad nebus privaloma ta vokieciu kalba (jeigu as aisku cia stosiu) nes nelabai as ja megstu ir isvis nemoku jos :)

 Va man su viekiečių lygiai tas pats. Bandžiau čia savarankiškai mokytis, bet vien tas žodžių skambesys kažkaip erzina. O vat paskaičius studijų aprašymą jos visai įdomios atrodo, tad jei į taikomaja matematika nepakliūsiu tada jau čia matyt užsiliksiu :]

o ka is kolegijos irasei i prasyma? :)

 Na iš kolegijos iš tikrųjų rašiau nemažai, tai yra finansus, bankininkyste ir turizmo vadyba. Na bet dabar labai mėtausi kaip lamoj sudėliot prioritetų tvarką, nes labai norėčiau studijuot taikomają matematika VDU na pagal praeitus metus lyg ir turėčiau įstot bent jau 2-tru etapu, tačiau vat abejoju kaip dėl darbo paskui. Dauguma sako, kad atliekant praktika kolegijoj sėkmės atveju jau galima gaut darbo pasiūlymą, o su universitetu jau kitaip ir dar baisu, kad paulsiu į laibai stiprią grupę kurioj  reiks būt tik vidutinioke, nors aišku jei susimsiu stipriai gal ir viskas gerai bus.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:32:59 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:35:55 | Nuoroda

o kokie jūsų KB išeina?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:38:11 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 tas pats kaip mokytis medicinkėj nemokant biologijos. Nebent turi gerą loginį mąstymą ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:38:11 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 tas pats kaip mokytis medicinkėj nemokant biologijos. Nebent turi gerą loginį mąstymą ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:51:19 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:51:19 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą