2011 Vilniaus Kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:51:13 | Nuoroda
gabrikas1 rašė:

 Ar yra stojanciu i istagu administravima ? Idomu istosiu jai laikiau tik Lietuviu , istorija ir informatika?
Drauge praeitais istojo , be matematikos, nors viko puslapije parasyta , kad reikia matematikos.

 Čia rasi praietų metų konkursinius balus į VF vietas:

www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf
 

O čia rasi skaičiuoklę kaip apsiskaičiuoti savo konkursinį balą:

www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 

Sėkmės!

Žinutė parašyta: 2011-07-09 12:28:36 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

niekaip neapsisprendziu kur stot. reklamos vadyba ar turizmo vadyba :)) gal bus bendraminciu kurie irgi ketina stot i viena i siu spec? :)

 A6 turizmo vadyba ra6iau 8 numeriu. Nežinau kažkaip turimas visada mane traukia ir pats studijų aprašas įdomus, nereikia ten jokių "kalimo" įgudžių :D raktika atliekama Lietuvos arba turizmo įmonėse, kažkuriam ten semetre 2-trais metais kelionė po pasirinkta užsienio šalį... nežinau, na tikrai įdomu atrodo. Tik jau tada reika žiūrėt ir su darbo perspektyvom. Lietuvoj kol kas nelabai jo yra, bet kas žino galbūt atliekant praktika užsienyje galima ten įsidarbinti arba po 3 metų jau ir Lietuvoje turizmas atsigaus :))

is kur tokios informacijos suzinojai apie pasirinkta uzsienio sali? butu idomu man pasiziuret :) man irgi labai patinka turizmas :) zodziu, kuo toliau tuo labiau manau kad apsistosiu ties turizmu. nors dar liko 13dienu iki registracijos pabaigos, tai dar nzn kas saus man i galva ;D

 "Antro kurso studentai atlieka pažintinę turizmo išteklių praktiką, kurios metu lankosi įvairiuose Lietuvos turizmo objektuose. Pavasario semestre vyksta į mokomąją pažintinę turistinę kelionę į pasirinktą užsienio šalį." Va čia taip parašyta VIKO :) O dėl to šovimo į galvą, man kasdien vis kita mintis šauna ir papildau arba šiaip ką nors ištrinu :D

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:06:12 | Nuoroda

omg kaip sunku apsisprest :D

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:26:28 | Nuoroda

dabar uzmaciau ttvam turizmo ir viesbuciu administravima. kaip manot kur geriau viko ar ttvam? man labiau lyg ir viko patinka, bet nezinau isgirdes kad ttvam po pirmo kurso varo atlikt praktika i uzsieni tai sudomino kaskaip :) 

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:37:20 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

dabar uzmaciau ttvam turizmo ir viesbuciu administravima. kaip manot kur geriau viko ar ttvam? man labiau lyg ir viko patinka, bet nezinau isgirdes kad ttvam po pirmo kurso varo atlikt praktika i uzsieni tai sudomino kaskaip :) 

 Kiek teko girdėti TTVAM neblogai paruošia studentus, tačiau VIKO ir nėra prastas pasirinkimas.

Lieka tau spręsti. Gali atsižvelgti ir kitokius dalykus kaip bendrabučiai, stipendijos, dėstytojai, auditorijos ir pan.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:01:09 | Nuoroda
Jolanta L. rašė:
deivulis rašė:

 Į ką patartumėt, kompiuterių technika ar telekomunikacijas? :]

 Jos šiek tiek skiriasi, žiūrint ką nori veikti, mokintis.

Man visada labiau patiko Telekomunikacijos, nes ten lengviau nei kompiuterių technikoje.

Tačiau čia jau kiekvienam skirtingai. Pasiskaityk čia apie jas: eif.viko.lt/lt/page/Studiju-programos

 o kuri tavo nuomone perspektyvesnė? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:30:33 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

dabar uzmaciau ttvam turizmo ir viesbuciu administravima. kaip manot kur geriau viko ar ttvam? man labiau lyg ir viko patinka, bet nezinau isgirdes kad ttvam po pirmo kurso varo atlikt praktika i uzsieni tai sudomino kaskaip :) 

 Aš apie TTVAM girdėjau neblogų atsiliepimų. Teko bendrauti ir su pačiais studentais, todėl pati pildžiau į turizmą ir viešbučių administravimą irgi. :)

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-09 22:32:15 | Nuoroda

Negaliu pasakyti kas geriau, kadangi nestudijavau tas specialybes, tik girdėjau iš draugų, kolegų.

Kaip ir sakiau pasidomėk jų puslapiuose apie stipendijas, bendrabučius (jeigu reikia), dėstytojus.

Jeigu labai įdomu gali kreiptis į tų aukštųjų mokyklų studentų atstovybes.

Arba į LSAS konsultantus, jie tau patars daugiau :)

 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:38:16 | Nuoroda

 Ar daug stojančių į įstaigų administravimą? 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:47:56 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 Ar daug stojančių į įstaigų administravimą? 

 į nemokamą vietą 2010 m. įstojo 105 studentai, iš jų į nuolatines studijas 79, ištęstines - 26.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:39:21 | Nuoroda

Ar yra galimybe kur nors pasiziuret su kokiais balais per nai zmones istojo i vnf vietas? 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:44:53 | Nuoroda
Jolanta L. rašė:
gabrikas1 rašė:

 Ar yra stojanciu i istagu administravima ? Idomu istosiu jai laikiau tik Lietuviu , istorija ir informatika?
Drauge praeitais istojo , be matematikos, nors viko puslapije parasyta , kad reikia matematikos.

 Čia rasi praietų metų konkursinius balus į VF vietas:

www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf
 

O čia rasi skaičiuoklę kaip apsiskaičiuoti savo konkursinį balą:

www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 

Sėkmės!

 

O ten lentele kur raso priimta. tai ten kiek i vf priemet ar vf+vnf?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:53:51 | Nuoroda

Ten parašyta tik į nemokamas (VF) vietas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:02:39 | Nuoroda
Jolanta L. rašė:

Ten parašyta tik į nemokamas (VF) vietas :)

 Dabar biski susimaisiau nes mano abu klausimai buvo gana panasus ir panasus atsakymai turejo buti. Tad noreciau paklausti i ku ri cia buvo atsakymas :) Aciu

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:39:29 | Nuoroda

ten kažkas apie turizmo vadybą šnekėjo ir vokiečių kalbą, nebijokit jūs jos, prasidės paskaitos, bet nuo pat pat pradžiu, pagrindai, kaip pradinėsė klasėse anglų kalba.

O pažintinė kelionė yra, šiais metais važiavo į Prancūziją, bet ta kelionė mokama virš tūkstančio liitų, taip, kad elementari kelionė, tik kad su studijų draugais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:09:20 | Nuoroda
Fabis rašė:
Jolanta L. rašė:

Ten parašyta tik į nemokamas (VF) vietas :)

 Dabar biski susimaisiau nes mano abu klausimai buvo gana panasus ir panasus atsakymai turejo buti. Tad noreciau paklausti i ku ri cia buvo atsakymas :) Aciu

 Atsakymas buvo į šį klausimą: O ten lentele kur raso priimta. tai ten kiek i vf priemet ar vf+vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:50:43 | Nuoroda

Tai turbut net neverta tiketis isvis istoti i VNF sioje kolegijoje :( 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-13 15:24:19 | Nuoroda
Fabis rašė:

Tai turbut net neverta tiketis isvis istoti i VNF sioje kolegijoje :( 

 Į mokamą vietą gali įstoti. Juk niekas nedraudžia prašyme rašyti tokias vietas, bet gali bandyti ir nemokamą vietą (VF), o gal konkursinis balas nebus aukštas.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-16 11:59:10 | Nuoroda

O telekomunikacijas,kompiuteriu technika ir panasiai.

Kokiu reikia pazymiu ir egzaminu kurie sudarytu bala?

Nes lama skaiciuoklej surasius visus savo pazymius rodo 5 balais didesni nei surasius tik matematikos,fizikos,lietuviu egzamionus ir anglu pazymi.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:28:57 | Nuoroda
Edgaras4 rašė:

O telekomunikacijas,kompiuteriu technika ir panasiai.

Kokiu reikia pazymiu ir egzaminu kurie sudarytu bala?

Nes lama skaiciuoklej surasius visus savo pazymius rodo 5 balais didesni nei surasius tik matematikos,fizikos,lietuviu egzamionus ir anglu pazymi.

 http://studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/

Siūlau šia skaičiuokle

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą