Bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:09:47 | Nuoroda

Ką gait pasakyt apie juos? :) daug šansų gaut? kaip ten viskas atrodo? kas planuoja varyt į baraką, o kas nuomotis? :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:01:54 | Nuoroda

Aš tai labai tikiuosi, kad įstosiu į geografiją VPU nemokamai ir dar bendrabutį gausiu, nes kitu atveju bus sudėtinga, kai gyvenu mažam miestelį ;) 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:06:04 | Nuoroda

 Viskas priklauso nuo socialinės padėties. Aš pvz, tikrai gausiu, nes mano tėvai nedirbantys ir turiu moksleivį brolį. :) nors kartais labiau apsimoka nuomotis butą. Tai ir pirma pagyvensiu barake, jei rasiu su kuo ir pigiau, tai kraustysiuos į butą :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:18:50 | Nuoroda

tai manau dėl socialinio ir aš gaut turėčiau. bet pagalvojus daug dabar tokių socialinių :)
tik va įdomu kaip ten atrodo. ar labai baisūs ar kaip :D 
o dėl nuomos, tai visai apsimoka, bet reikia turėti su kuo :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:42:08 | Nuoroda

 Kai kur baisūs, kai kur normalūs. Vieni mano draugai tik pamatę baraką iškart ieškojosi buto, o kitiems normalūs būna barakai. :) o dėl gyvenimo barake, jei nesurasi su kuo, tai tikrai priskirs, viena(s) neliksi ;D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:49:12 | Nuoroda

na tai sakydama su kuo aš ne baraką o butą turėjau omeny :D 
tai tikiuosi kad visai neblogas barakas bus jei gausiu :D ir šiaip tam pačiam barake velniai žino su kuo pateksi gyvent :D gal kokia kleptomanė :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:55:59 | Nuoroda

ui, netaip supratau ;DD jo, aš irgi bijau, kad kambariokė nebūtų kokia mėmė arba "vakarėlių liūtė" :D o kur tu stosi? maždaug gali apsiklausinėt tų studentų, kokiuose barakuose gyvena :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 21:30:47 | Nuoroda

 KTU bendrabutis suteikiamas visiems norintiems. Ne visų jų būklę žinau, bet tie, kuriuose buvau ir apie kuriuos girdėjau, yra geri. 2, 4, 5 naujai suremontuoti, puikūs, bet jų kainos turėtų būti nelabai mažos. 3 ir 16 nėra tokie prabangūs, bet gyvenimo sąlygos geros - lovos naujos, galima naudotis skalbimo mašinomis, prie dušų eilėse laukti niekada nereikia, internetas nebrangus ir geras. Trečiame tvarka yra griežta, niekas pernelyg nesiautėja, pirmakursių neskriaudžia. Apie kitus nelabai žinau. 

Šiaip primygtinai rekomenduoju bent jau pabandyti pagyventi bendrabutyje, neskubėti ieškotis buto galvojant, kad bendrabutyje gero gyvenimo nebus. Aš dariau tokią klaidą, kelis metus ieškojau laimės butuose, tik po to bendrabutį pabandžiau. Man bendrabutis geriau už bet kokį butą. Viskuo. Vienintelė blogybė, kuri čia gali tykoti - nelabai sugyvenamas kambariokas, bet tokios problemos išsprendžiamos. Neilgai trukus atsiranda laisvų vietų kitur ir galima gražiai išsikraustyti į kitą kambarį. Netgi bendrabutį, jeigu sąlygos nelabai tenkina, galima pakeisti.

Jeigu vis dėlto kažkam atrodo, kad bute bus geriau, kreipkitės - su malonumu atkalbėsiu.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 21:39:44 | Nuoroda

aš į vgtu arba vu :) o tu?
tai va kambariokė kad tik faina būtų ir aplinka nebaisi... kad dušai ten pakenčiami ir panašiai :) šiaip ir noriu į baraką, nes nu studentiškas gyvenimas, reikai išbandyti :D
ačiū krokodile už info, deja ne į kauną aš :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:21:38 | Nuoroda

as ir i baraka;] ziauriai nemegstu bendru dusu, wc ir t.t.. bet ka padarysi.. bandysim gyvent su draugu, tai ne taip ir baisu dabar;]

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:40:14 | Nuoroda

 Kad ir kokios barako sąlygos būtų baisios, visada galima susikurti jaukią, sau mielą atmosferą, bent aš taip manau :) pati žadu gyventi barake, bent pabandyti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:47:14 | Nuoroda

 Aš tik už baraką,už žmonių daugumą,nepalankias sąlygas, įdomų bendravimą, mokėjimą prisitaikyt,už bendrai keptas bulves,už jaudulį,nieko nepažįstant ir bandant pažint,už balkonus ir arbatos gėrimą,už bukus ir nebukus kaimynus,už triukšmą ir ,už viską,ką suteikia bendrabutis. 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:53:29 | Nuoroda

Man vienintelis baisumas tai tik dėl, pavyzdžiui, kambariokės higienos, dušų ir tualetų, ko gero ;D net jei turėčiau pakankamai finansų butui, pirma tikrai bandyčiau bendrabutį.. Nes nesu panelė princesė, sode vasarom gyvenu dar ne tokiom sąlygom :DD tikiuos, teks laimė į Vilnių patekt ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:58:27 | Nuoroda

 Galima kraustytis į kitą kambarį,jei nepatinka "sugyventinis". Būna apvalgo žmones,būna  nesutampa temperamentai,būna  nekalba,būna kalba per daug ,ko tik nebūna. Nereikia savo psichikos žalot.Pakeiti ir vsio. 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:02:26 | Nuoroda

Taip kad išvada vis vien viena: barakai jėga ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:05:41 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Galima kraustytis į kitą kambarį,jei nepatinka "sugyventinis". Būna apvalgo žmones,būna  nesutampa temperamentai,būna  nekalba,būna kalba per daug ,ko tik nebūna. Nereikia savo psichikos žalot.Pakeiti ir vsio. 

 Ta prasme su kažkuo pasikeist? Tai jeigu tas kambariokas toks super "fainuoliukas", kaip jis gali patikti kitam? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:09:35 | Nuoroda

 O tai gal tokį patį suras. 

Klasiokės sesuo prašė naujo kambario,vien dėlto,kad ją išties apvalgė.Realiai tai nėra juokinga. 

Ne ,išties juokinga :'D~

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:11:56 | Nuoroda

Mums skamba juokingai, jai juokinga, spėju, labai nebuvo ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:12:36 | Nuoroda

 Mums juokinga, jai gal nelabai ;D Esu ir aš girdėjus, kad maistą pasisavina tiesiog su VISA keptuve ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:14:46 | Nuoroda

 Mhm,tikrai skaudžiai kerta per kišenę. Nu,suprantama,kai 1-10 kartų,bendras iždas ar kas,bet ,kai išnaudojamas žmogus,tai jo,tai negerai. : ) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą