Lietuviu gimtosios kalbos VBE (pakartotine sesija)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-23 00:26:39 | Nuoroda
dona92 rašė:

kazkaip atsibundu po truputi. tai ok. kas pagrindinio neislaiko, tai perlaiko kita met. mokyklinio nebera tada ;]

 Na tie, kurie neislaiko gales perlaikyti mokyklini liepos kazkelinta diena, tad neteks kitu metu laukt :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 01:03:49 | Nuoroda

Nu jo temelės, žodžių neturių,ir dar Vaižganto "Pragiedrulius" įdėjo...;DD o tai kaip teksto suvokimas?..

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:23:55 | Nuoroda

 Sveikučiai, kas rašė LT pakartotinę sesiją. : } Ar labai sudėtingas buvo egzaminas? 

Žinutė parašyta: 2011-06-23 15:20:56 | Nuoroda

jau tikrai žiaurus :D vienintelis išsigelbėjimas tai Skirgaila.. o temos, aš nežinau kas jas ten sudarinėja :D išvis tiek šitas tiek mūsų lt egzas, toks peilis, lyg nori, kad visi neišlaikytų ;D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-23 15:29:37 | Nuoroda

Tai visi pakartotinės sesijos egzaminai yra sunkesni, tai galime daryti išvadą , kad jie specialiai taip daro , jei būtų lengvesni, kaip manot , neatsirastų ,,atsitiktinių'' pilvo,galvos ,,skausmų''?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-23 16:19:45 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Tai visi pakartotinės sesijos egzaminai yra sunkesni, tai galime daryti išvadą , kad jie specialiai taip daro , jei būtų lengvesni, kaip manot , neatsirastų ,,atsitiktinių'' pilvo,galvos ,,skausmų''?

 ne dėl pilvo skausmų atleidžia nuo egzo. o dėl rimtų, pvz dešnė ranka lūžo, operacija. mirė kas ar gimdei.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-23 16:20:10 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Tai visi pakartotinės sesijos egzaminai yra sunkesni, tai galime daryti išvadą , kad jie specialiai taip daro , jei būtų lengvesni, kaip manot , neatsirastų ,,atsitiktinių'' pilvo,galvos ,,skausmų''

Pernai pakartotinej sesijos lt egzas man kaip tik pasirode lengvesnis :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 17:19:00 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Light Arus rašė:

Tai visi pakartotinės sesijos egzaminai yra sunkesni, tai galime daryti išvadą , kad jie specialiai taip daro , jei būtų lengvesni, kaip manot , neatsirastų ,,atsitiktinių'' pilvo,galvos ,,skausmų''

Pernai pakartotinej sesijos lt egzas man kaip tik pasirode lengvesnis :)

 True story :) Gal šįmet padarė tokį sunkų tam, nes per gerai pagrindinė sesija išlaikė? :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-23 17:26:34 | Nuoroda
Jėbus rašė:
Sandrittta rašė:
Light Arus rašė:

Tai visi pakartotinės sesijos egzaminai yra sunkesni, tai galime daryti išvadą , kad jie specialiai taip daro , jei būtų lengvesni, kaip manot , neatsirastų ,,atsitiktinių'' pilvo,galvos ,,skausmų''

Pernai pakartotinej sesijos lt egzas man kaip tik pasirode lengvesnis :)

 True story :) Gal šįmet padarė tokį sunkų tam, nes per gerai pagrindinė sesija išlaikė? :D

 Pasinaudojo lituanistai paskutine proga abiturientams nukenksmint

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 19:20:17 | Nuoroda

 Man net keista, ką jūs visi rašot - man šios rašinio temos 100 kartų priimtinesnės už mums tekusias. Juk čia tiek daug erdvės atskleisti žmogaus brandai, iš tiesų samprotauti + jos iš tiesų įdomios, nebūtų sunku rašyti, ir aktualios. O pagrindinės sesijos temos buvo... ne abiturientų lygio, kas sutrukdė atsiskleisti.

Žinutė parašyta: 2011-06-23 21:44:26 | Nuoroda
caiaquendi rašė:

 Man net keista, ką jūs visi rašot - man šios rašinio temos 100 kartų priimtinesnės už mums tekusias. Juk čia tiek daug erdvės atskleisti žmogaus brandai, iš tiesų samprotauti + jos iš tiesų įdomios, nebūtų sunku rašyti, ir aktualios. O pagrindinės sesijos temos buvo... ne abiturientų lygio, kas sutrukdė atsiskleisti.

 na asmeniskai man tai sitos.... siaubas.. sedeciau ir praverkciau trb puse laiko is nevilties.. tai ka rasytum tokiom temom? pvz as net nrml nesuprantu ju... 

Žinutė parašyta: 2011-06-23 21:48:42 | Nuoroda
caiaquendi rašė:

 Man net keista, ką jūs visi rašot - man šios rašinio temos 100 kartų priimtinesnės už mums tekusias. Juk čia tiek daug erdvės atskleisti žmogaus brandai, iš tiesų samprotauti + jos iš tiesų įdomios, nebūtų sunku rašyti, ir aktualios. O pagrindinės sesijos temos buvo... ne abiturientų lygio, kas sutrukdė atsiskleisti.

 Tai gerai, kad tu supranti ir šios temos sukelia šypseną, bet visa Lietuva, kaip matai, nesupranta, nes  tikrai nėra "virš proto".

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-23 21:58:43 | Nuoroda

VAIZGANTAS INTERPRETACIJOJ BUVO? OMGGG WHAHAHSDHSHAHAH ZIAURU!!!

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-23 22:38:19 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Boombling rašė:
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Temos tai eina na...  Rimtai eina na  :DDD Pzdc, jaučiu būčiau isteriškai nusižvengus,o po to ir apsiverkus. Naa, pirma tema tokia dar dar... Išsinagrinėji kas tos moralės normos,gali kaip pvz šiandieninę visuomenę paimt,po to nurodyt opoziciją ir pradėt remtis,bet čia žiauru. Jei supaprastint temą,tai čia gautus, ar tos moralės normos išskiria žmones, ar taip?

 visų pirma kas tos moralės normos :D o ta atsvara kaip svarstyklės :D tu su savo normom, aš su savo ir mes va išlyginam viską.. tipo vienas kitą papildo :D bet kuo remtis... nu čia žiauresnės nei mūsų daugdaug kartų.

 Moralinės normos: pvz. tau priimtina meluoti kiekviename žingsnyje ,o man ne kartu mes "sudarome" lygsvarą.

Žinutė parašyta: 2011-06-24 12:32:25 | Nuoroda

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 33
Žinutė parašyta: 2011-06-24 12:49:36 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

 OMG :OO nec'as turbut isprotejo siais metais, rasinio temos irgi tragiskos... interpretacijai "Skirgaila" gal ir nieko butu,bet musu mokytoja net nemoke ju rasyt,sake,kad mums rasiniai gerai sekasi,tai net nebuciau galejus interpretacijos pasirinkt. Dziaugiuosi,kad neteko pakartotines rasyt,ir uzjauciu tuos, kurie tokia raset :/

Žinutė parašyta: 2011-06-24 12:59:42 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

Skaniai. ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 13:03:38 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

 Čia tokie klausimai egzamine buvo? :O

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-24 13:33:17 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 Vaizganto pragiedruliai,  Kreves skirgaila ir Granausko eilerastis. 

Suvokimas apie Mazvydo pirmaja knyga katekizma ir dabartines knygas.............As tyliu............... Jauciuosi lyg buciau nubaustas, kad atejau i pakartotine sesija, bet ka daryti jei sirgau???? 

"O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2) (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos, nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė"

Tai kas ten ble per ..? :D

 

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-24 13:43:22 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

 kažkokiame fear factor dalyvavai :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą