Studento pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-23 17:57:20 | Nuoroda

 Sveiki,

Galbūt kas nors žinote, kada anksčiausiai galima išsiimti studento pažymėjimą? Ar galima pvz. iš kart po to, kai nuveži į universitetą dokumentus ir tampi oficialiai įstojęs ar tik nuo mokslo metų pradžios? Ir kurį labiau verta imti - Lietuvos studento pažymėjimą ar ISIC studento pažymėjimą? 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-23 18:02:54 | Nuoroda

Na pagal pernykscius pirmakursius tai, kai pasirasai sutarti, tada uzsisakai ta pazymejima ir tada lauki kol ten univieras patvirtins, kol pazymejima padarys.. o tai gali uztrukti, kai jau pranesa, kad gali atsiimt, tada ir atsiimi :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 18:29:40 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

Na pagal pernykscius pirmakursius tai, kai pasirasai sutarti, tada uzsisakai ta pazymejima ir tada lauki kol ten univieras patvirtins, kol pazymejima padarys.. o tai gali uztrukti, kai jau pranesa, kad gali atsiimt, tada ir atsiimi :)

 O kiek laiko tai gali užtrukti? Pvz ISIC sesuo, pamenu, darėsi, tai ten per kelias minutes padarė.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-23 18:53:07 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Sandrittta rašė:

Na pagal pernykscius pirmakursius tai, kai pasirasai sutarti, tada uzsisakai ta pazymejima ir tada lauki kol ten univieras patvirtins, kol pazymejima padarys.. o tai gali uztrukti, kai jau pranesa, kad gali atsiimt, tada ir atsiimi :)

 O kiek laiko tai gali užtrukti? Pvz ISIC sesuo, pamenu, darėsi, tai ten per kelias minutes padarė.

 Na mano draugas dares Lietuvos studento pazymejima, tai po uzsakymo koks menuo praejo kol leido atsiimt.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 23:23:34 | Nuoroda

 Va, susižinojau iš sesers, galbūt ir kitiems ši info pravers. Taigi, tą studento pažymėjimą padaro per kažkur mėnesį (sakė tik neuždelst, kai reiks kokios info, nes tada dar labiau užsitemps tas gaminimas kortelės), o tą ISIC padaro tik tada, kai turi studento pažymėjimą :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-23 23:37:30 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 Va, susižinojau iš sesers, galbūt ir kitiems ši info pravers. Taigi, tą studento pažymėjimą padaro per kažkur mėnesį (sakė tik neuždelst, kai reiks kokios info, nes tada dar labiau užsitemps tas gaminimas kortelės), o tą ISIC padaro tik tada, kai turi studento pažymėjimą :)

 O tas ISIC tai kokias jis galimybes suteikia? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-24 11:26:36 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
JustinasK rašė:

 Va, susižinojau iš sesers, galbūt ir kitiems ši info pravers. Taigi, tą studento pažymėjimą padaro per kažkur mėnesį (sakė tik neuždelst, kai reiks kokios info, nes tada dar labiau užsitemps tas gaminimas kortelės), o tą ISIC padaro tik tada, kai turi studento pažymėjimą :)

 O tas ISIC tai kokias jis galimybes suteikia? :)

 ISIC yra tarptautinis pažymėjimas, jis galioja visose pasaulio, nors kiek civilizacijos paliestose, šalyse : ) Pats turiu moksleivio ISIC, reiks pasidaryti ir studento. Labai daug visokiausių nuolaidų su šia kortele. Tikrai verta turėti.

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-24 12:22:23 | Nuoroda
Griekas rašė:
Sandrittta rašė:
JustinasK rašė:

 Va, susižinojau iš sesers, galbūt ir kitiems ši info pravers. Taigi, tą studento pažymėjimą padaro per kažkur mėnesį (sakė tik neuždelst, kai reiks kokios info, nes tada dar labiau užsitemps tas gaminimas kortelės), o tą ISIC padaro tik tada, kai turi studento pažymėjimą :)

 O tas ISIC tai kokias jis galimybes suteikia? :)

 ISIC yra tarptautinis pažymėjimas, jis galioja visose pasaulio, nors kiek civilizacijos paliestose, šalyse : ) Pats turiu moksleivio ISIC, reiks pasidaryti ir studento. Labai daug visokiausių nuolaidų su šia kortele. Tikrai verta turėti.

 Taip. Ir jis gali atstoti studento pažymėjimą - pvz. važiuojant traukiniu, kad gautum 50 proc. nuolaidą. Šiaip daugiau info apie nuolaidas ir privilegijas yra www.isic.lt :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-24 16:41:19 | Nuoroda

Tai cia kai vezi dokumentus i univera tada ir uzsisakai pazymejima ? 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:01:18 | Nuoroda

 Na mano draugė studentė sakė, kad norint gauti studento pažymėjimą, reikia užsisakyt internetu iškart sužinojus kur įstojai. Ir be to, lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. apie studento pažymėjimą neužsimenama... www.lsp.lt - va čia reikia susitvarkyt. ar aš klystu? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:35:39 | Nuoroda

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:38:47 | Nuoroda
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:43:08 | Nuoroda
taiptaip rašė:
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

Ne taip buvau supratus,nes maniau,kad jau db galima užpildyt prašymą.. ax..tas protelis po joninių sunkiai dirba ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:44:46 | Nuoroda

visvien kol neįstojom į NL studijas, tol nieko ir nebus:D tai dabar nėra ko labai nervintis :D o dėl barako, manau kai įstoji iškart ten pasirašant sutartį ir pildai prašymą. something like that...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:45:59 | Nuoroda
ginte100 rašė:
taiptaip rašė:
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

Ne taip buvau supratus,nes maniau,kad jau db galima užpildyt prašymą.. ax..tas protelis po joninių sunkiai dirba ;D

 ai čia aš tavęs nesupratau, tu teisingai klausei :D nu žodžiu, Joninės kaltos :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:48:41 | Nuoroda

 bet esmė tame, kad rašydama aš išvis neturėjau barako omeny :D kaip pavyzdį daviau jį, kad apie baraką yra info, o apie studento pažymėjimą ne :D tai va, kartoju klausimą: ar dėl studento pažymėjimo duomenis reikia paduoti internetu ar pasirašant studijų sutartį?

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:48:46 | Nuoroda

Aplamai,man per anksti dar galvot apie baraką..Užsisvajojau..Duok Dieve gaut atestatą su pakenčiamais įvertinimais ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-06-25 00:04:00 | Nuoroda

koks skirtumas? :D pradžiai įstokit.
šiaip kiek pamenu daug kas sakydavo kad rugsėjį moksleivio nebegalioja, tai tenka pilną kainą mokėt bilietukams.. nes lyg rugsėjį daro tą pažymėjimą. nes ir daugumai jis galioja iki rugsėjo 30d

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-25 13:12:47 | Nuoroda

 Pas mane moksleivio iš vis galioja tik iki liepos galo ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-28 13:14:48 | Nuoroda

Studento pažymėjimo be rugsėjo pradžios rankose neturėsit,  ir į rugsėjo 1 važiuosit pilna kaina.Nes jus kaip studentais patvirtins tik pačioje rugpjūčio pabaigoje.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą