Teisė ir valdymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 11:54:51 | Nuoroda

Na va atsidūriau kryžkelėje tad padiskutuojam, ką vertėtų rinktis teisę ir valdymą ar teisę, nes ir su vienu ir su kitu baigus gaunamas teisės bakalauras :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 31
Žinutė parašyta: 2011-06-28 08:50:40 | Nuoroda

Na ašasmeniškai studijuojju teisę ir kai lyginu, man labiau patinka. Bet kiti mato daugiau privalumų programoje teisė ir valdymas  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:45:34 | Nuoroda
Afroditee rašė:

Na va atsidūriau kryžkelėje tad padiskutuojam, ką vertėtų rinktis teisę ir valdymą ar teisę, nes ir su vienu ir su kitu baigus gaunamas teisės bakalauras :)

 Patarciau perzvelgti abieju teises ir teises ir valdymo studiju programu kreditus,kuriuos rasi Romerio internetiniame puslapyje,gal tada lengviau bus priimti sprendima,siaip ir abi programos priklauso teises fakultetui,tai nemanau,kad labai skirsis tos studiju programos.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 10:43:08 | Nuoroda

o ar visos teisės ir valdymo paskaitos vyksta teisės fakultete, ar reikia žingsiuoti ir į kitus fakultetus? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:28:49 | Nuoroda

Visi fakultetai yra centriniuose rūmuose, viename pastate Ateities g.20 :) Na, išskyrus Politikos ir vadybos, kurio dėstytojai vistiek gyvena centriniuose.

Aš patarčiau rinktis teisę ir valdymą, nes gausi žinių ir apie vadybą, strateginį valdymą ir t.t., ne tik apie sausą teisę :) Bet šiaip teisės išvis nerekomenduoju mokytis, jei nesi iš tų, kurie nori to labai labai.

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą