Internetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:52:51 | Nuoroda

Kokį internetą rinksitės studijų metais? Galbūt pasiliksite tą patį, kurį naudojote ligi šiolei ar rinksitės kitą? Kokios Jūsų nuomonės apie MEZON, Vodafone, Omni Connect ir kt. mobilųjį internetą? Gal, kuriuo nors iš pastarųjų naudojatės šiuo metu? Kokie atsiliepimai (minusai/pliusai)?

Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:23:08 | Nuoroda

 http://www.skelbiu.lt/show.php?id=11257494

Žinutė parašyta: 2011-06-30 00:08:34 | Nuoroda

Jei neplanuoji žaisti online žaidimų, tai tiks ir mobilusis internetas. Jei tik yra galimybė, tai veskis Mezoną (žinoma, užmiesty nelabai veiks). Apie Vodafoną ir Conectą yra labai įvairių atsiliepimų, tačiau jie tikrai nesuteikia to, ką rašo, taip pat ir Mezonas.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:00:25 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:

Jei neplanuoji žaisti online žaidimų, tai tiks ir mobilusis internetas. Jei tik yra galimybė, tai veskis Mezoną (žinoma, užmiesty nelabai veiks). Apie Vodafoną ir Conectą yra labai įvairių atsiliepimų, tačiau jie tikrai nesuteikia to, ką rašo, taip pat ir Mezonas.

Online žaidimų neplanuoju žaisti, mokslams reikalingas. Na aš apie visus skaičiau ir girdėjau įvairiausių atsiliepimų. Dėl Mezon'o - jis man priimtiniausias atrodo, bet va teko skaityti, jog dažnai ryšys dinginėja, tenka prie lango sėdėti apsikabinus kompą, kad internetes būtų. ;D

p.s. ačiū už minčių pasidalijimą. ;]

Žinutė parašyta: 2011-08-12 15:37:35 | Nuoroda
Fikcija rašė:
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:

Jei neplanuoji žaisti online žaidimų, tai tiks ir mobilusis internetas. Jei tik yra galimybė, tai veskis Mezoną (žinoma, užmiesty nelabai veiks). Apie Vodafoną ir Conectą yra labai įvairių atsiliepimų, tačiau jie tikrai nesuteikia to, ką rašo, taip pat ir Mezonas.

Online žaidimų neplanuoju žaisti, mokslams reikalingas. Na aš apie visus skaičiau ir girdėjau įvairiausių atsiliepimų. Dėl Mezon'o - jis man priimtiniausias atrodo, bet va teko skaityti, jog dažnai ryšys dinginėja, tenka prie lango sėdėti apsikabinus kompą, kad internetes būtų. ;D

p.s. ačiū už minčių pasidalijimą. ;]

 Tai taip išeitų, jog Mezon`as kone geriausias iš tų pateiktų? Planuoju vestis Mezon...

Žinutė parašyta: 2011-08-15 21:34:54 | Nuoroda

jai nuomosies buta veskis skyneta,man jis pats geriausias,jokiu gedimu,greitis 10mb/s :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2011-08-21 14:55:24 | Nuoroda

gal kas zinot, ar uzsisakant mezon interneta lsp pazymejimas duotu kazkokiu nuolaidu, ar ne?

Žinutė parašyta: 2011-08-21 16:04:56 | Nuoroda
(;krist rašė:

gal kas zinot, ar uzsisakant mezon interneta lsp pazymejimas duotu kazkokiu nuolaidu, ar ne?

 Taip, yra nuolaida su lsp :)

lsp.lt/news/lsp-naujienos/pazangiausias-4g-internetas-tavo-studijoms--tik-15-ltmen/

Žinutė parašyta: 2011-08-21 16:25:06 | Nuoroda
isterike rašė:
(;krist rašė:

gal kas zinot, ar uzsisakant mezon interneta lsp pazymejimas duotu kazkokiu nuolaidu, ar ne?

 Taip, yra nuolaida su lsp :)

lsp.lt/news/lsp-naujienos/pazangiausias-4g-internetas-tavo-studijoms--tik-15-ltmen/

 aciu. smagu, vadinasi teks be interneto gyvent iki kol gausiu lsp ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-21 16:32:43 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą