Rezultatai del stojamuju
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:59:25 | Nuoroda

 Aš į VTDK interjero dizainą. :) Pasiskaičiuok LamaBPO saite kiek konkursinio turi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:59:31 | Nuoroda
royalgary rašė:

negaliu susilaikyti nepasigyres.. LMTA kino dramaturgija 100% 

 pirmą kart girdžiu tą LMTA :D 

Bet sveikinu! Kad aš tiek būčiau surinkęs :S

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:13:24 | Nuoroda
royalgary rašė:

negaliu susilaikyti nepasigyres.. LMTA kino dramaturgija 100% 

 o kiek taškais surinkai? kaip ten konvertuojama?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:22:07 | Nuoroda

 LMTA - Lietuvos muzikos ir teatro akademija, apie tokia turbut visi meninykai esam girdeje :) o kaip ten tuos balus i procentus vercia - nezinau. buvo stojamieji 2 dienas, po to iskabino sarasa, pagal prioritetus ka noretu matyti rugseji (1, 2, 3 ir t.t.) Buvau pirmas tame sarase, dabar matau, kad gavau 100, o kiek gavo antras, nezinau.. gal 95 :? 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:25:54 | Nuoroda
royalgary rašė:

 LMTA - Lietuvos muzikos ir teatro akademija, apie tokia turbut visi meninykai esam girdeje :) o kaip ten tuos balus i procentus vercia - nezinau. buvo stojamieji 2 dienas, po to iskabino sarasa, pagal prioritetus ka noretu matyti rugseji (1, 2, 3 ir t.t.) Buvau pirmas tame sarase, dabar matau, kad gavau 100, o kiek gavo antras, nezinau.. gal 95 :? 

 jei ne paslaptis - kiek lietuvių  VBE?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:27:30 | Nuoroda

 deja tik 40.. tu gal ten pat istojai ar pazistami kokie istojo? 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:31:59 | Nuoroda
royalgary rašė:

 deja tik 40.. tu gal ten pat istojai ar pazistami kokie istojo? 

 geri pažįstami aš jau arčiau mamų kategorijos, tik dabar supratau, kaip visiems jauniems galima linkėti sėkmės, savo laiku buvo mano svajonė

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:48:15 | Nuoroda

Sveiki. Aš taip pat laikiau stojamuosius egzaminus (į VDK ir į VDA). Kol kas rezultatus gavau tik iš VDK (100).  Norėjau paklausti, gal čia yra ir daugiau stojančiųjų į VDK (interjero dizainą) ar į VDA (grafiką)? Būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Galbūt ateityje reikės ieškoti vietos gyventi, todėl, manau, bendraminčiai kamkariokai niekam nepamaišys. ( c:

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:14:17 | Nuoroda
muttis rašė:

Sveiki. Aš taip pat laikiau stojamuosius egzaminus (į VDK ir į VDA). Kol kas rezultatus gavau tik iš VDK (100).  Norėjau paklausti, gal čia yra ir daugiau stojančiųjų į VDK (interjero dizainą) ar į VDA (grafiką)? Būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Galbūt ateityje reikės ieškoti vietos gyventi, todėl, manau, bendraminčiai kamkariokai niekam nepamaišys. ( c:

 Kiek matau esi tas pats veikėjas iš Facebook'o ;D VDK sienos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:28:32 | Nuoroda
Deriukas rašė:
muttis rašė:

Sveiki. Aš taip pat laikiau stojamuosius egzaminus (į VDK ir į VDA). Kol kas rezultatus gavau tik iš VDK (100).  Norėjau paklausti, gal čia yra ir daugiau stojančiųjų į VDK (interjero dizainą) ar į VDA (grafiką)? Būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Galbūt ateityje reikės ieškoti vietos gyventi, todėl, manau, bendraminčiai kamkariokai niekam nepamaišys. ( c:

 Kiek matau esi tas pats veikėjas iš Facebook'o ;D VDK sienos :D

 Kaip matau tu irgi ne iš kur kitur. :D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:36:35 | Nuoroda

 O, klausyk ko nemetei stojimo į VTDK? 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:50:30 | Nuoroda
Deriukas rašė:

 O, klausyk ko nemetei stojimo į VTDK? 

 Hm. Jau seniai žinojau, kad stosiu į VDA grafiką. Ir man tiesiog reikėjo atsarginio varianto, nesėkmės atveju (niekada negali žinoti, kas gali atsitikti...).  Žiūrinėjau žiūrinėjau ir mano akį kažkaip patraukė VDK (studentų maždaug apsiklausinėjau apie studijų programą... šiaip ten labai jauki atmosfera, daug draugiškų ASMENYBIŲ ir t.t.), po to sužinojau, kad VDK studijuoja dar ir porą žmonių iš mano galo... Tai buvo paskutinis lašas. Taip ir pasirinkau. VDTK... Net nežinau. Kažkaip nepatraukė.

 

Bet aš vis vien tikuosi, kad to atsarginio varianto man neprireiks, pasiseks su VDA (...and my dream will come true...). :D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:57:05 | Nuoroda

 Tikimės, kad visiem pasiseks pasiekti užsibrėžto tikslo. Dar VDA rezultatų nežinai ane? :) Fuck. Žiauriai biesina mane tas laukimas :) Vos ne visą liepą teks pralaukt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:13:30 | Nuoroda

Ne, nežinau dar. Pagal planą rytoj jau turėtų būti paskelbti. Tikiuosi, kad nebus jokių nukėlimų, netikslumų, nesklandumų ar pan.

 

Pritariu --> laukimas žudo... :/ Tai įrodo vien tas faktas, kad prie kompo ankščiau buvau pasiekiamas ne dažniau kaip kartą per porą savaičių, o dabar jau apie porą valandų per dieną chekinu čia viską. :D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:44:50 | Nuoroda

 Ir šiaip kažkoks keistas pastebėjimas. Čiūju konkursinis kris, nes kažko visi mąsiškai užsirašinėja į VNF, arba sėdi su kiek lievesniais stojamaisiais balais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:48:45 | Nuoroda

Net neįsivaizduoju ar jis kris, ar leisis... Išties tai netikiu, kad minimumas pakils iki tiek, kiek turiu, todėl kažkaip ramiai aš dėl tos kolegijos. :]

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:57:01 | Nuoroda

 max iki 19 užkils. Nes paskui bus žiauriai išpūstas stojamasis :D Kaip pernai visur buvo 18,6 tai sakyčiau dar normaliai.  Tarkim ant tiek reikia kažkur 70 stojamojo,  50 LTU ir anglų metinio 8. Aišku kuo aukštenis stojamasis, tuo reiks mažesnių LT ir anglų metinio :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:03:44 | Nuoroda

max iki 19 užkils. Nes paskui bus žiauriai išpūstas stojamasis :D Kaip pernai visur buvo 18,6 tai sakyčiau dar normaliai. Tarkim ant tiek reikia kažkur 70 stojamojo, 50 LTU ir anglų metinio 8. Aišku kuo aukštenis stojamasis, tuo reiks mažesnių LT ir anglų metinio :)

 

Tikiuosi, kad tu teisus... :] Nesuprantu, ar čia man vienam LAMA BPO skaičiuoklė durniuoja. Kad ir dabar, suvedžiau tavo patašytus, tariamus rezultatus ir išmetė KB tik 17,6... Taip žmonės ir apsišauna.

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:09:54 | Nuoroda
muttis rašė:

max iki 19 užkils. Nes paskui bus žiauriai išpūstas stojamasis :D Kaip pernai visur buvo 18,6 tai sakyčiau dar normaliai. Tarkim ant tiek reikia kažkur 70 stojamojo, 50 LTU ir anglų metinio 8. Aišku kuo aukštenis stojamasis, tuo reiks mažesnių LT ir anglų metinio :)

 

Tikiuosi, kad tu teisus... :] Nesuprantu, ar čia man vienam LAMA BPO skaičiuoklė durniuoja. Kad ir dabar, suvedžiau tavo patašytus, tariamus rezultatus ir išmetė KB tik 17,6... Taip žmonės ir apsišauna.

 Na pas mane gerai rodo. Šiaip aš tikiuosi, nes bus tikra nesąmonė, jei tarkim aš neįstosiu. Rezultatas tikrai ganėtinai geras. Stojamasis 85%, Lietuvių 42, Anglų 7. Konkursinis 19,29

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:14:53 | Nuoroda

 Vis tik didžiausią vaidmenį atlieka stojamasis, tarkim parašau 100 ir balas kyla iki 20.34 :D Tai LTU ir Anglų ne daug ką vaidina.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą