APELIACIJOS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:45:03 | Nuoroda
young_architect rašė:
Waja5 rašė:

Visada verta bandyti. Aš tikiu savo jėgom, manau kažkoks nesusipratimas mano lietuvių VBE, apeliaciją ramiai pateikiau, gavau 37 % (42taškai), skaičiavau taškus, mažiausiai turėjo būti apie 60 taškų. Bus gerai, balai pakils, tikiu, mūsų mieste panelė po apeliacijos 100 gavo, pamiršo, matai, prisegti darbo antrą dalį, va taip.

Čia mano gyvenimo klausimas, man reikia VF studijų

 O tu ne į užsienį? :)

Susitvarkaiu į JK, bet dar liko Karo akademija bandymui

 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:47:58 | Nuoroda
saeure rašė:

Gavau 77%, 61 tašką... būtų dzin, bet su tokiu apgailėtinu įvertinimu tikrai neįstosiu ten kur noriu, tad rašysiu apeliaciją, nes net jei ir numažins, kaip ir nėra ko prarasti

 Nesumažins, NECo prestižas tada kris-kaip jie dirba, kad net mažina, negi pasirodys nevykėliais, drąsiai pirmyn su daina

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:50:46 | Nuoroda
saeure rašė:

Gavau 77%, 61 tašką... būtų dzin, bet su tokiu apgailėtinu įvertinimu tikrai neįstosiu ten kur noriu, tad rašysiu apeliaciją, nes net jei ir numažins, kaip ir nėra ko prarasti

 as su tiek laiminga sedeciau.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:50:57 | Nuoroda

Hei, prisidėsiu ir aš prie aimanų Jūsų. Va, gavau 72. Šoko būsenoje. Tikrai minimum 80 tikėjausi. Galvojau apie apeliacijos rašymą ir aš, tik vargu ar verta.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:56:58 | Nuoroda

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:57:46 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:59:40 | Nuoroda

Ei, o į mokamą man bent jau tada yra tikimybė įstot? : D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:01:51 | Nuoroda
Vaideisen rašė:
taiptaip rašė:

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

 Va tokiais atvejais vertintojai tikrai susimauna, bet tai laaabai abejoju, ar pakeltų tiems, kurie gavo tikrai nemažai.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:11:09 | Nuoroda

 Nu blemba,pasakyt galiu : gavau 83proc. iš lietuvių egzo, 65 taškai. Turėjau suvokimo atsakymus pačius tiksliausius,grubiai nusivertindama turėjau surinkt nup 36 iki 42 taškų, dėl rašinio buvau rami, dar perskaičiau po egzo juodraštį,atrodo,argumentuota,nors gal ir reikėjo duot patikrinti,kad būčiau visiškai rami. Ir BAM, 65 taškai. Na,mano auklėtoja sako,kad gavom tiek,kiek verti ir esam. Sutikčiau,būdavo momentū,kai tikrai dūrą įjungdavau per pamokas,BET beviltiška tiiikrai nebuvau, buvau iš tų,kur argumentuotai ir pašnekėt galėdavo, ir analizuot kūrnius sugebėdavo. Ir aš nežinau,ar TIKRAI vertas tas žmogus tų 95 balų,kai dabar besijuokdamas pasakoja,kad pamokų vapše nelankė, iš kūrinių žinodavo Homero(!)"Hamletą(?)", rėmėsi savo močiutės kaimynės pasakojimais apie sovietmetį rašinyje. Chebra,nežinau tikrai. Mąstau,kad lietuvių egzui reikia žiauraus logiškumo,konkretumo, aiškumo, vsio. Esi kūrybingas- būk malonus, užgniaušk per egzą savo kūrybines čakras ir varyk pagal rėmus, pagal duotą sistemą, tada ir liksi apdovanotas ale neblogu rezu. Gal manyje ir kunkuliuoja nepasitenkinimas, realiai galvoju,kad,aišku, tai buvo tikrintas MANO darbas, todėl už jį AŠ ir atsakau. BET atsakomybę jaučiu ir už save, ir už žmogų,kuris tikisi iš manęs nemažai ;]] 

Tokie mano pamąstymai, apie apeliaciją galvojau, bet turbūt neduosiu jos ;]] Į lietuvių filologiją, matyt, taip pat jau nebestosiu, apkarto kažko man :D Ir keista stebėtis jau,kad anglų geriau už lietuvių pavariau... Matyt,tai jau taps įprasta ;]]

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:24:25 | Nuoroda

Na man tai juokingi tie pasisakymai, kad va kaip čia gali būti, kad anglų kalbos egzas geriau išlaikomas nei lietuvių :D tai gi egzamino struktūra visiška kitokia :) būtų lt egzas su užduotim įrašyt praleistus žodžius, tai ir būtų vieni 100tukai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:31:03 | Nuoroda

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:34:34 | Nuoroda
Bijau rašė:

Na man tai juokingi tie pasisakymai, kad va kaip čia gali būti, kad anglų kalbos egzas geriau išlaikomas nei lietuvių :D tai gi egzamino struktūra visiška kitokia :) būtų lt egzas su užduotim įrašyt praleistus žodžius, tai ir būtų vieni 100tukai :D

Realiai jo ;]] Lai padaro lt egzą,kad įrašyt reiktų praleistus žodžius, užkaifuotų jaunesnės kartos :D

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:34:34 | Nuoroda
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

gausi perlaikyt liepos 8d mokyklini egzamina. nebent apeliacijoj parasysi svaria priezasti tai gal leis valstybini laikyt jeigu jo dar nebuvo

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:37:20 | Nuoroda
Vaideisen rašė:
Waja5 rašė:

Visada verta bandyti. Aš tikiu savo jėgom, manau kažkoks nesusipratimas mano lietuvių VBE, apeliaciją ramiai pateikiau, gavau 37 % (42taškai), skaičiavau taškus, mažiausiai turėjo būti apie 60 taškų. Bus gerai, balai pakils, tikiu, mūsų mieste panelė po apeliacijos 100 gavo, pamiršo, matai, prisegti darbo antrą dalį, va taip.

Čia mano gyvenimo klausimas, man reikia VF studijų

 as gavau 44 taskus ir 42% nesuprantama pagal ka skaiciuoja ir ka daro. as nusprendziau rasyti apeliacija, nes zinau, kad tikrai daugiau turejau surinkti.

 as tiek pat gavau, irgi rasysiu apeliacija nes cia nesamone, tikrai parasiau geriau. Vien uz teksto suvokima  gavau apie 36 tai negi is rasinio tik 8, cia 8 tik uz klaidas galima lengvai surinkt, o kur dar struktura ir t.t.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:37:48 | Nuoroda

Tai jeigu esi tokia uztrikrinta, kad turejai gauti geriau pati pasitikrinus, tai ne internete reiks savo pykti ant nec'o, o eik i mokykla ir rasyk apeliacija. Tada dar karta patikrins tavo darba ir gausi arba daugiau, arba maziau. Nors manyciau su tokiu ivertinimu, tai nera ko skustis.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:40:16 | Nuoroda
Vaideisen rašė:
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

gausi perlaikyt liepos 8d mokyklini egzamina. nebent apeliacijoj parasysi svaria priezasti tai gal leis valstybini laikyt jeigu jo dar nebuvo

 I mano klausima neatsakei. Pats zinau kad laikyt teks. As klausiu, ar cia tokia tvarka, kad duodi i apeliacija o poto gali but kad nespesiu istot? Nes daug kas minejo kad ilgai taiso, jai tarkim tikrai jie padare klaida skaiciuodami taskus ar kt.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:40:40 | Nuoroda

Patarciau pirma susizinoti koks buvo islaikym balas ir nuo kiek tasku gavo 100proc. O tada pabandykit pasiskaiciuo, jei lbj skirsis tada rasykit. Turiu atsakymus teksto suvokimo, kam reikia galiu atsiusti(rasykit privacia sms)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:44:15 | Nuoroda
jovitaaa rašė:

Tai jeigu esi tokia uztrikrinta, kad turejai gauti geriau pati pasitikrinus, tai ne internete reiks savo pykti ant nec'o, o eik i mokykla ir rasyk apeliacija. Tada dar karta patikrins tavo darba ir gausi arba daugiau, arba maziau. Nors manyciau su tokiu ivertinimu, tai nera ko skustis.

 ei, čia nesiskundžia, čia aptaria, pasitaria, o kaip tu čia dabar puoli.a? rašys be abejo apeliaciją, ir niekas pykčio nerodo, va ryt NECas visiems po 100 išimties tvarka skirs, ir tavęs neaplenks, anie....

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:45:01 | Nuoroda
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 Mano manymu turetum spet, nes atestatai turi but atiduoti iki liepos 14d. Apeliacija turi pateikti per 3d nuo rezultatu paskelbimo, tai dar daug laiko tikrai lieka, juk netaisys tikrai tiek laiko kiek dabar, nes maziau darbu gi.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:47:46 | Nuoroda

Buvau snd mokykloje, sake buhaltiere tipo ilgai taiso, sake geriausiu atveju 22d gauciau atsakyma is apeliacijos, tai vel likau sokiruotas, ar cia tokia tvarka kad taip ilgai, juk 22d baigesi stojimai. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą