VU MIF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-23 11:37:25 | Nuoroda

Aš taip pat pirmu numeriu FDM parašiau, paskui ekonometriją, MMT ir statistiką.

Balas 20,56, tad smarkiai tikiuosi į FDM ir įstot.

Esu prisiskaičius, kad ten siaubas baubas, kosmosas ir sunkenybės, bet viliuosi, kad viskas bus ne taip jau klaikiai :>

Žinutė parašyta: 2011-07-24 10:23:08 | Nuoroda
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 Aš, jei į ekonometriją nepriims (o kad tai atsitiks, yra 99% tikimybė). :D Dėl sunkumo nesijaudinu, jau nusiteikiau, kad 4 metus pavargt reikės, bet užtat po to lengviau įsidarbint bus :) Tikiuosi :D

 aš irgi jau kurį laiką nusiteikinėju tikrai nelengvam darbui,tikėkimės bus lengviau morališkai pasiruošus ;D

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-24 11:17:42 | Nuoroda
Mirtise rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 aš greičiausiai į mmt :D 
na ką, niekas ir nesako kad Mife lengva ;D

 joa,na bet aš jau nusiteikinėju paplušėt :D o bandysi į bendrabutį kliūt?

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:52:28 | Nuoroda
zmogusx rašė:
Mirtise rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 aš greičiausiai į mmt :D 
na ką, niekas ir nesako kad Mife lengva ;D

 joa,na bet aš jau nusiteikinėju paplušėt :D o bandysi į bendrabutį kliūt?

 jap į bendrabutį irgi varau :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:34:28 | Nuoroda

Labai tikiuosi,kad nebus žiauriai apgriuvęs ir kad kambariokės normalios klius :D na žinai,kad pakalbėt galima būtų,linksma kad būtų,bet kad nekliūtų kokia tūsovčikė didelė :D :D

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:16:37 | Nuoroda

 Kaip manot i MMT VF imanoma istoto su 17,68kb

Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:36:52 | Nuoroda

Tikiuosi įstot pirmu numeriu į programų sistemas reik tikėtis bus įdomios studijos :D

  • Fizika / VBE 89
  • Informacinės technologijos / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:53:54 | Nuoroda
ledokubelis rašė:

Tikiuosi įstot pirmu numeriu į programų sistemas reik tikėtis bus įdomios studijos :D

 Matyt būsim bendrakursiai  : )

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:06:09 | Nuoroda
Kabushis rašė:

 Kaip manot i MMT VF imanoma istoto su 17,68kb

 aš su 17.42 planuoju įstot.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:50:28 | Nuoroda

Sveiki. MIFE informacinės technologijos domina. Kuo skiriasi ši spec. nuo informatikos? Kaip su šitos spec. sunkumu? ar daug aukštosios matematikos? beje kai sužinai kad įstojai, kada lėkti šnekėti dėl barako kambario? ir koks atstumas yra nuo barako, kur apgyvendina mifus iki mifo fakulteto??

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:23:05 | Nuoroda
zmogusx rašė:
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 Aš, jei į ekonometriją nepriims (o kad tai atsitiks, yra 99% tikimybė). :D Dėl sunkumo nesijaudinu, jau nusiteikiau, kad 4 metus pavargt reikės, bet užtat po to lengviau įsidarbint bus :) Tikiuosi :D

 aš irgi jau kurį laiką nusiteikinėju tikrai nelengvam darbui,tikėkimės bus lengviau morališkai pasiruošus ;D

 Aha, tikiuosi :D Man jau ant nervų gerai groja tie stojimai :D Kad tik į MMT įstočiau pirmam ture, laimingiausias žmogus būsiu :D

  • Fizika / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:49:36 | Nuoroda
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 Aš, jei į ekonometriją nepriims (o kad tai atsitiks, yra 99% tikimybė). :D Dėl sunkumo nesijaudinu, jau nusiteikiau, kad 4 metus pavargt reikės, bet užtat po to lengviau įsidarbint bus :) Tikiuosi :D

 aš irgi jau kurį laiką nusiteikinėju tikrai nelengvam darbui,tikėkimės bus lengviau morališkai pasiruošus ;D

 Aha, tikiuosi :D Man jau ant nervų gerai groja tie stojimai :D Kad tik į MMT įstočiau pirmam ture, laimingiausias žmogus būsiu :D

 aš irgi, atostogos šiemet nelabai atostogiškos per tuos visus rūpesčius ir nerimą :D tai va tikiuosi įstosiu ir bent mėnesiuką ramiai atsipūtus paatostogausiu :D

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:29:33 | Nuoroda
Aiwiz rašė:

Sveiki. MIFE informacinės technologijos domina. Kuo skiriasi ši spec. nuo informatikos? Kaip su šitos spec. sunkumu? ar daug aukštosios matematikos? beje kai sužinai kad įstojai, kada lėkti šnekėti dėl barako kambario? ir koks atstumas yra nuo barako, kur apgyvendina mifus iki mifo fakulteto??

Labas, studijuoju IT MIF'e. nėra labai sunku mokytis, bet mokytis teks. Matematikos nedaug, palyginus su kitomis specialybėmis, pavyzdžiui, neturim matematinės analizės (studentų siaubas).

Dėl bendrabučių galėsi parašyti prašymą per priėmimus, kai atvažiuosi pasirašyti sutarties, ten pat ir parašysi dėl bendrabučio, o ar gavai bendrabutį paaiškės rugpjūčio vidury, tuomet rugpjūčio gale, MIF studentams paskirtą dieną turėsi atkeliauti pas bendrabučio administratorių ir pasirašyti sutartį, gausi raktus ir galėsi gyventi, bet prieš tai iki kažkurios dienos (nepamenu dabar tiksliai) turėsi banku sumokėti 200LT avansą.

MIF'ą apgyvendina Saulėtekio al. 12, o fakultetas turi du pastatus, vienas yra Naugarduko g. 24 ir Didlaukio g. 47

Tai vat. Nuo bendrabučio iki naugarduko patalpų važiuosi ~40 minučių be persėdimo, o į didlaukio mif'ą važiuosi trumpiau, bet teks daryti persėdimą.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:42:40 | Nuoroda
zmogusx rašė:
 aš irgi, atostogos šiemet nelabai atostogiškos per tuos visus rūpesčius ir nerimą :D tai va tikiuosi įstosiu ir bent mėnesiuką ramiai atsipūtus paatostogausiu :D

 Dėl atostogų tai pritariu :D nemanau, kad išeis ir tą mėnesį paatostogaut, nes reikės ruoštis kraustymuisi, dar pats kraustymasis, plius nervai ar bendrabutį gausi, priprast prie naujos vietos ir t.t. :D bet gerai, geriau nei bambą prieš TV kasyt :D

  • Fizika / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:07:49 | Nuoroda

Netiketai anksti rezultatai, istojau i Finansu ir draudimo matematika, kaip kitiem forumieciams sekes ? :)

  • Fizika / VBE 62
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:45:42 | Nuoroda

 Sveikinu visus įstojusius! O kitiems - sėkmės antrame ture :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:54:47 | Nuoroda
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:
 aš irgi, atostogos šiemet nelabai atostogiškos per tuos visus rūpesčius ir nerimą :D tai va tikiuosi įstosiu ir bent mėnesiuką ramiai atsipūtus paatostogausiu :D

 Dėl atostogų tai pritariu :D nemanau, kad išeis ir tą mėnesį paatostogaut, nes reikės ruoštis kraustymuisi, dar pats kraustymasis, plius nervai ar bendrabutį gausi, priprast prie naujos vietos ir t.t. :D bet gerai, geriau nei bambą prieš TV kasyt :D

 

O kiek kainuoja barako kambarys mėnėsiui? Taip pat įdomu kokia jų būklė?:) Beje girdėjęs, kad įmanoma ir didlaukio baraką gauti, tada fakas būna arti(jei jis būna didlaukio g., o ne naugarduko). Taip pat, kur su kuo šnekėt, jei mano draugas taip pat stoja į mifą ir noriu su juo gyvent vienam kambary? Dar ar skiriasi kaina dviviečių ir triviečių kambarių?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:36:29 | Nuoroda

kas i vu statistika istojot? parasykit - susipazinsim :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:40:06 | Nuoroda

 MMT :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:42:37 | Nuoroda

 ekonometrija wuhu 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą