Būsimieji VGTU fuxai susipažinkim :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:54:46 | Nuoroda

Na jau liko visai nedaug laiko iki prasymo priemimo pabaigos , o ziurek tuoj ir paskelbs kas įstojom kas ne :) Taigi, būtų smagu susipažinti, kadangi manau kiekvienas numanom ar įstosim ar ne :) Dar viena priežastis vienytis ir susipažinti tiem kurie (kaip ir aš) yra ne iš sostinės :) Visgi, baisu atvykti į visai naują vietą, be tėvų, draugų, pažįstamų :)

 

Taigi, būsimieji fuxai susipažinkim :) prisistatykim, pasipasakokim kokią programą VGTU įrašėme į pirmą vietą , kur žadam gyventi, galim pasidalinti kontaktais ir pan :)

Pradedam :)))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 12:00:31 | Nuoroda

Taigi pradadedu as :

Esu Monika iš Tauragės :) Pirmu numeriu taikausi ystoti y geodezija, prasysiu barako, nes noriu paragauti studentisko gyvenimo, kadangi y buta pereiti visada bus laiko ir galimybiu :) Baisu vaziuot y nauja dideli miesta, taciau beprotiskai noriu naujo gyvenimo, pazinciu, ziniu, linksmybiu ;)

Noriu susipazinti su tais kurie mokytis nori geodezija, ar bet kokia spec. aplinkos inzinerijos fakultete , ar verslo vadybos fakultete nes turbut gyvensim viename bendrabutyje :)

Tikiuos gerai sugyventi su kambariokais, rasti darbeli po paskaitu papildomiems pinigams - pramogoms ir dar daug visko :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:42:20 | Nuoroda
dancing lady rašė:

Taigi pradadedu as :

Esu Monika iš Tauragės :) Pirmu numeriu taikausi ystoti y geodezija, prasysiu barako, nes noriu paragauti studentisko gyvenimo, kadangi y buta pereiti visada bus laiko ir galimybiu :) Baisu vaziuot y nauja dideli miesta, taciau beprotiskai noriu naujo gyvenimo, pazinciu, ziniu, linksmybiu ;)

Noriu susipazinti su tais kurie mokytis nori geodezija, ar bet kokia spec. aplinkos inzinerijos fakultete , ar verslo vadybos fakultete nes turbut gyvensim viename bendrabutyje :)

Tikiuos gerai sugyventi su kambariokais, rasti darbeli po paskaitu papildomiems pinigams - pramogoms ir dar daug visko :)

 Darbeli rasti,tai rasi,tik dirbti neišeis su VGTU mokslų sunkumu,ypač pirmam kurse :)

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:24:32 | Nuoroda

o ir Vilniaus nereikia bijoti... na gal bus sunku pirmus mėnesiu, kol pradėsi orientuotis kur esi ir panašiai :) bet tikrai lengva priprast

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:36:52 | Nuoroda

 As rasysiu VGTU transporto inzinerine ekonomika ir vadyba, taciau ne pirmuoju numeriu, pirmiau Kaunas, vis arciau namu  Bet jei patekciau i Vilniu irgi prasyciau barako, gal kas gali papasakoti kokios ten salygos? 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:08:05 | Nuoroda

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:12:34 | Nuoroda

Kiek man teko girdėti VGTU barakai ganėtinai padorūs, tad galima nesijaudinti, o dar pliusas tame, kad vienas barakas yra prie pat univero, tik negaliu pasakyti kokių specialybių :)

Na, o aš, Rosita iš Jonavos taip pat ketinu stoti į VGTU , tačiau truputį kita kryptimi - Kūrybines industrijas. Barako žadu prašyt, nes nematau reikalo nuomotis kambarį, kai pamačiau koks gyvenimas verda barak - gi žavumėlis! Šiaip aukštas balas stjant, bet vis viliuosi, kad iš istorijos gausiu ~90 ir durys bus atviros :)  Tik įdomu, kokia barako kaina?

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:14:14 | Nuoroda
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:14:40 | Nuoroda
lietum rašė:

Kiek man teko girdėti VGTU barakai ganėtinai padorūs, tad galima nesijaudinti, o dar pliusas tame, kad vienas barakas yra prie pat univero, tik negaliu pasakyti kokių specialybių :)

Na, o aš, Rosita iš Jonavos taip pat ketinu stoti į VGTU , tačiau truputį kita kryptimi - Kūrybines industrijas. Barako žadu prašyt, nes nematau reikalo nuomotis kambarį, kai pamačiau koks gyvenimas verda barak - gi žavumėlis! Šiaip aukštas balas stjant, bet vis viliuosi, kad iš istorijos gausiu ~90 ir durys bus atviros :)  Tik įdomu, kokia barako kaina?

 Jei dvivietis apie 187 lt, jei trivietis178 lt :) O tai jei stosi y kurybines industrijas tai busim vienam barake :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:16:49 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

 Man neydomi tavo nuomone, tu geriau pats pasilik savo joniski :DDD

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:18:46 | Nuoroda
dancing lady rašė:
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

 Man neydomi tavo nuomone, tu geriau pats pasilik savo joniski :DDD

 Kodel fotke issiemei ? :)))))))) Ten ne tu arne?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:19:34 | Nuoroda

Naaaais :) tuomet kainos padorios visai. Tik reikia melstis, kad jei įstosiu, gausiu kambariokes ne kokias ketvirto kurso... :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:20:24 | Nuoroda

Nekeisk nicko escada vistiek surasiu ;D 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:24:12 | Nuoroda
lietum rašė:

Naaaais :) tuomet kainos padorios visai. Tik reikia melstis, kad jei įstosiu, gausiu kambariokes ne kokias ketvirto kurso... :

Aha, kainos tikrai nesikandzioja :) as irgi nenoreciau su absolventem gyvent :)))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:25:07 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:
Zigmukas rašė:
dancing lady rašė:

Aciu uz patarimus ir nuomones, laukiu dar nauju zmogeliuku susipazinimui :)))

 Gurauskaite nestok i Vilniu, geda tauragei bus

 Man neydomi tavo nuomone, tu geriau pats pasilik savo joniski :DDD

 Kodel fotke issiemei ? :)))))))) Ten ne tu arne?

 Noriu naujo paveiksliuko, o savo nuotraukos nei vienos nebuvau cia ysidejus :) ir atstok nuo manes persekiotojau :D juokini :D

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:27:53 | Nuoroda

 Sveikuciai,as taip pat veikiausiai studijuosiu cia,aplinkos apsaugos inzinerijos fakultete pastatu inzinerija,aisku jei tik balas istot i vf vieta ziauriai nepadides lyginant su praeitais metais. O gyvent zadu barake. Beje, bent jau rasoma puslapi VGTU ,jog lyg ir visi pirmakursiai gaus barakus,cia rimtai taip ar tik sioks toks reklaminis triukas bandant pritraukt studentus?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:30:07 | Nuoroda

As irgi girdejau kad sake tipo visiem norintiem duos :)) butu labai smagu :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:12:20 | Nuoroda

tokios naujienos negirdėjus del bendrikų.Būtų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norėčiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimą,su daugeliu būsimų studentų jau esu susipažinus,nes į šitą specialybę stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmą mėnesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,ką tuomet planuojat?;]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:18:05 | Nuoroda

Sveiki. As esu vilnietis, bet busimas fux'as (aisku jeigu pavyks istot) siaip noreciau labai i Ekonomikos inzinerija. ar yra bendraminciu?:)

P.S kaip manot ar su ~15kb imanoma butu istot i sia specialybe i vnf?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:27:32 | Nuoroda
chey ;D rašė:

tokios naujienos negirdėjus del bendrikų.Būtų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norėčiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimą,su daugeliu būsimų studentų jau esu susipažinus,nes į šitą specialybę stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmą mėnesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,ką tuomet planuojat?;]

 Na jei jau esi is toliau negu 100 km, tai jau turi pliusa del barako :) as pati nuo vilniaus uz 250 km tai manau tureciau irgi gauti :) o tavo spec tai buvo mano svajone ... deja pilote buti sunku butu :D o dar merginai :DD bet dievinu lektuvus ir skraidyma :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą