Būsimieji VGTU fuxai susipažinkim :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:28:49 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Sveiki. As esu vilnietis, bet busimas fux'as (aisku jeigu pavyks istot) siaip noreciau labai i Ekonomikos inzinerija. ar yra bendraminciu?:)

P.S kaip manot ar su ~15kb imanoma butu istot i sia specialybe i vnf?

Matai kadangi nauja spec tai nera kazkokio nustatyto balo, bet jei atvirai manau sunkiai, nes jau cia yra tema sukurta apie sia nauja programa ir maciau kad yra norinciu ten studijuot ne vienas ir ne du :)


  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:29:49 | Nuoroda
chey ;D rašė:

tokios naujienos negirdėjus del bendrikų.Būtų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norėčiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimą,su daugeliu būsimų studentų jau esu susipažinus,nes į šitą specialybę stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmą mėnesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,ką tuomet planuojat?;]

 Jei negausim tai buta nuomosim :DD juk stotelej nemiegosi :D bet labai tikiuos kad to nebus :D

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:46:54 | Nuoroda

Dalinai tai manau, kad dėl barakų tikrai tik pritraukt žmones bando :) Logiškai mąstant seniau gyvenančių neišmes, kasmet daug kas norėjo gaut, bet galbūt negavo, tai kad dabar taip keičiasi... Visko gali būt :)

O aš pirmu numeriu rašiau pastatų energetika, antruoju gamybos inžineriją ir valdymą, o trečiu geodezija. Tikiuos gaut padorią kambariokę, be kokių keistų įpročių ar bent jau be bendravimo sutrikimų. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:39:42 | Nuoroda

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:04:31 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:19:42 | Nuoroda
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Na šiuo metu mane irgi tik lietuvių gelbėja vat dar nežinia kaip bus su istorija... O šiaip manau,jog gali būti per žemas kb,kad priimtų į vf.. Tačiau pabandyti tikrai verta, gal ir pavyks įstoti :)

 

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:52:24 | Nuoroda

man tai tik pasvajoti apie vf :)) dabar viskas nuo istorijos priklausys ar istosiu i vnf ar is viso neistosiu i ekonomikos inzinerija

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:59:14 | Nuoroda
ginte100 rašė:
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Na šiuo metu mane irgi tik lietuvių gelbėja vat dar nežinia kaip bus su istorija... O šiaip manau,jog gali būti per žemas kb,kad priimtų į vf.. Tačiau pabandyti tikrai verta, gal ir pavyks įstoti :)

 

 Manau viskas bus gerai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:12:14 | Nuoroda

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:39:03 | Nuoroda
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 as labai tikiuosi kad pateksiu pro tas duris ;))))

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:42:06 | Nuoroda
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:59:46 | Nuoroda

Sveiki :)) aš taip pat čia norėčiau įstot,rašiau bet ne pirmu nr.Domina ekonomikos inžinerija ir transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba. Kaip manot į vf įstočiau? :)

 

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:02:17 | Nuoroda

Sveiki. Taip pat tikiuosi i VF istot inzinerine informatika. Konkursinsi balas prateis nedidelis buvo o pagal skaiciuokle mano ~18.8turetu buti. :) Gal dar kas is esanciu planuojat i sia specialybe?  

  • Fizika / VBE 50
  • Informacinės technologijos / VBE 59
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:55:48 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 Sveikuciai,as taip pat veikiausiai studijuosiu cia,aplinkos apsaugos inzinerijos fakultete pastatu inzinerija,aisku jei tik balas istot i vf vieta ziauriai nepadides lyginant su praeitais metais. O gyvent zadu barake. Beje, bent jau rasoma puslapi VGTU ,jog lyg ir visi pirmakursiai gaus barakus,cia rimtai taip ar tik sioks toks reklaminis triukas bandant pritraukt studentus?

 VGTU stojamasis balas jei ir padidėja tai ne daugiau kaip 1.00.Visi pirmakursiai barakų negauna,nes norinčių būna daugiau negu yra realiai laisvų vietų,bet po mėnesio kito,laisvų vietų atsiranda ir ne viena dešimtis.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:59:33 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Na matematika,gal nesutrukdys įstoti nes tas tavo turimas matematikos procentas yra ne taip jau blogas,tik pranešu tai,kad atestate jei turi 50 proc. tai universitete iš matematikos turėsi 5-6,nes ten labai sunku,kadangi techninis universitetas.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:02:53 | Nuoroda
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Matematika jei ir nesutrukdys su tokiu procentu,galvosi kur aš patekau,nes 26 proc. stojant gal ir pakankami,bet tikrai ne studijuojant,aišku nebent,labai daug stengsies tik tik įstojus,bet taip retai buna,nes prasideda baliukai,pagerimai ir panašiai...o po to ateina sesija,ir verkia,kodėl egzaminas neišlaikytas.Ir šiaip patarimas,visų pirma stengtis matematikoje,o tik po to visuose kituose dalykuose,nes per matematiką pas mus iškrito po pirmos sesijos 18 žmonių,pasikartosiu butent per matematiką.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:04:04 | Nuoroda
ASDASDAS rašė:
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

 Kad ir kaip nerealiai ir durnai atrodo šitas teiginys,tačiau jis yra gryna teisybė.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:17:49 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
ASDASDAS rašė:
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

 Kad ir kaip nerealiai ir durnai atrodo šitas teiginys,tačiau jis yra gryna teisybė.

 Martinuxx, tu kaip suprantu jau studijuoji VGTU? Gal gali daugiau papasakoti apie si universiteta.... Kokia specialybe tu mokaisi? Kokia padetis bendrabuciuose? 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:00:10 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Matematika jei ir nesutrukdys su tokiu procentu,galvosi kur aš patekau,nes 26 proc. stojant gal ir pakankami,bet tikrai ne studijuojant,aišku nebent,labai daug stengsies tik tik įstojus,bet taip retai buna,nes prasideda baliukai,pagerimai ir panašiai...o po to ateina sesija,ir verkia,kodėl egzaminas neišlaikytas.Ir šiaip patarimas,visų pirma stengtis matematikoje,o tik po to visuose kituose dalykuose,nes per matematiką pas mus iškrito po pirmos sesijos 18 žmonių,pasikartosiu butent per matematiką.

 Dalinai su tavim sutinku, bet galiu pasakyt tik tiek, kad turiu tikrai daug pažįstamų, kurie studijuoja vgtu ir matematikos egze nesublizgėjo, o iš jų grupiokų jei krito, tai krito dėl teorinių mechanikų ar atsparumo :) 

O jei bandei atkalbėt, tai ne, nepavyko, nes visų pirma vadovaujuos savo protu, o tik vėliau pažįstamų paklausau :) Kita vertus kaip bus, taip bus, o gal tavo 18 žmonių buvo tiesiog tinginiai, kurie į egzą ėjo ant dūros :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:13:28 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Na matematika,gal nesutrukdys įstoti nes tas tavo turimas matematikos procentas yra ne taip jau blogas,tik pranešu tai,kad atestate jei turi 50 proc. tai universitete iš matematikos turėsi 5-6,nes ten labai sunku,kadangi techninis universitetas.

 Na nemanau,kad ten vertinama pagal atestato balus..Juk viskas priklausys nuo mano pastangų,nes matematiką man visai patinka ir nereikdavo kankintis ją besimokant, o vienas egzaminas negali prilygti visų matematikos žinių,tai būtų per daug abstraktu...Bet ką čia kalbėti apie tai,koks bus pažymis..Pradžiai reik įstot,o vėliau tenais mokytis ir išsilaikyt :)

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą