Bankininkystė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 13:16:43 | Nuoroda

Gal kas domitės ir galit papasakoti apie šią specialybę? Labai įdomu būtų išgirsti atsiliepimus iš tų, kurie mokosi to? Kiek žinau šios specialybės mokoma Klaipėdos verslo aukštojoje mokykloje, Vilniaus kolegijoje ir Socialinių mokslų kolegijoje (Klaipėdoj ir Vilniuj). Norėtųsi daugiau sužinoti apie bankininkystės studijas Klaipėdoje. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:11:45 | Nuoroda

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:48:32 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

 Ačiū už informaciją. Todėl ir domiuosi, kad po to nebūtų tokių nesamonių ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:54:22 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

 Ačiū už informacijos pasidalijimą. Tikrai galvojau rayšyti prašymą ir į SMK Vilniuje, bet dabar matau jog nelabai verta juo labiau kai su savo KB ir į VIKO laisvai turėčiau patekti.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:09:31 | Nuoroda

 aš bijau ką ir labai sakyt. Telšiuose SMK filialas yra įsikūręs pašte :D net savo patalpų neturi. VF vietų vos kelios, o studijų kaina mėnesiui 364 lt. Nesąmonė,kaina kaip kokiam univere :) apie SMK Klaipėdoj ar Vilniuj taip informuota nesu, bet vistiek kažkaip nerizikuočiau. Jei šiaip nori "dūrą pastumt" - prašom :D aš už VIKO ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:30:21 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja.

 Nužudė šitas :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-05 01:16:46 | Nuoroda

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 08:50:51 | Nuoroda
Asembling rašė:

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

 Na iš tikrųjų tavo konkursinis balas yra gana geras, kadangi praeitais metais stojančiojo į bankininkystę VIKO mažiausias konkursinis balas buvo 14,38.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:43:24 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja.

 Nužudė šitas :D

 Juos ten visus taip žudo :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:20:56 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

 Na iš tikrųjų tavo konkursinis balas yra gana geras, kadangi praeitais metais stojančiojo į bankininkystę VIKO mažiausias konkursinis balas buvo 14,38.

 O čia vf ar vnf toks balas buvo? Beje, gal žinai, kur būtų galima pasižiūrėti tuos balus ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:23:45 | Nuoroda
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:

 Sveiki, kokio maždaug konkursinio balo reikia, norint įstoti į bankininkystę VIKO? Mano VBE, anglu - 85%, lituviu - 37, matematika - 26. Istorijos metinis - 9. Konkursinis balas gaunasi - 15,64. Dėkoju.

 Na iš tikrųjų tavo konkursinis balas yra gana geras, kadangi praeitais metais stojančiojo į bankininkystę VIKO mažiausias konkursinis balas buvo 14,38.

 O čia vf ar vnf toks balas buvo? Beje, gal žinai, kur būtų galima pasižiūrėti tuos balus ? :)

 Taip, čia toks balas į VF buvo, o daugiau gali rasti  čia www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf :]

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:40:37 | Nuoroda

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:09:10 | Nuoroda
malvea rašė:

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

 kodėl gi ne? jei žmonės nori įgauti kuo daugiau praktikos ir paskui stot į univerus. kas čia tokio? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:05:47 | Nuoroda

 O baigus VIKO bakalauro studijas, tarkim, bankininkystės ar finansų, į kokią specialybę poto būtų galima stoti VU, siekiant magistro, kad bereiktų mokytis 2 metus iki jo? Ekonomiką? Dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:15:23 | Nuoroda
taiptaip rašė:
malvea rašė:

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

 kodėl gi ne? jei žmonės nori įgauti kuo daugiau praktikos ir paskui stot į univerus. kas čia tokio? :)

 tai tegu eina profkėn, ten ryškiai daugiau praktikos... ir mokytis trumpiau perpus. O be to jau įrodyta, kad nebeduoda tos kolegijos praktikos nė pusė tiek kiek anksčiau..

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:16:40 | Nuoroda
Asembling rašė:

 O baigus VIKO bakalauro studijas, tarkim, bankininkystės ar finansų, į kokią specialybę poto būtų galima stoti VU, siekiant magistro, kad bereiktų mokytis 2 metus iki jo? Ekonomiką? Dėkui.

 kad berots į betkurią socialinių mokslų kryptį;?

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:13:18 | Nuoroda

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:17:51 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:19:21 | Nuoroda
malvea rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

 perskaičiau antrą kartą, nu tikrai taip;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:19:45 | Nuoroda
malvea rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

 Damn tada... jau galvojau gal galima bus legviau prasisukt, bet nė velnio : D

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą