Programų sistemos VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:56:58 | Nuoroda

Ar bus šiemet stojančių į VU programų sistemas? ;-)

  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-08 02:01:37 | Nuoroda

Ką gi... Atrodo teks vienam studijuot :D

  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:18:31 | Nuoroda

Bus bus, vienas iš jų aš ! : )

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:52:52 | Nuoroda

Sveiki. Na, kur būsimos PS merginos?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 14:18:49 | Nuoroda
Amfaa rašė:

Sveiki. Na, kur būsimos PS merginos?

 Mes jau dviese!! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:42:42 | Nuoroda
na Tu jau žinai, o kad kiti nesusimaišytų aš antrakursė ;]] tad jei turite klausimų galite ir mane užkalbinti :D
 
thespark rašė:
Amfaa rašė:

Sveiki. Na, kur būsimos PS merginos?

 Mes jau dviese!! :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:33:49 | Nuoroda

Amfa, kai įstojai, jau normaliai programuot mokėjai ar tik šiek tiek pascaliu (nu čia kaip aš :D ) ?

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:30:59 | Nuoroda

Mes tikiuos jau trejiese.. :D Kaip manot  išeis įsot į vf su 17.16? :/

  • Fizika / VBE 68
  • Informacinės technologijos / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-15 10:36:48 | Nuoroda
Martyns rašė:

Mes tikiuos jau trejiese.. :D Kaip manot  išeis įsot į vf su 17.16? :/

 Mes jau keturiese :D O šito balo tikrai turėtų sočiai pakakti, praeitais metais vf net 15 nesiekė. Jei nori čia gali pažiūrėti: 

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:08:49 | Nuoroda

Jei kas idomu apie PS, klauskit, iveikiau va pirmus metus

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:41:10 | Nuoroda

Na bet vistiek įmanomas dalykas, jog tas balas pašoktų iki 17 ir daugiau ar nelabai? Stengiuos save nuramint :D Gal pasidalinkime visi skaipais? :) Mano:  marcius919   

  • Fizika / VBE 68
  • Informacinės technologijos / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 32
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:06:10 | Nuoroda

Man dar toks klausimėlis iškilo, gal jau esami studentai atsakys. Kaip su mašinos parkavimu? Teko seniau maždaug ten pasisukiot (naugarduko g.) tai pamenu, kad visur ten mokamos aikštelės palei šaligatvius. Yra kur nemokamai pasistatyti? Na ir šiaip, gal galit bendrą vaizdą nusakyti? ;D Dėkui.

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:12:19 | Nuoroda

 Jelefant - tai papasakok, kas ten kaip. Ar verta stoti? Nes as 11kl dbr. Issilaikiau IELTS ir nezinau kur stoti kitais metais, nes esu girdejes, kad LT univeruose visokes teorijas moko ir matematikos labai daug, kurios programuojant ne puses neprireikia. Koke kalba moko Cpp ar Java? beje cia tiesa kad pirmus metus vien procedurinis programavimas ir neliecia objektinio? Zodziu ismokai, kazka tikrai naudingo per tuos metus ten? praktikos daug? aciu uz info.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:41:43 | Nuoroda
Griekas rašė:

Man dar toks klausimėlis iškilo, gal jau esami studentai atsakys. Kaip su mašinos parkavimu? Teko seniau maždaug ten pasisukiot (naugarduko g.) tai pamenu, kad visur ten mokamos aikštelės palei šaligatvius. Yra kur nemokamai pasistatyti? Na ir šiaip, gal galit bendrą vaizdą nusakyti? ;D Dėkui.

 Pasisukiojus gretimose gatvėse galima rasti ir nemokamai. Baltupiuose aišku visur nemokamai.

rok14, objektinis programavimas I yra C++, o objektinis programavimas II yra java. Plačiau sužinoti galima iš sandų, o dar plačiau wiki.mifsa.lt/Programų_sistemos

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:45:13 | Nuoroda

Bandysiu stoti ir as :D

  • Chemija / VBE 50
  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:44:29 | Nuoroda
rok14 rašė:

 Jelefant - tai papasakok, kas ten kaip. Ar verta stoti? Nes as 11kl dbr. Issilaikiau IELTS ir nezinau kur stoti kitais metais, nes esu girdejes, kad LT univeruose visokes teorijas moko ir matematikos labai daug, kurios programuojant ne puses neprireikia. Koke kalba moko Cpp ar Java? beje cia tiesa kad pirmus metus vien procedurinis programavimas ir neliecia objektinio? Zodziu ismokai, kazka tikrai naudingo per tuos metus ten? praktikos daug? aciu uz info.

 Stoti, manau, verta. Matematikos yra nemazai, bet nepasakyciau kad per daug (i matematikas ziurima gana atlaidziai). Kalbos mokomos yra assemblerio, c, c++ ir java. Tiesa, kas nori gali atsiskaitineti daugeli dalyku savo pasirinkta kalba (as asmeniskai megstu C#). Mokoma ne tiek kalbu, kiek programavimo principu, kaip veikia algoritmai, procesoriai ir pns. Daugelis uzsienio univeru nemoko tokiu dalyku kaip assembleris ir matematika, kas pagal mane yra labai blogai. Turbut naudingiausias dalykas man kaip programuotojui pirmais metais buvo kompiuteriu architektura.

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:34:14 | Nuoroda

Griekas, FPS mokėjau daugiau nei šiek tiek( vis dėlto papildomai eidavau po 4h per savaitę) , bet  tada tuo mano žinios ir apsiribojo ;)))

Universitete viską moko nuo pradžių, tad jei lb norėsi viską išmoksi ;)) tad nebijokit, nedvejokit ir stokit :))) nes TIKRAI verta :D

oo dar, dėl parkavimosi... naugarduke su nemokamu lyg ir sunkesne situacija, nors žinau jog yra bandančių laimę ir neapsimokėję palieka ir vis dar su laiminga pabaiga ;)))

o šiaip kas žino, kas ne... visus "informatikus" žada perkelti į Baltupius (ir čia jau visai greitai), tad nepatariu per daug orientuotis į Naugarduko g.  na o Baltupiuose parkavimasis vis dar for free ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 01:57:56 | Nuoroda

O barakuose kaip gyvenimas? :)

  • Chemija / VBE 50
  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-23 02:16:04 | Nuoroda

Kiek girdėjau viskas priklauso nuo to kokį kambarį gausi, na ir žinoma kambariokus ;D  šituo klausimu asmeniškai aš pati mažai ką galiu pakomentuoti ;]

 

beeee toooo..... Jei atsirastų pirmakursė(ar nebūtinai) PSė išnuomuočiau bute kambarį ;DDD dviem "PSichėm" juk smagiau gyvent  (bendradarbiavimas ir visa kita) ;DDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:03:22 | Nuoroda

Aš už baltupius, tikrai norėčiau, kad informatikus ten perkeltų. Bet turbūt čia dar niekas neaišku, o kai neaišku, tai kol perkels, gal spėsim ir baigti mokslus ten ;DD

  • Informacinės technologijos / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą