MRU finansų ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 01:37:18 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galėtų pasidalinti mintimis apie ekonomikos studijas MRU universite? Pliusai, minusai? Planuoju rašyti pirmu numeriu. Kaip manot ar su 15.68 KB realios galimybės i vnf įstot? Dėkoju.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:52:02 | Nuoroda

Aš taip pat domiuosi šiomis studijomis. Gal žinot koks pernai buvo pereinamasis KB į nemokamą? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:57:35 | Nuoroda
festis rašė:

Aš taip pat domiuosi šiomis studijomis. Gal žinot koks pernai buvo pereinamasis KB į nemokamą? :D

 Į mokama mažiausias buvo 15,44 į nemokamą 18,58

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:54:03 | Nuoroda

Gal zinote kas geriau? Ar MRU finansu ekonomika ar VU TVM tarptautinis verslas / Verslo finansu valdymas? Is anksto dekui uz atsakymus :) 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:24:13 | Nuoroda

Aš planuoju pirmu nr. rašyt šitą specialybę, bet dar mėtaus tarp keletą VU MIF'o studijų ;/ 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 16:56:34 | Nuoroda

 As tai turbut treciu numeriu rasysiu, nes visgi MRU yra teises univeras, nors ten konkursinis balas ganetinai aukstas finansu ekonomikoje :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:45:48 | Nuoroda

Aš taip pat rašiau čia antru numeriu:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:01:14 | Nuoroda

 yra ir pas mane sąraše ši studijų programa,bet nežinia ,kaip čia dar bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 00:36:36 | Nuoroda

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 01:15:01 | Nuoroda
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:06:05 | Nuoroda
creative7 rašė:
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)

 Tai tik pirmą etapą priima mokinius,turinčius aukščiausius balus,o per antrą ar trečią etapus galima įstoti su žymiai mažesniais balais į vf..Na bet vėl rizika ... :D Aš pats tarp MIF,VU TVM verslo finansų valdymo ir MRU ekonomikos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:06:07 | Nuoroda
creative7 rašė:
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)

 Tai tik pirmą etapą priima mokinius,turinčius aukščiausius balus,o per antrą ar trečią etapus galima įstoti su žymiai mažesniais balais į vf..Na bet vėl rizika ... :D Aš pats tarp MIF,VU TVM verslo finansų valdymo ir MRU ekonomikos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 10:43:43 | Nuoroda

Pirmu numeriu apsisprendes rasyt VU ekonomika, taciau del antros vietos paraiskoje abejoju. Kaip manot, VU verslo administravimas ar MRU finansu ekonomika? Is pirmo zvilgsnio lyg pati studiju programa MRU rimtesne atrodo, taciau kaip daugelis sako  "VU yra VU"  :) Butu smagu, jei pateiktumet ir argumentu :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-09 16:12:08 | Nuoroda
raulis rašė:

Pirmu numeriu apsisprendes rasyt VU ekonomika, taciau del antros vietos paraiskoje abejoju. Kaip manot, VU verslo administravimas ar MRU finansu ekonomika? Is pirmo zvilgsnio lyg pati studiju programa MRU rimtesne atrodo, taciau kaip daugelis sako  "VU yra VU"  :) Butu smagu, jei pateiktumet ir argumentu :)

 Paziurejus VU ekonomikos ir VU vadybos ir verslo administravo programas galima surasti vos ne ta pati. Tik po to kryptys skiriasi. As rinkciausi tavo vietoje pirmas dvi vietas VU, o po to MRU :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:23:36 | Nuoroda
creative7 rašė:
raulis rašė:

Pirmu numeriu apsisprendes rasyt VU ekonomika, taciau del antros vietos paraiskoje abejoju. Kaip manot, VU verslo administravimas ar MRU finansu ekonomika? Is pirmo zvilgsnio lyg pati studiju programa MRU rimtesne atrodo, taciau kaip daugelis sako  "VU yra VU"  :) Butu smagu, jei pateiktumet ir argumentu :)

 Paziurejus VU ekonomikos ir VU vadybos ir verslo administravo programas galima surasti vos ne ta pati. Tik po to kryptys skiriasi. As rinkciausi tavo vietoje pirmas dvi vietas VU, o po to MRU :)

Na kolkas taip ir galvoju :) , taciau vis tiek norisi nepaskubet ir isgirst daugiau zmoniu nuomoniu ;) 

 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:28:52 | Nuoroda

kaip manot i vnf su 14,34 patekciau?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:35:19 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

kaip manot i vnf su 14,34 patekciau?

 Atsižvelgiant į pernai metų balą tai nelabai, nes min buvo 15,44, bet bandyti žinoma gali, neaišku, kaip čia šiemet bus:)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:42:27 | Nuoroda
raulis rašė:
creative7 rašė:
raulis rašė:

Pirmu numeriu apsisprendes rasyt VU ekonomika, taciau del antros vietos paraiskoje abejoju. Kaip manot, VU verslo administravimas ar MRU finansu ekonomika? Is pirmo zvilgsnio lyg pati studiju programa MRU rimtesne atrodo, taciau kaip daugelis sako  "VU yra VU"  :) Butu smagu, jei pateiktumet ir argumentu :)

 Paziurejus VU ekonomikos ir VU vadybos ir verslo administravo programas galima surasti vos ne ta pati. Tik po to kryptys skiriasi. As rinkciausi tavo vietoje pirmas dvi vietas VU, o po to MRU :)

Na kolkas taip ir galvoju :) , taciau vis tiek norisi nepaskubet ir isgirst daugiau zmoniu nuomoniu ;) 

 

 O del VU TVM, nebandysi ten stoti? :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:58:14 | Nuoroda

 Man tai visai nieko verslo finansų studijų programa VU TVM,tik įdomu ,ar išties ten galima turtingųju vaikams gauti diplomą nesimokant ir nusiperkant iš dėstytojų egzus ir t.t.Nežinau,kaip iš tikrųjų yra ,bet iš daugelio žmonių tai girdėjau.Būtų tikra nesamonė :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-09 22:08:44 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 Man tai visai nieko verslo finansų studijų programa VU TVM,tik įdomu ,ar išties ten galima turtingųju vaikams gauti diplomą nesimokant ir nusiperkant iš dėstytojų egzus ir t.t.Nežinau,kaip iš tikrųjų yra ,bet iš daugelio žmonių tai girdėjau.Būtų tikra nesamonė :)))

 :D Pirma karta toki bajeri girdziu, kad galima nusipirkti diploma. Cia galbut seniau, bet abejoju ar dabar tai imanoma :) Man paciam tai sunku apsispresti ka studijuoti, kai tiek ivairiu studiju yra VU TVM, VU, MRU (su ekonomika) ... :/ 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą