MRU finansų ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-11 13:37:13 | Nuoroda

As MRU finansu ekonomika studijuoju. Jeigu kas idomu, klauskit. 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 14:47:33 | Nuoroda
creative7 rašė:
raulis rašė:
creative7 rašė:
raulis rašė:

Pirmu numeriu apsisprendes rasyt VU ekonomika, taciau del antros vietos paraiskoje abejoju. Kaip manot, VU verslo administravimas ar MRU finansu ekonomika? Is pirmo zvilgsnio lyg pati studiju programa MRU rimtesne atrodo, taciau kaip daugelis sako  "VU yra VU"  :) Butu smagu, jei pateiktumet ir argumentu :)

 Paziurejus VU ekonomikos ir VU vadybos ir verslo administravo programas galima surasti vos ne ta pati. Tik po to kryptys skiriasi. As rinkciausi tavo vietoje pirmas dvi vietas VU, o po to MRU :)

Na kolkas taip ir galvoju :) , taciau vis tiek norisi nepaskubet ir isgirst daugiau zmoniu nuomoniu ;) 

 

 O del VU TVM, nebandysi ten stoti? :)

 

Ne, keleta nuomoniu girdejau - neigiamos abi. Ir anglu nestiprioji puse asmeniskai mano :) 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:22:04 | Nuoroda
sblga rašė:

As MRU finansu ekonomika studijuoju. Jeigu kas idomu, klauskit. 

 Domina viskas, papasakok. Kokia mokymosi kokybė, dėstytojai, ar įdomu mokytis ir pan. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 13:15:13 | Nuoroda

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:32:46 | Nuoroda
creative7 rašė:

 As tai turbut treciu numeriu rasysiu, nes visgi MRU yra teises univeras, nors ten konkursinis balas ganetinai aukstas finansu ekonomikoje :)

 MRU NĖRA teisės universitetas, šalin stereotipus :)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:51:22 | Nuoroda

O studijuojantys gal gali pasakyti ar įdomios studijos finansų ekonomikos? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 03:21:50 | Nuoroda
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:31:08 | Nuoroda

 Aš tai tikiuosi,kad šiek tiek kris KB i šią studijų programą ir galbūt įstosiu antram ture :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:00:07 | Nuoroda
Jucius rašė:
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

 Pirmu turėtum paimt, jei nekils, o antro etapo berods nebus MRU? Ar klystu?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:12:23 | Nuoroda
blyxte rašė:
Jucius rašė:
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

 Pirmu turėtum paimt, jei nekils, o antro etapo berods nebus MRU? Ar klystu?

 Kazkuriais metais lygtais nebuvo.o gal nebuvo papildomo, tiksliai nzn:) bet ir pirmu etapu turetu praeit

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:15:19 | Nuoroda
roberrtta rašė:
blyxte rašė:
Jucius rašė:
Margareta rašė:

Su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti?

 Aš su 18,9kb bandysiu. Antru etapu manau turėčiau paimt vf vietą.

 Pirmu turėtum paimt, jei nekils, o antro etapo berods nebus MRU? Ar klystu?

 Kazkuriais metais lygtais nebuvo.o gal nebuvo papildomo, tiksliai nzn:) bet ir pirmu etapu turetu praeit

 anais metais papildomo priemimo nebuvo :]

Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:04:37 | Nuoroda

Jei antrame etape priima su mažesniais balais i VF, tai galima būtų padaryti taip gudriai:surašyti 1-3 profesijas kokias nors, į kurias tikrai nepapultum ir tada dalyvauti antrame etape ir papulti į VF su mažesniu balu?:DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:55:48 | Nuoroda

 Kaip manote, su 18.7 KB turėčiau papulti į VF MRU finansų ekonomiką? :) Beje, tie kurie jau ten mokotės, pasidalinkite patirtimi. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:32:14 | Nuoroda

ar mano zinios teisingos, kad kaip bebutu VU yra VU ir ten baigus ekonomika tikra busi rimciau vertingamas negu mru finansu ekonomika? Bet sakoma, kad MRU zymiai geresnes salygos mokytis ir seip universitetas naujesnes, sparciai tobulejantis? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:57:37 | Nuoroda

 Mano nuomone, apie universitetą gali spręsti tik tuomet, kai jame mokaisi, o iš kalbų nieko nepeši. Kiek žinau žmonių, tiek žinau nuomonių. Mokytis galima visur, tik reikia pastangų ir noro. Pati žiūri į universitetus ne pagal vardą, bet pagal tai kur noriu mokytis, kas įdomu. :) O dėl vertingumo diplomo, tai nueik į darbo biržą ar kur ten turi statistikas visas ir tau tiksliai pasakys, o draugu draugiu ar forumuose klausinėk. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:59:10 | Nuoroda

 * klausinėt neverta

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:52:21 | Nuoroda
Tommy rašė:

ar mano zinios teisingos, kad kaip bebutu VU yra VU ir ten baigus ekonomika tikra busi rimciau vertingamas negu mru finansu ekonomika? Bet sakoma, kad MRU zymiai geresnes salygos mokytis ir seip universitetas naujesnes, sparciai tobulejantis? 

Ar tu pats būdamas darbdavys žiūrėtum tik į diplomą ar į žmogų, jo asmenines savybes, įgūdžius, sugebėjimus, darbo patirtį galų gale? Štai tau ir atsakymas :) Jei nori į MRU, tai ir spjauk į visas tas nuomones ir stereotipus. Aš visada tik į MRU norėjau, nors ir turi jis nekokią reputaciją dėl to, kad priima per daug studentų. Bet visa kita - tobula. Pradedant valgykla ir baigiant jaunais, bet ne ką mažiau žinančiais dėsytojais nei Vu dėstytojai metuose :)

Beje, šiemet MRU finansų ekonomika tarp pasirinkimų populiariausia specialybė. Tad KB kils :)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:24:27 | Nuoroda

 Saldaini gasdini... :/ Is kur tokia informacija, kad f.ekonomika populiariausia? Gal ir beprasmiska klaust, bet per kiek manai KB pakils?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:25:26 | Nuoroda

aš ir niekur negirdėjau, kad finansų ekonomika popuiariausia. .:) iš kur tokia informacija?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:30:09 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą