VU ar VPU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-06 11:20:32 | Nuoroda

Sveiki. Klausiu žmonijos paprasto klausimo, jūsų nuomone geriau studijuoti geografiją kur - VU ar VPU?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:23:15 | Nuoroda
MrPovilo rašė:

Sveiki. Klausiu žmonijos paprasto klausimo, jūsų nuomone geriau studijuoti geografiją kur - VU ar VPU?

 VU. jį labiau pripažįsta, nei VPU. 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:32:49 | Nuoroda

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslą, bet nemažai dėmesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turėsi praktiką su moksleiviais. Jeigu norėtum dirbti tokį darbą tuomet rinkis VPU + ten truputėlį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamą vietą.
VU viskas labiau orentuota į teoriją, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dėstymo lymuo yra aukštesnis.

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:45:16 | Nuoroda
Emotion rašė:

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslą, bet nemažai dėmesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turėsi praktiką su moksleiviais. Jeigu norėtum dirbti tokį darbą tuomet rinkis VPU + ten truputėlį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamą vietą.
VU viskas labiau orentuota į teoriją, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dėstymo lymuo yra aukštesnis.

 Greičiau imsiu VPU tikriausiai, nes mane ta sausa teorija ir praktikos trūkumas kažkaip nemaloniai nuteikia... Hmm, dėl reputacijos prastos VPU kažkaip dar jaudinausi, bet žiūriu dabar gi motyvaciniai testai taigi bele ko jau nepraleidžia. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:55:34 | Nuoroda
MrPovilo rašė:
Emotion rašė:

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslą, bet nemažai dėmesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turėsi praktiką su moksleiviais. Jeigu norėtum dirbti tokį darbą tuomet rinkis VPU + ten truputėlį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamą vietą.
VU viskas labiau orentuota į teoriją, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dėstymo lymuo yra aukštesnis.

 Greičiau imsiu VPU tikriausiai, nes mane ta sausa teorija ir praktikos trūkumas kažkaip nemaloniai nuteikia... Hmm, dėl reputacijos prastos VPU kažkaip dar jaudinausi, bet žiūriu dabar gi motyvaciniai testai taigi bele ko jau nepraleidžia. :)

 Praleidžia bele ką. Tereikia nueit į testą, gauni nulį. Tada gali stot,bet Tavo motyvacija bus nulinė. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:59:51 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
MrPovilo rašė:
Emotion rašė:

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslą, bet nemažai dėmesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turėsi praktiką su moksleiviais. Jeigu norėtum dirbti tokį darbą tuomet rinkis VPU + ten truputėlį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamą vietą.
VU viskas labiau orentuota į teoriją, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dėstymo lymuo yra aukštesnis.

 Greičiau imsiu VPU tikriausiai, nes mane ta sausa teorija ir praktikos trūkumas kažkaip nemaloniai nuteikia... Hmm, dėl reputacijos prastos VPU kažkaip dar jaudinausi, bet žiūriu dabar gi motyvaciniai testai taigi bele ko jau nepraleidžia. :)

 Praleidžia bele ką. Tereikia nueit į testą, gauni nulį. Tada gali stot,bet Tavo motyvacija bus nulinė. 

 nu blem db iš vis galvoj sumaištis... Tarp šitų dviejų univerų ir kabu pasimetęs... VU - numirčiau prie knygų bekaldamas tą perdžiūvusią teoriją be jokios praktikos... O VPU - nesusigaudau kai pten su visa universiteto bendruomene, kas ten per tvarka sovietinė ar kokia tai... Žodžiu, noriu daugiau praktinės veiklos, mažiau kalimo, o ir šalia dar fainų žmonių... :) Kuriu jau aš čia utopiją.. :D Ir dar Lietuvoj, ne bele kur :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:18:30 | Nuoroda

 Parašiau į PM> 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:36:12 | Nuoroda

mano stojonė stot į VU, man atrodo, ką tik sužlugo :D kaip manot ar dar verta rašyt visuomenės sveikatą VU? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:12:19 | Nuoroda

 VPu baigęs, būsi užtrikrintas, kad turėsi darbą. Būsi mokytoju. O VU baigęs, sedėsi be darbo. ARba jeigu tave tenkina, gatves šluosi :) Nesvarbu, kad ta VU išaukstina baisiai, bet galima sakyti nėra praktikos normalios. :) Tavo teisė rinktis. 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:12:19 | Nuoroda

 VPu baigęs, būsi užtrikrintas, kad turėsi darbą. Būsi mokytoju. O VU baigęs, sedėsi be darbo. ARba jeigu tave tenkina, gatves šluosi :) Nesvarbu, kad ta VU išaukstina baisiai, bet galima sakyti nėra praktikos normalios. :) Tavo teisė rinktis. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-13 10:54:55 | Nuoroda
Augustė rašė:

 VPu baigęs, būsi užtrikrintas, kad turėsi darbą. Būsi mokytoju. O VU baigęs, sedėsi be darbo. ARba jeigu tave tenkina, gatves šluosi :) Nesvarbu, kad ta VU išaukstina baisiai, bet galima sakyti nėra praktikos normalios. :) Tavo teisė rinktis. 

 Dėl to ir renkuos LEU(VPU) dabar galiausiai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 13:14:03 | Nuoroda

Man ir taip pačiai viskas, tik ketinu studijuot matematiką. Niekaip negaliu apsispręst ką rašyt pirmoj vietoj... VU ar VPU... :) Labiau vpu traukia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 21:51:55 | Nuoroda

Warliau bandyk rašyt, kad pateksi į nemokamą šansų nedaug, bet į mokamą 100% ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą