VGTU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:46:50 | Nuoroda

 Sveiki, istiesu nezinau ar prasysiu to bendrabucio, bet atsargai noriu susizinoti apie juos. Kaip kainos? Bukle? Yra valandos kada grizti? Kaip tvarka, ne per daug tylu ? O gal labai triuksmingi? 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 18:45:12 | Nuoroda

Gyventi tikrai galima :))  As pati prasysiu barako ir tikiuos gauti :) kainos iki 190 Lt , bukle normali, du barakai blokiniai, du koridoriniai :) valamdos kada gryzti tai iki 12 h marods, poto turi pasisakyt kodel veluoji, bet juk visi zmones esam ir manau cia nekils dideles problemos :) apie triunksminguma nieko negaliu pasakyti bet pagalvojus kad is 12 auksto bendrabucio tik keli aukstai merginu tai manau pasidarys  aisku, ar ten gali buti tyla :))))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:02:03 | Nuoroda
Esccada rašė:

Gyventi tikrai galima :))  As pati prasysiu barako ir tikiuos gauti :) kainos iki 190 Lt , bukle normali, du barakai blokiniai, du koridoriniai :) valamdos kada gryzti tai iki 12 h marods, poto turi pasisakyt kodel veluoji, bet juk visi zmones esam ir manau cia nekils dideles problemos :) apie triunksminguma nieko negaliu pasakyti bet pagalvojus kad is 12 auksto bendrabucio tik keli aukstai merginu tai manau pasidarys  aisku, ar ten gali buti tyla :))))

 Che che :D supratau kaip ir :)) tai ka koleges busime?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:57:47 | Nuoroda

Na as taikaus y geodezija pirmu nr :) aplikos fakultete ;)), o tu kur? ;)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:40:00 | Nuoroda

 I transporto inzinerine ekonomika ir vadyba :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:22:38 | Nuoroda

Tai kolegos nelabai busim :)) nes ir fakultetai skirtingi ir bendrabuti ne tampaciam busim :) 

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:13:09 | Nuoroda
Esccada rašė:

Tai kolegos nelabai busim :)) nes ir fakultetai skirtingi ir bendrabuti ne tampaciam busim :) 

 Bet taigi fakultetų daugiau, nei bendrabučių, tikrai ne iš vieno fakulteto visi bendrabuty bus... Ar praslydo man pro akis gal koks paskirstymas pagal fakultetus bendrabučių? Kur galima pažiūrėt, jei taip? :) Aš taikau į mechanikos fakultetą

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:04:34 | Nuoroda

Sveiki, esu iš vgtu :) Transportas ir mechanikos fakulteto studentai apgyvendinami tame pačiame bendrabutyje Nr.5 ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:19:50 | Nuoroda
Imeldutea rašė:

Sveiki, esu iš vgtu :) Transportas ir mechanikos fakulteto studentai apgyvendinami tame pačiame bendrabutyje Nr.5 ;)

 Ačiū už informaciją, gal galima daugiau apie šį bendrabutį? Būlė, tvarka, koridorinis ar blokinis (ir kuo skiriasi, nes gyvent neteko bendrabučiuose, o svečiuojantis nepaklausdavau koks yra koks) Šiaip sprendimo net tarakonai nepakeis :D Jei įstosiu tai ir pretenduosiu, gyvenu toli, nuoma brangi... Bet smagiau, kai žinai kur eini, nusiteiki morališkai, o jei į galvą ima lįsti pesimistinės mintys ir vaizdą nusipieši prastesnį, nei iš tiesų yra ir su tuo sugebi ramiai susitaikyti tai dar ir nustembi maloniai, kad viskas pranoko lūkesčius :D Senojoj svetainėj buvau kažkada radus bandrabučių išdėstymą, rodos ir universiteto pastatai buvo pažįmėti, dabar niekaip neberandu nei kur tas bendrabutis pasižiūrėt. Tai gal pametės kas nuorodą, kam mažiau galva susisukusi arba užstrigo atminty, arba tiesiog pasakys kas adresą, arba tiesiog koks atstumas iki fakulteto... Na, kuo daugiau informacijos tuo geriau, čia ne ta sfera kur man malonu eiti į nežinomybę ir nežinoti kokie iššūkiai laukia, kas susiję studijomis noriu kuo mažiau staigmenų, žinoti kuo daugiau ir būti pasiruošus. Tiesa, aš jau išsiunčiau užklausą, bet gal kas tiksliai žino kokius dokumentus reikia pateikti su prašymu - tėvai bedarbiai, gyvenu Plungės rajone. Ačiū tiems, kas galės ir nepatingės atsakyti į šiuos klausimus, labai padėtumėt, nes jau akyse mirga po pastarųjų mėnesių... :D Imeldutea, o gal tu ir gyveni šiame bendrabutyje? Labai džiaugčiausi sulaukus tavo posto apie jį su įvairiausiom smulkmenom :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:01:19 | Nuoroda

Dar norėjau paklausti - kada parastai paskelbia ar gavai vietą? Gal man pasirašius sutartį su universitetu apsimoka pasilikti pas draugę Vilniuje, kol sulauksiu sprendimo, kad nereikėtų du kart važiuoti, nes gyvenu toli. Na žinoma JEI įstosiu, nenoriu iš anksto planuoti, kai nežinau ar to prireiks, bet tenka, nes vėliau nebebus pakankamai laiko ramiai viską susistyguoti. Apie apmokėjimus viskas kaip ir aišku - nuotraukos (taip pat nuotrauka sutartį su universitetu pasiašant) ; kokie reikalavimai be dydžio - spalvota kaip suprantu?.. Bendrabučiui kiek pamenu triejų ant keturių dydžio reikia - pasirašant sutartį su VGTU tokio pat dydžio? Ir lapelį duoda ar reikia išsitraukt iš interneto pačiam ir atsispausdinti? Prašymo formas jei gerai suprantu duoda? Nesinori konsultantam įkyrėti, daug darbo jiems šiuo metu, bet norisi viską detaliai išsiaiškinti, manau čia yra žmonių, kurie gali tiksliai bent į dalį klausimų atsakyti (įtariu tie, kas jau studijuoja arba būtent tuo klausimu gavo atsakymus iš atsakingų asmenų) 

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:09:42 | Nuoroda

McKonst, čia turėtumei rati atsakymų į tave dominančius klausimus bendrabutis.vgtu.lt/ ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:13:02 | Nuoroda
Imeldutea rašė:

McKonst, čia turėtumei rati atsakymų į tave dominančius klausimus bendrabutis.vgtu.lt/ ;)

 Patikslinu, nes šiaip pagal anos nuorodos paspaudimą neatidaro :) bendrabutis.vgtu.lt/

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:21:44 | Nuoroda
Imeldutea rašė:
Imeldutea rašė:

McKonst, čia turėtumei rati atsakymų į tave dominančius klausimus bendrabutis.vgtu.lt/ ;)

 Patikslinu, nes šiaip pagal anos nuorodos paspaudimą neatidaro :) bendrabutis.vgtu.lt/
 

 Ačiū, bet šį puslapį išnagrinėjau ir va liko klausimų, kuriuos išsakiau anksčiau. Gal blogai ieškau, dabar einu nuo kompiuterio vėliau dar paieškosiu, gal tikrai pražioplinau ką ;)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:34:10 | Nuoroda

Na ką galiu pasakyti, gyvenau tame bendrabutyje, tvarka studentiška :D kiekvienam aukšte bendra virtuvė, bendras dušas ant dviejų aukšto blokų, bei nėra taip, kad gyventų vien merginos ar vien vaikinai vienam aukšte :) Jei leis rinktis dvivietį ar trivietį kambarį, tai siūlyčiau dvivietį, nes su vienu žmogumi lengviau sugyventi, bet jei turite draugių, pažystamų su kuriomis norėtumėte gyvent, jei jos įstojo ten pat, galima dėl to susitarti ;) Žodžiu ten gyventi galima ir visai neblogai. Deja, minusas tame, kad tarkim iki mechanikos fakulteto reikia važiuoti į patį miesto centrą, nuo Saulėtekio al. 19 iki Basanavičiaus g. 28.

Bendrai bendrabučio gavimo, tai dar gal ankstokai susirūpinote :) visą tvarką ir atsakymus į jums rūpimus klausimus gausite sužinoje ar jum yra skirtas bendrabutis, o prašymą jam gautį užpildysite, kai atvyksite į vgtu priduot dokumentus, pasirašyti studijų sutarties ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:42:53 | Nuoroda
McKonst rašė:

Dar norėjau paklausti - kada parastai paskelbia ar gavai vietą? Gal man pasirašius sutartį su universitetu apsimoka pasilikti pas draugę Vilniuje, kol sulauksiu sprendimo, kad nereikėtų du kart važiuoti, nes gyvenu toli. Na žinoma JEI įstosiu, nenoriu iš anksto planuoti, kai nežinau ar to prireiks, bet tenka, nes vėliau nebebus pakankamai laiko ramiai viską susistyguoti. Apie apmokėjimus viskas kaip ir aišku - nuotraukos (taip pat nuotrauka sutartį su universitetu pasiašant) ; kokie reikalavimai be dydžio - spalvota kaip suprantu?.. Bendrabučiui kiek pamenu triejų ant keturių dydžio reikia - pasirašant sutartį su VGTU tokio pat dydžio? Ir lapelį duoda ar reikia išsitraukt iš interneto pačiam ir atsispausdinti? Prašymo formas jei gerai suprantu duoda? Nesinori konsultantam įkyrėti, daug darbo jiems šiuo metu, bet norisi viską detaliai išsiaiškinti, manau čia yra žmonių, kurie gali tiksliai bent į dalį klausimų atsakyti (įtariu tie, kas jau studijuoja arba būtent tuo klausimu gavo atsakymus iš atsakingų asmenų) 

 Nuotraukytes gali vežtis ir nesukarpius, viskas bus vietoje ;) Jei prireiks patys konsultantai jas apkarpys, nepamenu ar man iškilo klausimas spalvota nuotrauką daryt ar ne, bet dariau nespalvotas, manau tai nėra tiek svarbu, tiesiog paprašyki fotografo nuotraukų dokumentams :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:03:53 | Nuoroda

Imandutea, labai ačiū už atsakymus, atsiliepimus apie bendrabutį ir adresus :) Aš kaip tik turiu tris nuotraukas likusias, kai dariau sodros pažymėjimui - jos spalvotos tik reikia susirasti ir išmatuoti, jei atitiks matmenys vešiuos jas, o jei netiks Vilniuj manau spėsiu susitvarkyti. Dabar man labiau už bendrabučių būklę (teisingai pastebėjai, kad ankstoka, tačiau manau nėra blogai pasidomėti pasitaikius progai ;)  ) rūpi ar reikia kokius nors dokumentus pateikti su prašymu bendrabučiui gauti. Kaip minėjau užklausą išsiunčiau, bet suabejojau dėl atostogų, nors kaip suprantu kažkas vistiek dirba ir man bus atsakyta, bet mano tėtis bedarbis Norvegijoje, ten mokėjo mokesčius ir registruojasi tam tikrose įstaigose ten todėl jei reiks dokumentų iš ten gali ilgai užtrukti todėl baiminuosi, kad gal net per ilgai uždelsiau su šiuo klausimu... Dėl prašymo formų, lapelių taip pat nesigąsdinu, jei ir kils nesklandumų nesunku bus ir vietoj išspręsti manau. Dar atviras, rūpimas klausimas liko kada paprastai paskelbia kas gavo bendrabučius, nes jei man apsimokės likti Vilniuje palaukti man reikia dėl to iš anksto susitarti ir pasiruošti, kad dvidešimt šeštą dieną jautiksliai žinoti ko man reikia, kam paskambinti įspėti, kad tikrai pasisvečiuosiu ir greit susisukti jei gausiu kvietimą studijuoti, nes tokiu atveju išvykčiau anksti kitą rytą.

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:05:30 | Nuoroda

Atsiprašau,  Imeldutea  Suklydau rašydama pseudonimą...

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:30:38 | Nuoroda
McKonst rašė:

Imandutea, labai ačiū už atsakymus, atsiliepimus apie bendrabutį ir adresus :) Aš kaip tik turiu tris nuotraukas likusias, kai dariau sodros pažymėjimui - jos spalvotos tik reikia susirasti ir išmatuoti, jei atitiks matmenys vešiuos jas, o jei netiks Vilniuj manau spėsiu susitvarkyti. Dabar man labiau už bendrabučių būklę (teisingai pastebėjai, kad ankstoka, tačiau manau nėra blogai pasidomėti pasitaikius progai ;)  ) rūpi ar reikia kokius nors dokumentus pateikti su prašymu bendrabučiui gauti. Kaip minėjau užklausą išsiunčiau, bet suabejojau dėl atostogų, nors kaip suprantu kažkas vistiek dirba ir man bus atsakyta, bet mano tėtis bedarbis Norvegijoje, ten mokėjo mokesčius ir registruojasi tam tikrose įstaigose ten todėl jei reiks dokumentų iš ten gali ilgai užtrukti todėl baiminuosi, kad gal net per ilgai uždelsiau su šiuo klausimu... Dėl prašymo formų, lapelių taip pat nesigąsdinu, jei ir kils nesklandumų nesunku bus ir vietoj išspręsti manau. Dar atviras, rūpimas klausimas liko kada paprastai paskelbia kas gavo bendrabučius, nes jei man apsimokės likti Vilniuje palaukti man reikia dėl to iš anksto susitarti ir pasiruošti, kad dvidešimt šeštą dieną jautiksliai žinoti ko man reikia, kam paskambinti įspėti, kad tikrai pasisvečiuosiu ir greit susisukti jei gausiu kvietimą studijuoti, nes tokiu atveju išvykčiau anksti kitą rytą.

 Vos nepamiršau paminėti, nežinau ar tvarka pasikeitė, reikia išrašų iš tėvų darbo vietos apie jų tryjų paskutinių mėnesių atlyginimus, na tavo atveju, manau, kad reik dokumentų iš sodros, kurie patvirtintų, kad tavo tėvai bedarbiai.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:46:09 | Nuoroda
Imeldutea rašė:
McKonst rašė:

 Vos nepamiršau paminėti, nežinau ar tvarka pasikeitė, reikia išrašų iš tėvų darbo vietos apie jų tryjų paskutinių mėnesių atlyginimus, na tavo atveju, manau, kad reik dokumentų iš sodros, kurie patvirtintų, kad tavo tėvai bedarbiai.

 Ačiū, o gyvenamosios vietos deklaracijos, ar kokio tai išrašo nereikia? Dar įkyrėsiu - nepameni per kiek laiko paskelbia plius minus kas gavo bendrabučius, nes rašoma tik, kad reikia atvykti per devynias dienas nuo paskelbimo pasirašyti sutarčių? 

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:40:01 | Nuoroda

Dar berods reik pažymos apie šeimos sudėtį :) Dėl paskelbimo, deja, bet nerisimenu kada jis, berods rugpjūčio dvi paskutinės savaitės (hmmm..), na man neįstrigo tas momentas, nes iš pradžių negavau bendrabučio

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą